Vasta: Mis teie kassidega on naljakat juhtunud?

Einoh Marius on ikka väga vahva kiisu big_smile Ja see pilt on ka väga naljakas :laugh:

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

meil Bibiga samasugused peitusemängud- need tema lemmikud- minu ka:) arvuti kuvari varjab ka täiesti ära- tuleb selle ette ja kergitab ennast ka veel:)

aa, ja sama on meil ka kodus nagu Cat loveril ja Närilisel. eriti lahe on  kui on vaja ruttu kohapealt minema saada, siis käivad käpad kohapeal ringi...

meie kiisul kriimud silmad...

Kassid on ikka maailma vahvamad tegelased.
Ma siin mõtlesin, et võiks meie kassifoorumi inimeste laagri korraldada:wink:, nii palju oleks lobised oma kassidest ja rääkida toredaid lugusid oma lemmikutest:)

Et siis niimoodi me tudumegi arvutil:D

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

jaa Brunole meeldivad ka veemängud, alati on köök vett täis, ta pistab käpad veekaussi ja siis raputab, sest talle meeldib see hääl kui vesi porandale ja seina peale lendab plärtsuga. Vahest kui kööki lähen, leian kassi istumas 2 käppa veekausis ja lihtsalt istub, kes teab voibolla teeb jalavanni voi midagi. Ja siis veel kui ma porandad pesen lähevad porandad hääästi libedaks ja kui Bruno siis joosta üritab on koguaeg külg maas voi kukub 4 jalga laiali kohu peale, siis on nagu pisike ämblik. Ja kratsipuu ülemisele korrusele ta vahest ei viitsi korralikult hüpata, siis roomab sinna, veab ennast esikäppadega ülesse, vahest hüppab ka niiet tagumik jääb rippuma, sest see on nii raske nagu tina täis.
Vat siuke pisike siplane on Bruno

Kes kasse ei armasta oli eelmises elus hiir.

http://photos.yahoo.com/blomx80

Thumbs up Thumbs down

Ehee. Kui ta jalavanni teeb, siis võid talle sinna kaussi teinekord Scholl`i Fresh Step`i jalavannipulbrit saputada, teeb jalad(e siis käpad) hästi pehmeks:P

VIC- Very Important Cats

Hetkel küll  kassi ei ole, aga Miitsu-kadunuke oli tõeline röövel. Teda jagus igale poole. Ühel suvisel õhtupoolikul otsisime teda taga. Miitsutasime ja kiisutasime, ei mingit vastust. Kõnnime ümber maja, kõnnime ümber vana pesuköögi - ei midagi. Lõpuks kuuleme kusagilt nõrka näud. Kassi pole kuskil. Lõpuks keerasime pesuköögi ukse lukust lahti - ja ennäe, Miits-kass marsib vastu. Must nagu tahmatont. Eks käis katusel patseerimas, ronis korstna otsa ja mängis siis korstnapühkijat. Kuna pesukööki pole aastaid kasutatud ja korstentki pole sedaaegu kasitud, siis võite ette kujutada, kui nõgine Miitsu oli. Pestes teda puhtaks ei saanudki. Võttis aega, enne kui musta kihi alt jälle meie kolmevärviline välja koorus.

Thumbs up Thumbs down

Saskiale meeldib ka peitust/tagaajamist mängida. Meie versioon on selline: kõigepealt me jookseme kööki – tema ees, mina ajan taga, siis jooksen mina kiiresti tuppa tagasi ja poen näiteks diivani taha või teki alla. Ja siis ta tuleb ja otsib… Kui leiab siis jookseb jälle ruttu kööki, vahepeal seljataha vaadates, et kas ma ikka ka tulen.

Siis kui ta veel pisikene oli ja me traksidega õues jalutamas käisime juhtus tal üks pisike õnnetus. Muidugi pidi õues kõike uurima, ka vanni, kus me päikese käes kastmise vett soojendasime. Ta hüppas vanni äärele, aga ei arvestanud, et see on libe ja pole kuhugi küüsi sisseajada ja karmauhti… Siis läks suureks rabelemiseks, et ruttu, ruttu välja saada. Kui ta lõpuks välja sai oli ta nii armas vettinud kiisupoja. big_smile

A cat, a rat and us smile

Thumbs up Thumbs down

Minu Tondu mängib ka niimoodi peitust/tagaajamist. Maru tuttav tunne tuli seda lugedes. tongue

-tibukiisu-

(Kassi päevikust) Päev nr.752 - Mu vangistajad jätkavad mu ärritamist veidrate rippuvate asjakestega. Nad toituvad külluslikult värskest lihast, samal ajal kui mina olen sunnitud sööma kuivatatud krõbinaid. Ainus asi, mis hoiab mind elus, on lootus põgeneda ja õrn rahuldus, mille saan nende parima mööbli rikkumisest... Üritan homme süüa järgmise toalille.

Thumbs up Thumbs down

veel tuli meelde, et kõige naljam on siis kui Bibil nn mängutuju tekib, siis õõtsutab oma pead-kaela nagu papagoi... ja kui ma koristan siis ikka koos Bibiga- hüppab tugitooli pealt mulle selga...

See pea õõtsutamine on meil ka big_smile .Aga selga hüppamine on küll naljakas big_smile . Ma ehmataks igatahes ära.

remontitehes samamoodi elukaaslasel üks präänik kukil nagu väikesed lapsed isadel...

big_smile heh nii armas ju. Aga eks kiisu olegi nagu väike laps.

Meile tuli ühel päeval punast värvi isane kass tuppa..
(Tegime just siis juurdeehitust majale)
Ta armastas isa õla peal istuda, isegi kui ta kõndis.
Kusjuures talle meeldis ka kilekotis istuda isegi siis kui võtsid kilekoti kätte ja läksid kõndisid..
nii äge kiisu oli, aga ühel päeval teda enam ei olnud:(

Thumbs up Thumbs down

Meil on kodus kolme suure peegeluksega kapp...igakord kui Pätt sealt mööda läheb vaatab ta kurja näoga peeglisse ja siis hüppab täie hooga sinna vastu..ja niii absoluutselt iga kord!!! Totu ilmselt arvab, et võõras kissu tema territooriumil ja ründab:wink:

Thumbs up Thumbs down

Olen sama täheldanud (külas olles), sest meil ei ole suuri peegleid kodus.
Algul nagu ei saanud aru, mis viga ja kusjuures Marius oli päris pikka aega tige, kui ta enda peegelpilti nägi:)

VIC- Very Important Cats

hehe, loen siit päris palju tuttavaid-naljakaid lugusid - minugi kass hüppab maast megakõrgele ja läheb vahel hulluks ja tormab nagu tuul ühest toast teise vahepeal pooleldi kurvest väljas ja kutsat mängib ka (ehk siis toob oma lelu mulle sülle, et visaku ma jälle ära, et ta saaks selle tagasi tuua). Ja paar naljakat lugu tuli veel hooga lisaks meelde...

Esiteks see, kui kui kolisime uude korterisse ja seal oli vann... ja kui ma esimest korda sinna vanni läksin, siis kass oli kohe mega paanikas... algul tuli lihtsalt uudistama, et kuhu ma nüüd läinud olin, tegi õnnetult näu ja uudistas edasi... siis istus lausa vanni kõrvale pesumasina peale ja jälgis mind hoolega... ja lõpuks ei pidanud ta närvid enam vastu ja kassike sööstis päästeoperatsioonile - hüppas vanni äärele, panid esikäpad mu õlale (vaatas hoolikalt, et ta ise vette ei satuks) ja siis hakkas kraapima ja näuguma, et mind sealt siis ilmselt kätte saada :twisted:

teine lugu. kitile hirmsasti meeldib magada kapi otsas (ma vahel teen nalja, et inimesed on valesti aru saanud - tegemist pole sektsioonkapiga, vaid see on ju kassironipuu tongue) ja siis pika magamise lõpetab tavaliselt see, et üks tüütu saba ajab teda närvi ja siis on vaja just seal 2 meetri kõrgusel seda saba taga ajada... just nimelt selle koha peal:
http://www.hot.ee/uurimus/ronipuu.JPG
aga ükskord ta läks nii hoogu, et ühel hetkel komistas ja kukkus alla... et ülevalt alla riiulile ja siis telekale ja siis oligi juba põrandal... maandus teine siis põrandale... vaatas veidi arusaamatuses ringi... leidis, et pole enam kapi otsas... ja vups, kohe sai see viga parandatud ja hektepärast jätkus sama mäng samas kohas (kapi otsas) nagu just pooleli oli jäänd smile

Thumbs up Thumbs down

Minu kiisu Spänky armstab vannis vedeleda. Ükskord  hakkasin just vanni minema olin vanni vett täis lasknud ja tema harjumusest kohe hüppas sisse ja välja tuli ta päris kiiresti. ehmatas päris ära.
Samamoodi Wc kaane peal istub. Vahest kaant pole peal siis wc.potti sulpsanud. Nüüd üritan ikka kinni hoida. smile

Thumbs up Thumbs down

see oli küll naljakas lugu

BlueGirl  see vannilugu on ikka küll  nalajakas :laugh:
Mis turnimisse puutub, siis minu kiisu ei saaks elusees nii kõrgele ronitud big_smile
Kissale meeldib ka tühjas vannis vedeleda, aga õnneks nii nagu zaral pole veel juhtunud big_smile Ja WC teda eriti ei huvita õnneks.

Kuna mu kuningriik asub puumajas, leidus meil algul mingeid imelikke pisikesi halle sibavaid olevusi, keda kahejalgsed nimetasid hiirteks.Esimisel kokkupuutel võtsin rünnakpositsiooni #1 ja minestasin ära.Hiljem nagu juba tutvustuses mainitud jälgisin asja turvaliselt kõrguselt.
Mul ka teine kokkupuude hiirtega olemas, aga see oli siis,kui iga enesest lugupidava kassi tööpäev läbi.Kell oli pool viis hommikul.Kergem oleks juhtunule läheneda peremehe vaatenurgast;kui too ärkas mingi imeliku krabina peale ja ta voodijalad olid neile halidele vennikestele ette jäänud.Miskipärast julges , ma ei nimetaks teda peremeheks,ikkagi mu alam, ta toas tule põlema panna. Äkitselt täitus tuba ebamugavalt ereda valgusega ja mul ei jäänudki muud üle ,kui saba üle silmade tõmmata ja mingist raginast häirimata edasi magada.

Thumbs up Thumbs down

ihiii oled väga vahva Fiodor:wink:

Algselt postitas: ketu
Kui mu kassi juures käis hambaarst ja tahtis talle süsti teha, hoidis mu ema kassi kinni aga mida minu kass tegi...kuses arsti ästi suure survega täis (peaaegu näkku big_smile) ja pärast enda tegu jooksis minu kass kähku minema big_smile

big_smile:D

Thumbs up Thumbs down

minu enda kassiga oli nii, et isa tõi kunagi ühest veisekasvatusest suure-suure lihatüki ja meie Kitty krahmas sellest nii kõvasti kinni...:D:P

Thumbs up Thumbs down

Sir on meil ikka vahva tegelane, sest nii kui miskit on laua peal või riiulitel laokil, siis ta kohe peab kõik alla lükkama ja ise veel vaatab nii rõõmsalt pealt smile

Teine asi mis veel naljakas on see, et Sir armastab kotte - olgu siis kilekott, paberkott, spordikott või muu ag ata kohe peab nendesse ronima ja siis sealt hiilides vaikselt ründab.

Lisan ka pildi, kus Sir on parasjagu paberkotti roninud ja niiviisi ta seal siis meil lebotas. Ja kui ma sangadest tõstsin ja kiigutasin, hakkas ta nurruma. Naljakas kass ikka smile

- Kassid on täielikud isiksused, kellel on arvamus iga asja kohta -

Thumbs up Thumbs down

Kui Sir väiksem oli ja vahest kui discovery telekas mängis siis Sir vaatas ikka isukalt ja multikaid olen talle ka näidanud. Ükskord istus teleka ees, panin talle Tom ja Jerry ning Sir vaatas, pea käis ühele poole ja teisele poole. Kui arvutis puhkereziim tööle läheb, siis talle meeldib ka seda jälgida ning käpaga neid vahelduvaid ja liikuvaid pildikesi taga ajada. Nüüd ta meil juba suuremaks kasvanud ja vanemaks saanud ning enam ta tv-d ei vaata ja arvutiekraani jälgimine tundub ka tema jaoks liiga titekas olevat smile

- Kassid on täielikud isiksused, kellel on arvamus iga asja kohta -

Thumbs up Thumbs down