1

Teema: Läbustamine

Väga kurb on vaadata kuidas meie armas foorum alla käib. Igapäev loen uusi teemasid, mis on mõttetud ja tõenäoliselt ainult niisama kirjutatud, et mis sülg suhu toob, seda kohe räägin. Võiks ikka enne mõelda, kui kirjutada ja mõttetuid poste mitte teha. Ja eriti vastik oli täna lugeda VolvoS40 poste :S
See foorum on loodud ikka eesmärgil, et kassiomanikud, -armastajad saaksid omvahel asjalikku juttu rääkida, mitte teismelistele nende vaba aja sisustamiseks.
Ma olen juba mitu nädalat päris pahane olnud, kuid siiani ennast vaikima sundinud. Aga peale sellist posti (VolvoS40 oma)  mul on sellin musta valge kass ja ma mängisin temaga põllul kui mul ema laudas lehmi lüpsis ja isa põllul heina niitis...me mängisime ja jooksime..kass oli 2 ja poole aastane isa tuli kompainiga ja ma oleks äärepealt alla jäänud aga kass tuli ja lükkas mu eest ära ise jäi lõugade vahele...ta kräunus ..algul ma mõtlesin et ta teeb nalja...aga tal oli vist valus..pärast kass ei olnud enam must ja varge ...ta oli punakas must ja valge see oli nii naljakas ma narritasin ted pärast veel pikka aega...ta sai vihaseks ja hakkas mind vältima...ma vist ei meeldinud talle enam...aga siiani teeb mulle nalja see et ta näeb oma kolme käpaga välja nagu taburet... ei suuda ma enam vaikida. See on lihtsalt jube ning ärritas mind päris tugevasti.

Kas meie kallid moderaatorid saaks ehk teha midagi, et vältida veel suuremat läbustamist?

Nukker Tigress

PS! Vabandust, kui siin nüüd palju kirjavigu on, aga ma olen endast ikka päris väljas ka...

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Läbustamine

Selline asi juhtub kui iq jalanumbrist suurem pole...Kahju küll aga maailm on selliseid täis.

(mode peaks ju saama sellise postitaja IP ,nii öelda kinni keerata)

Thumbs up Thumbs down

nii...  IP aadress käes: 217.159.157.110 blokeeritud.

Kodanik õpib muide Viljandi Ühendatud Kutsekeskkoolis (vähemalt IP kuulub sellele koolile), et siis selliseid kodanikke produtseeritaksegi seal smile

Thumbs up Thumbs down

Ei imesta üldse, et seal sellised.

Dogs have owners, cats have staff.

ei oma kogemust smile

Thumbs up Thumbs down

tõesti on vastik see.
mina tegin kah vahepeal mõtetuid teemasid,aga siis olin alles siin foorumis uus...ma olen harjunud lihtsalt mängukoopa foorumiga,sest seal nt ei ütelda et oi mõttetu teema,aga tulin sellest välja:)

Jänkud ja kiisud. ^^