1

Teema: Jeti-su jaoks on võti mati all....

(See siis laul, mille järgi üks valge karvapall endale uue nime sai.)

Tere! Mina olen Kertu ja eelmisest reedest elab mul kodus Jeti. Ise tahtis ta küll juba kaks nädalat varem sisse kolida aga vaja oli natuke eelmisi omanikke otsida. Seega veetis Jeti kaks nädalat hoiupaigas, kus tal ilusti külas käisin. Samuti sai Jeti Mustamäel kuulsaks, sest kleepisin võimalikult palju kohti ta pilte täis. Kuid ei otsinud keegi teda taga. Vähemalt neid kanaleid pidi mitte.
Kuidas me kohtusime: Ühel ilusal hilisel tunnil kui autost hakkasin kodu ees poekotti välja tõstma, tuhises midagi pehmet ja karvast mu autosse. Vaatas autos ringi natuke ja astus ilusti välja. Kükitasin, et talle pai teha ja tema ronis selle peale mulle sülle ja keeras ümber käe ennast nurrudes magama. Nii me istusime laterna all- mina ja Jeti.
Nüüd aga on Jeti juba neli päeva kodus. Peab end ilusti üleval ja nähtavasti koosneb ta päev neljast asjast: pesemisest, magamisest, söömisest ja pugemisest. Oh seda rõõmu kui hommikul magamistuppa kaissu lastakse:)
Nii, et väga hea ja sõbralik kass on, eks näis mis järgmine nädal räägin kui kassi pesu ette võetud saab;)

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Jeti-su jaoks on võti mati all....

Tere ja pai Jetile  :s6ps: ning tere ka uuele inimesele. Veel üks tegelane kes otsustas inimese-kiisuks hakata ning leidis selleks täpselt õige iseloomuga, toreda ning hoolitseva inimese wink

Thumbs up Thumbs down

Tere meiegi poolt!Nii armas kassi leidmise lugu.:)Kui vana Jeti umbes on?Kas tema ongi avapildil?

Thumbs up Thumbs down

Pakutakse 4-6, seega keskmiselt 5 aastane. Pildil Jeti ise jah-Pesumasina kosmonaut Jeti:) Lisan siia ühe parema pildi ka.

Thumbs up Thumbs down

Thumbs up Thumbs down

Oi, ilus kiisu ilusate silmadega. :s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Tere Jetikesele ja pererahvale.

Nõnda armas kiisusaamise lugu.
Jeti ise ka nii ilus kiisu, värviliste silmadega:py:.
Kuidas pesemine läks?

Lehvitavad,
Pärsia kass Marius BOY Diask ja Rahel

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Jeti on ilus ja ilmselt jäägitult inimsõbralik. Ei tea, ehk sel esimesel kohtumisel oli mängus ka stress: eelmine süli oli kadunud ja tükk aega pidi ilma olema. Mis küll tema minevikku võib jääda? Kas Sa otsimiskuulutusi foorumites ja ajalehtedes vaatasid? Mis soost ta on?(MÕtlen Jetit - sest äkki pani ta kodust ise plehku ja sattus väga kaugele? äkki tuli ta Nõmmelt? Aga igal juhul onJeti jaoks asi hästi lõppenud.:cat:

Thumbs up Thumbs down

Pesupäev lükkub nüüd siiski edasi.
Nimelt kass turtsus ning oli loid eilsest õhtust ja täna hommikul käisime arstil, kus tuvastati raske kopsupõletik. Nüüd üritame koos tugevad olla ja vastu pidada.

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: hilineja
Jeti on ilus ja ilmselt jäägitult inimsõbralik. - inimsõbralik kuni arsti juures süsti saamiseni, siis põrnitses mind urisedes aknalaual altkulmu ja on veel siiani solvunud.
Mis küll tema minevikku võib jääda?- ei tundu et midagi halba, sest kombed on head ja kedagi ei karda.
Kas Sa otsimiskuulutusi foorumites ja ajalehtedes vaatasid? - vaatasin kõikjalt ka venekeelsetest. Mis inimene see on kes kaotab kassi ja isegi hoiupaika ei helista?
Mis soost ta on?- endine emane
äkki pani ta kodust ise plehku ja sattus väga kaugele? äkki tuli ta Nõmmelt? - ei ole välistatud, kuigi arvan, et siis oli talle mõni auto abiks.
Aga igal juhul on Jeti jaoks asi hästi lõppenud- seda oskab öelda alles nädala pärast:(

Thumbs up Thumbs down

Oi kui halb uudis tervise koha pealt.
Jetile kiiret paranemist!
:support:

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

...jääb üle ainult oodata ning loota...
Jõudu Jetile ja tema inimesele et vastu panna sellele haigusele :support:

Thumbs up Thumbs down

Tere tulemast kaunile Jetile ja tublile leidjale!
Hoiame kõvasti pöialt, et Jeti ruttu ja kenasti paraneks.

Muhvi
pildid: http://www.ringo.com/explore/member.html?memberId=132807181
videod: http://www.youtube.com/user/kunksmoor

Tere, Jeti ja Kertu !
Hea, et üks kiisu tänavalt omale hea kodu sai. smile
Kas ta õue ka kipub või naudib toa-elu?

Thumbs up Thumbs down

Tere taas. Nüüd nädal aega möödunud nagu linnulennul ja vähemalt mina ei taha tuunikala enam lähemad 50 a süüa.
Kuna lisaks kopsupõletikule sai Jeti ka hirmsa nohu, mis nina täiesti kinni lõi, sain mina kõik lõunapausid töölt koju joosta kassile sööki soendada ja veenda teda, et see ka süüa kõlbab. Pole lõhna, pole söök. Rääkimata siis kaks korda päevas antibiootikumidest ja pidevatest silmatilkadest. Aga nüüd igal juhul on Jeti paranemas. Saime isegi arstilt kiita, et nii palju paremaks läinud ja kassil pidi juba kassi nägu ees olema.
Nüüd jätkame veel kümme päeva antibiootikume (õnneks olen ainult mina see, kellel tuunikala vastu negatiivsed tunded. Jeti hakkab juba hommikul vara oma portsu nõudma, kus siis ka antibiootikum sees) ja siis kuu lõpus arstile taas. :s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Näib, et vahel vastatakse ka palvetele ning ootused ei lähe tühja wink
Edu paranemisel ja jõudu! :pai:

Thumbs up Thumbs down

jube ilus ja armas kass..need silmad:)
nii lahe:)

Thumbs up Thumbs down

Portree Jetist

Thumbs up Thumbs down

OO! Nagu Jeti erivärvilised silmad!

Tore, et ta paraneb. Aga kuskohast ta võis küll haiguse külge saada? Kas tänavaloleku ajal? Või varjupaigas?Ja hea ikka, et ta nõustus tablette võtma. Kas õnnestub teda kuidagi tuunikalaga ära petta. Mul on tänavune vaktsineerimisaeg ka üle läinud, esiteks on pööraselt kiire olnud ja teiseks ei taha mõelda isegi ussirohtude andmisest. Minu kavalad (ja väga kaunid ka) kassid ei lase ennast ninapidi vedada igasugustest pasteetidest ja tuunikaladest!

Thumbs up Thumbs down

Võis juba enne natuke haige olla aga varjupaik pani viimase põntsu. Nii, et selgub, et palju head on kokku väga väga halb (vaktsiinid, op ja ussirohi ning muidugi stress). Kassikese tervis, kes niigi nõrk ei pruugi seda välja kannatada.
Tabletid jah purustan tuunikala sisse ja sööb nii, et suu matsub. Hoian kogused ka piisavalt väiksed, et kassil kõrini ei saaks.
Aga nüüd on keegi mu leebe ja tasase kassikese ära vahetanud: möllab ringi, luurab mind nurkadest jne.:dooh: Eks tervis tuleb:)

Thumbs up Thumbs down

Lausa oivaline portree kaunist kiisust.
Tore kui möllab see ju jah tähendab et tervis tuleb.

PS. Hilineja
See küll teemaväline, aga tahtsin öelda et nüüd pidavat ka sellist ussirohtu olema et määrid kaela peale ja korras (nagu kirburohigi). See pidavat küll kõige kallim neist olema.

Thumbs up Thumbs down

Kingitused on toredad

Thumbs up Thumbs down

Jeti meenutab pärsia kassi!Karv on tal ka nii kohev.Kas ta nüüd on päris terve?

Thumbs up Thumbs down

Järgmine nädal läheme arstile ja siis loodan, et vähemalt kopsupõletikust enam jälgi pole. Nüüd on ees kõrvade tohterdamine (need olid enne juba haiged aga kuna niigi ravisime kopse ja silmi, siis jäeti need hetkel rahule). Eks siis esmaspäeval saame selleks juhised.
Karv tal kasvab muudkui pikemaks ka. Nimelt kui ta mind leidis siis oli pügatud. Küsimus on ainult kui palju pikemaks kasvab smile

Thumbs up Thumbs down

Kui tore kass!  Ja palju jaksu teile nende tohterdamiste asjus!
Alexa ja Ben, sama armsalt uue inimese leidnud kass.

mjau!

Thumbs up Thumbs down