Teema: Sirli&Nelly

Tere,siis! Jõudsin ka nüüd siia leheküljele:) Kodus on bokser ja kass:) Räägime,siis minu kassist Nellyst ja minust:Ise olen 13 aastane tüdrk ja oman 3aastat järjest kassi.Kassi nimi on Nelly(täispika nimega Nelly Furtado).Tema meie juurde tulemise lugu,siis selline: Nägime,et meie maja ees peatus üks furgooniga auto.Üks inimene avas korraks ukse ja,siis pani ukse tagasi kinni. Me ei teinud sellest eriti suurt numbrit.Siis aga kuulsime järsku akna all Vääga haledat kassinutulaulu..Vaatasime aknast,siis välja ja nägime Imepisikest alles kõndima hakanud kiisupoega. Kohe oligi kindel,et kass jääb meile koju-toakassiks(teised kassid olid enamjaolt vabal käigul).Otsus oli kohe tehtud.Ka nimevalimisega ei äinud kaua aega,sest ta lihtsalt oli sellise nime nägu ja tegu:) Ja samuti oli tal selline hääl,et see nimi sobis talle ideaalselt.Alguses pidime teda natukene aega bipetiga söötma,sest ise ta ei osanud süüagi veel..Wc's käimise õppis ta kohe ära.:D Kõik oli suppeer.Kolisime,siis uude kohta-4toalisesse korterisse.Koer muidugi ka kaasas.Nelly oli alguses ikka väga ehmunud..Terve esimese päeva oli nagu kivikuju ühes toa nurgas. Kass hakkas millegipärast olema koguaeg minuga-magas minu kõrval,kui olin kodust ära,siis nuttis kurvalt,kui koju tulin,siis oli jälle mega rõõmus.Koer suri ära..vanadusse..Ta oli siis 18 aastane(tegu oli belgia lambakoera sarnase koeraga)..Löök oli tugev..Ka kassile,sest tema jaoks oli Reku supper koer.Mõne kuu pärast tuli koju uus elanik-seekord,siis bokserikutsika põnn.Kass oli nii solvunud.Kogu koera eluaja ei lubanud ta minu tuppa koeral tulla-siis sai kohe küüni tunda.Koer ei elanud kaua..1,2 aastaseks..Sest tal oli epilepsia..Ka seekord oli kass väga mures,sest polnudki enam kiusajat.Nüüd on kodus emane bokser,kes samuti ei tohi minu tuppa tulla,kuid nemad on väheke paremad sõbrad:)Saadan ka paar pilti temast.

Koerad ja kassid-Mida veel tahta?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Sirli&Nelly

Tere tulemast, loodame varsti pilti sinu kiisust.:)

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: Kitty
Tere tulemast, loodame varsti pilti sinu kiisust.:)

Thumbs up Thumbs down

Äkki on sul pilt liiga suur, mul läks ka mitu korda ennem kui pildi üles sain. pildi suurus peab vist alla 50 kb olema. mina tegin pildi arvutis väiksemaks.

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: Kitty
Ei oska kahjuks väiksemaks teha..:$ Ehk on siin keegi hea abiline? uuuu mina tegin pildi arvutis väiksemaks.

Nelly,siis

Thumbs up Thumbs down

Sirli, liigutasin su kuulutuse  siia! wink

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Väga ilusa värvilahendusega kiisu :s6ps:

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Tere ka meie poolt.
RaChel ja Marius Boy Diask

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians