1

Teema: Kiisul tuleb suust paha haisu

[font=Tahoma]Text[/font]
Kiisul suu haiseb. Või noh kui suu avab siis tuleb halba haisu, ometi saab head toitu mis peaks kiisudele kõige parem olema. Noor ca poole aastane on alles. Kui koertele saab anda mingit närimiskonti mis halva haisu ära võtaks suust, nagu hambaharja eest, siis mis kiisude puhul ette võtta? Millest see olla võiks?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kiisul tuleb suust paha haisu

6 kuune on just selline vanus, mil kassidel hambad vahetuvad. Sealt arvatavasti ka halb hingeõhk. Võid anda oma kiisule rohkem pehmet toitu, kuna igemed on hammaste vahetuse ajal tundlikumad.
Aegajalt oleks hea ka kassi suhu piiluda, sest mõnikord on nii, et vanad kikud ei taha hästi ära tulla ja uued kasvavad nende otsa ja teevad kiisule valu. Kui titehambad pole 7-8 kuuks ära vahetunud, tuleks kiisu vetkliinikusse neid välja tõmbama viia.

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Aitähh, täna ta nii ei haise aga just aeg-ajalt viskab seda haisu eriti tugevalt. Aga hambad vahetuvad tal küll, ma siis püüan talle rohkem pehmemat toitu anda. Aitähh veelkord.

Thumbs up Thumbs down

Minu kiisul tuleb ka suust paha haisu kuigi on alles 4 kuune. ma ise kahtlustan et see on kassikonservist sest kui ta mõnipäev seda ei saa või siis olen mõnda erinevat sorti ostnud siis haiseb suu vähem

Kass on inimese sõber, inimene kassi sõber:)

Thumbs up Thumbs down

hammastest rääkides, kuidas kassil hambad vahetuvad? ma mäletan eelkoolieast selgelt pilti, kus tädi kassi pool ülemist hambarida mänguhoos vaiba sisse kinni jäi ja ma nutta röökides selle peale teise tuppa jooksin tongue
et kas selline variant esineb tihti või oli see mingi harukordne juhus, kas kasside hambavahetus on valutu protseduur, võtab see kaua aega, millal ma aru saan, et oleks vaja arsti sekkumist jne? üldse paluks igasugust infot hammaste vahetumise kohta.

Thumbs up Thumbs down

Minu kassil hakkasid topeltkihvad tulema. Uued tulid, aga vanad olid veel ees. Arst soovitas anda rohkem kuiva toitu ja püüda neid loksutada (no kuidas sa ikka kassil hambaid loksutad, ta ei lase ju) ja, kui ei aita, et siis tuleb välja tõmmata. Ma ikka aeg-ajalt kontrollisin ja arvasingi juba, et tulebki tõmbama minna, kui ükskord vaatasin jälle ja polnudki enam topelt. Ei märganud küll, et tal need kuhugi ära oleks kukkunud, aga igatahes ära tulid ise.

Dogs have owners, cats have staff.

mul sama lugu kiisul et halb hingeõhk aga tema juba kaheksa aastane.toitumises pole midagi muutunud, kõik täiesti sama aastast aastasse.mida ma tema suus märkan on see et üks kihv on suurem kui teine? on see mingi märk milleski?
kunagi väiksena kukkus ta küll puu otsast alla ja siis tuli üks kihv suust ära ja arst ütles et see kasvab uus kuna ta oli siis nii pisike veel ja uus ilus kihv kasvasgi asemele.
samas nüüs alles täna ma märkasin et suu haiseb muidu pole nii intensiivset halba lõhna suust tulnud ja juba hilje arsti juurde ronida kui kõik kinni.
oskab keegi nõua anda mis tegema peaks,kiisu ise väga rahulik ja oma tavalises olekus kuid seda suuremat kihva ta katsuda ei lase.ehk teeb haiget aga midagi nii teha ei oska.oleks keegi hea inimene ja annaks nõu mis teha et ta saaks öösel rahulikult tududa et kui valutabki siis und see ei segaks.

Thumbs up Thumbs down