1

Teema: Mis teie kassidega on naljakat juhtunud?

Mõtlesin,et teen ühe teema,kuhu võiks kirjutada mida on nt. teie kassidega naljakat juhtunud.

Minu kass on nii totu,et ükskord jooksis peaga vastu klaasi. big_smile
Õnneks ta ei jooksnud suure hooga ja haiget ei saanud.Naerda sai igatahes küll!!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Mis teie kassidega on naljakat juhtunud?

Jah.. üsna äge, tihtipeale võib sarnast asja juhtuda ka nt. läikiva kapiküljega.. et kiisu nähes et tuba jätkub.. paneb põmm! smile

Thumbs up Thumbs down

Vahest juhtub et suure hooga oma mänguasja taga ajades tehakse kiiruga üks kukerpall ka ära:P

This preverb is an outer instrumental - outer because the inflectional.

Thumbs up Thumbs down

Kuna ma ise suur kunstiinime, siis vahel juhtub nii, et pildid jäävad põrandale kuivama-ootama..  ja päris tihti on tulnud ette, et muidu valge-halli kirju kass muutub nii muuseas vikerkaarevärviliseks. Tee siis pärast kassile selgeks, milleks ometi vanni vaja minna on cool

PS! Rässu on vahva smile

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Minu kiisu on selline koera moodi - mängib oma väikese plastmassist hiirega nii, et toob selle minule, siis mina viskan selle talle ja siis ta ajab seda veits taga ja siis toob jälle minule. Samamoodi jookseb trepi peale ja viskab suust palli trepist alla, et siis on vahva seda taga ajada ja pärast jälle trepist alla visata.
Veel meeldib talle kappides käia, niipea, kui köögikapi ukse lahti teed, vupsab ta sinna sisse. Ja siis on avastamisrõõmu kui palju, kui leiad kassi kausside vahelt magamast.

Kassid on maailma kõige armsamad loomad!

Thumbs up Thumbs down

Minu kass samamoodi toob hiirt, kui seda talle visata:) Lisaks ronib ta mööda seina üles. Nimelt on meil selline koht, kus saab küüned mõnusasti tapeedi sisse lüüa ja seal kõlkuda:) Nii ta siis ripub ja ootab, kuni ära väsib ja laseb siis lihtsalt lahti:)

2bOrNoT2b

Thumbs up Thumbs down

Mul sama lugu! Tuled koju, kass "istub seina peal". Aga mul on selline paha lugu, et elan üürikorteris, kus toal kõrgust...Ma ei teagi... rohkem kui tänapäevastes korterites. Ja kui hakkan välja kolima või kui kassipreili suuremaks kasvab, tuleb see suur tapeedivahetamise töö ära teha. Aga vähemalt ei lõhu ta diivanit või muud pehmet mööblit.

Thumbs up Thumbs down

meil juhtus siis selline asi,mitte küll Jamesiga,aga selle kassiga kes on vanaisal(esimene kuu aega oli ta minu hoolitsuse all)
Nimelt kassipoeg läks vaatama koera joogikaussi(ta oli hästi väikene veel,isegi jalad tudisesid all) ja koer läks samuti uudistama ja koer õrnalt lükkas kassi,et kass läheks ligemale joogikausile ja kass käis põmmdi ülepea kaussi big_smile
Nüüdseks on Pätust kasvanud pooleteise aastane hiirekuningas
http://i4.photobucket.com/albums/y146/Liisuke/pildidmaal010.jpg

[img]http://www.xmission.com/~emailbox/animate/a-katt.gif[/img]

Thumbs up Thumbs down

Ma arvaks, et ta on minu 5 aastase emasega üheealine. Palju Pätu kaalub? Igatahes ilus eksemplar, pole midagi öelda.
Aga Froti on praegu maal "vanaema juures" ehk siis vanemate juures, kuivõrd on suvi ja kiisu tahab ju ikka väljas ka käia, pealegi sõidame mõlemad elukaaslasega motikatega ja kassi ei ole sellega võimalik transportida, ma kardan.
Ja nüüd tal on lõbu laialt, sest tal on teisi kasse kiusata. Elutoas diivanil istudes on justkui nukuteater, sest kord ajab Frott ühte või teist vanemate kassi taga üle toa ja tagasi tullakse vastupidises järjekorras, s.t. Froti ees ja vanem kass taga.
Veel on väga hea koera (hundi ja kolli segu, vana isane koer) nuusutamas käia ja saba närida on ka hea. Ema ettekasvatatavate taimede peal on hea lösutada ja viimane meelelahutus on KÄRBSED! Nii lahe on mööda riiuleid silgata, nii et lillepotid lendavad ja mööda kardinat üles kimada. Pea-asi, et kärbu kätte saaks ja saaks selle maia näoga ära nosida.
Maailma maitsvaim magustoit!

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: Mannu
Palju Pätu kaalub?

Pätut ma kaalunud ei ole,viimati nägin teda kaks-kolm kuud tagasi,kuid suur kiisu on ta küll jah big_smile

[img]http://www.xmission.com/~emailbox/animate/a-katt.gif[/img]

Thumbs up Thumbs down

Kui minu kiisu läheb hulluks(see tähendab siis seda et ta jookseb mööda tube ringi)siis ta libiseb pidevalt vastu kappe ja uksi..:)jusiis on meil väga libedad põrandad:D

Üks tema magamispoosidest:) :

Kassiarmastajaid nimetatakse ailurofiilideks.:)

Thumbs up Thumbs down

Kui mu kassi juures käis hambaarst ja tahtis talle süsti teha, hoidis mu ema kassi kinni aga mida minu kass tegi...kuses arsti ästi suure survega täis (peaaegu näkku big_smile) ja pärast enda tegu jooksis minu kass kähku minema big_smile

Mu kassile meeldib väga tihti keelt näidata
http://www.zoo.ee/kesk.phtml?l1=3&l2=9&l3=0&l4=0&l5=0&action=viewanimal&id=2349

Thumbs up Thumbs down

Heh...Catlover, kusjuures meie kiisu teeb samamoodi big_smile.Ja magamispoos on ka kuidagi tuttav smile .
PS! Sinu kiisu on tohutult armas! big_smile

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

tänan:)

Kassiarmastajaid nimetatakse ailurofiilideks.:)

Thumbs up Thumbs down

Meie kassil on valge sabaots .Ükskord istus ta diivani otsa peal,järsku jäi ta oma valget sabatutti vaatama ja hakkas seda taga ajama nagu koerad teevad.Ta püüdis saba kätte saada big_smile.Varsti hakkas tal vist pea ringi käima ja ta kukkus potsti diivani pealt maha.Sageli aja ta veel oma saba taga:)

Thumbs up Thumbs down

smile Minu kass saab küll aru, et saba on oma. Aga ükskord ostsin talle mingi kõriseva palli, kus oli must piklik karvatutt otsas ja seda ta küll lakkus vahepeal, ilmselt arvas, et oma saba on.

Dogs have owners, cats have staff.

Ma ei saa aru, mis mu kassil mobiiltelefonide vastu on. Iga kord, kui heliseb või kui ise helistan, siis tuleb kass kohe juurde ja hakkab ninaga telefoni lükkama (ükskord oleks mul lausa käest kukkunud kõne ajal), ja mu nägu lükkama ise samas nurrudes ja hullult pugedes ja enne ei jäta, kui kõne läbi ja telefon käest pandud. Võibolla ta aimab, et kui kõne on, siis minnakse kodust ära vms?  Ja seda teeb ta ka siis, kui lihtsalt näiteks mobiilihelinaid lasta, siis läheb täitsa hulluks ära. Ei oska kahjuks tema mõtteid lugeda...

Dogs have owners, cats have staff.

Siis, kui ma raamatut loen, tuleb Tiiger käppapidi sinna otsa, lööb hambad raamatu köitekoha lähedale (kus raamatulehed niimoodi kaarjalt lebavad) jaaaa künnab kihvadega mõnusad vaod sinna. big_smile

http://www.zone.ee/kriipi/HPIM2709.jpg

[size=-2]Muutsin linki. Zone\'st ei saa hotlinkida. brazen[/size]

Thumbs up Thumbs down

Minu hamlet on selline rüblik et anna minna..ta mängib mul koera..viskan talle mänguasja ja siis toob mulle..ja kui ma ei tegele temaga siis hammustab..Talle meeldib veel ka telekat vaadata..pidevalt üritab telekast midagi kätte saada.üks õhtu tahtis telekasse hüpata..on palju asju mis ta  teeb et neid ei jõua ette lugeda..panime talle nimeks ülbik hamlet.kuna temaga ei tohi riielda kui natukenegi riidled siis järsku tuleb ja hammustab.ja kui pahanust teeb ja keelad siis teeb veel rohkem...talle ei tohi ka keskmist sõrme näidata läheb nii vihaseks ja tuleb kallale..;)

Thumbs up Thumbs down

ma viskasin ükskord kassi mänguasja ahju otsa  ja ta üritas sinna järgi minna aga ei saanud..siis panime ta ise sinna ülesse ja ja tuli ise alla ning talle hakaks see nii meeldima et tahtiski aind ahju otsa minna ja ise sealt alla tulla..

Ja hommikuti ka hamlet magada ei lase.kui natukenegi kauem magad siis hakkab segama..hüppab laua pealt sellise hooga voodisse mu peale et ehmatan kohe ülesse..vahel teeb seda ka öösel kui tal igav hakkab..ja kui ei ärka siis hakkab varbaid hammustama..icc

Thumbs up Thumbs down

Meil on ema juures kass nimega Kribu ja ta on kogu aeg natuke teistsugune olnud.. wink
Aga komme on tal magada kapi otsas ja vahel magab nii kõvasti, et kukub kapi taha.. käib kõva kolks ja siis tuleb appi minna.

Veel kiusab ta vahest koeri (kui igav hakkab), kakleb teiste kassidega, häält ei tee peaaegu kunagi..

Siiski põhilise aja ta magab.. kapis, riiulil, puu otsas, auto katusel, koera kuudis.. ühesõnaga kui temal uni tuleb, viskab pikali ja magab smile

Thumbs up Thumbs down

Teeme nii et edaspidi lisame siia teemasse ainult neid pilte mis teemaga haakuvad. Mõtlen tõesti naljakaid pilte kiisudest - hetketabamused kummalistest tegevustest, poosidest jne. Muidu toredad pildid on oodatud enda ja kiisu tutvustusse. smile

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

minu kiisuga on ka mänguhoos juhtunud palju naljakaid seiku, kuid siiski esikohal on need peaga põmmdi kusagile vastu jooksmised..ja siis ma arvan et mu kassil on fenomenaalne võime hüpata maast kohe väääga kõrgele smile väga koom pilt igatahes big_smile

Kassid on targemad kui koerad. Sa ei saa panna kaheksat kassi kelku vedama.

Thumbs up Thumbs down

Mu kass ka hüppab kohapealt väga kõrgele kui ta ehmub, mõnikord juhtub see ka kogemata, et ehmatan teda. Istun köögi näiteks, kass minu poole seljaga ja siis ma liigutan oma jalga, nagu sahistan põrandal ja hopppp!!!juuube naljakas big_smile

Thumbs up Thumbs down

Aga minu Marius oskab väga toredalt keelt näidata :nana:
Siis meeldib veel niimoodi mööda korterit ringi tuisata, et veekauss ümber läheb ning otse krõbuska kaussi- ja jälle lendavad läbivettinud krõbuskad prügikasti :ingel:
Ja kui mina läpa taga toimetan, tuleb tema ja istub klaviatuuri peale, lihtsalt pots ja valmis- ikka tema peab keskpunktis olema.
Ja rammatu peale tuleb ta ka tuduma, kui mina loen ja kui  ma julgen teda sealt ära tõsta, vaatab ta mind kole kurja pilguga :para:
Ja peitust oskab ka mängida ideaalselt, mina jooksen eest ära ja tema tuleb ja otsib mu üles ja seejuures ise on nii õnnelik kui üles leiab.

Sellel pildil siin on Marius Boy natukene rääba-kollu, sest just pesemine käsil ja siis kõik silmast tulnud vedelik laiali hõõrutud big_smile

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg