1

Teema: kassipoja hügieen?

Võtsin poolteist nädalat tagasi varjupaigast vahva ja imeilusa punase 2 kuuse kiisupoisi Kräu. Selle aja jooksul on ta palju julgemaks saanud ja mängib väsimatult. Ka isu on suuremaks läinud. Oskab ka kenasti liivakasti kasutada. Kõik tundub justkui  korras. Käisin sõbrannal külas, kellel ka parajasti sama vanusega kiisupoiss kodus. Panin tähele,  et sõbranna kiisu pesi ennast igal esimesel võimalusel, kui puhkas. Minu Kräu ei tee seda. Kui järele mõelda, näen teda väga harva ennast pesemas. Kui siis harva käppadelt. Kas mul võib olla põhjust muretsemiseks? Mis ma teha saaksin? Lugesin, et kasse ei tohi vannitada mitte rohkem, kui kord kuus. Kui võimalik, siis üldse mitte. Tunnen muret sellepärast, et Kräust saab toakass.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kassipoja hügieen?

Kuidas ta välimus praegu on? Normaalne oleks kassipojal muidugi pesta, aga äkki sattus ta varjupaika ja sai emast lahutatud liiga noorena? Ma mäletan, et ma leidsin kord natuke vanema kui2-kuuse kodutu kassipoja, ta oli väga kõhn. Võtsin ta oma hoole alla ja ma samuti ei näinud paari nädala vältel teda ennast pesemas. Hiljem leidsin talle kodu ühe kolleegi naabri juures ja kuuldavasti olevat ta armas kass, järelikult ei tohiks ta siis olla tokerdanud ja räämas. Ega vannitamine pole kindlasti lahendus.

Thumbs up Thumbs down

Mina näiteks arvan, et muretsemiseks pole veel põhjust, Ta on uues kohas, kõik võtab aega- Ta alles kohaneb, ma kaldun arvama.
Anna Talle lihtsalt aega, ma usun, et Ta hakkab kenasti ennast pesema ja kõik saab korda- Temast saab puhas ja korralik toakass;)!

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Kass näeb tegelikult hea välja, ainult valged käpad on pisut hallikad. Pesin teda eelmine nädal, sest ta sai vedike jalgratta ketiõliga kokku, kui selle all oma mänguhiirega mängis. Kuid Kräule ei meeldinud see üldse. Pärast pesu ei tulnud ta mu juurde mitu tundi. Ma loodan, et kõik siiski korda saab. Olen väga õnnelik, et Kräu minu juures on ning tahan talle vaid parimat. Kui ta ei hakkagi end ise pesema, pole sellest midagi. Eks, ma leia nippe ja trikke kuidas muuta vannitamist talle rohkem meeldivamaks. Kräust ma ei loobu :pai:

Thumbs up Thumbs down

Küll ta hakkab ennast pesema ise! Ma usun, et see kassipoeg ka hakkas, kellest kirjutasin, sest mu kolleeg, kelle naabrile ta sai, ainult kiitis, et ilus kass. Ta oli veel keskmisest karvasem, nii et küllap peseb, muidu ta poleks ilus. Ei maksa teda siis nüüd tükk aega pesemisega traumeerida. Armas väike Kräu!:pai:

Thumbs up Thumbs down

Minu kassid ka ei pese ennast. Vähemalt korralikult mitte. 2 korda jouavad ennast keelega üle tömmata ja siis tuleb mingi  tähtsam asi vahele ja aega pole enam. Aga karv on neil oi kui ilus molemal. Ainult kammida tuleb vahel ja siis kammimisest nad lähevad iluprotseduuridest hoogu lakuvad ka ennast tiba kauem kui muidu.Vanni eesmärku täidab meil niiskete kätega üle karvade tombamine paar korda ja see neile meeldib ka. Chicol on köht muidugi nii suur et ta ei ulata tagumikku lakkuma endal, peseme väga harva, ainult siis kui on köht lahti olnud voi lihtsalt räpane ta.
Aga jah pohimotteliselt on kassipoegadel aega vähe enda pesemisega tegeleda, mängida on ju palju toredam big_smile àra muretse, ma pole veel elusees ühtegi räpast toakassi näinud .

Thumbs up Thumbs down

minu kassipoeg, kes kahe kuune. peseb küll ennast täitsa hästi aga meil on probleem pärast potil käimist. sest peale ussirohu andmist võttis kõhu lahti ja jookseb pepu must toas ringi ja ise ei tee teist nägugi. võtsin kätte ja märja pabreiga tõmban pee üle .talle küll ei meeldi see aga pärast on sõber edasi. ma loodan et mu käitumine tulevikus kurjalt kätte ei maksa... kas see on üldse võimalik.

Thumbs up Thumbs down

Minu Pontu, kui alguses Ta võtsime, ei pesnud ennast ka. Aga siis oli kõik muu huvitav ja vajas avastamist. Aga hiljem hakkas pesema end ka. Nüüd igakord, kui miski mustaks läheb.. Kas siis käib käppadega lillepotis või läheb kuskile musta kohta, peseb end kohe ilusti sabaotsast ninani välja.
Nii, et muretsemiseks ei ole põhjust.
Pai Teie Kräule ! :s6ps:

Anxu ja Pontu

*meow*

Thumbs up Thumbs down