1

Teema: Kass koera kommetega

Kas kellegil on kass koera iseloomuga ? Olen mures,kass äratab,ja närib nagu koer kõike,passib ja tahab igale poole järgi käia !

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kass koera kommetega

Mul on ka koera iseloom kassil. Lisaks eelpool loetletule toob ta tagasi asju, mida talle visata ja on ääretult armukade ja tahab kõigi toasvibijate tähelepanu. Minu kass kaotas ema väga noorelt, arvan, et asi võib selles ka olla.

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: BabyE
toob ta tagasi asju, mida talle visata

Meie emasel kassil sama komme. Kunagi arvasime, et meie oma ongi ainulaadne sellise kombega, aga mu sõbranna kass pidavat ka asju tagasi tooma. big_smile

Thumbs up Thumbs down

Koerad kuulavad sõna,aga kass ei anna üldse magada öösiti,lookseb laamendab.:(

Thumbs up Thumbs down

Ja ta oli oma emme juures 4 kuuni.

Thumbs up Thumbs down

Mul on kass ka natuke koera moodi,jookseb õues järgi,mina ees ja tema järel smile,vahest keerab ta valele poole,siis avastab,et mina lähen teist teed,pöörab ringi ja tormab järgi.Ootame üksteist jne.Korjan jänesele rohelist ja õunu,tema ajab läheduses omi asju,nii möödub tunnike kiiresti ja siis läheme jälle koos tuppa.:)

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: kalvi69
Mul on kass ka natuke koera moodi,jookseb õues järgi,mina ees ja tema järel smile,vahest keerab ta valele poole,siis avastab,et mina lähen teist teed,pöörab ringi ja tormab järgi.Ootame üksteist jne.Korjan jänesele rohelist ja õunu,tema ajab läheduses omi asju,nii möödub tunnike kiiresti ja siis läheme jälle koos tuppa.:)

Jaa, meie käime ka Chassiusega nii metsas jalutamas (muidugi mitte kaugel) .

Thumbs up Thumbs down

Ei tea enam mida teha kass ei anna öösiti üldse magada,närib laamendab,jookseb,ajab asju maha,naudib kolinaid,mida ise tekitab. :(Ajab oma vee ja sööginõud ümber :roll:

Thumbs up Thumbs down

Kass vist alles nooruke?Ajajooksul kasvavad nad suurematest mürgeldamistest välja.Mul on vana ja noor kass nagu öö ja päev erinevad.Eile aeti liivakast ümber,vaip oli kaetud hallide kivikestega ja tolmuga.(seda enam,et kapi otsast kukkus,enam ei julge vist sinna pannagi).Aga kas kassist eraldi magamine oleks mõeldav?

Thumbs up Thumbs down

Kass isane,lõigatud,ja üle aasta natuke.Eraldi pole kuhugi panna,üürin esialgu elamist.

Thumbs up Thumbs down

Meie kass ka natuke koera kommentega, iga krõpsu peale kuulatab ja kikitab kõrvu.
Kui kuuleb, et keegi välisuksest tuleb, siis hüppab püsti, kõrvad kikkis, silmad suured, kuulatab ja jookseb uksele vastu vaatama, kes sealt nüüd tuleb....;) Kui saaks, siis ta vist hauguks ka.
Muidu välisuksest tulemist ta natuke millegipärast kardab (varem oli sekundiga voodi all peidus, kui välisuks käis), nüüd aga ikka üritab piiluda, nii uudishimulik on.

Thumbs up Thumbs down