Teema: Kass saab ootamatult pahaseks:(

Tere,

Võtsin endale tänavalt leitud kassi. Nüüd selline mure, et täiesti ootamatult, ei millegipeale, kipub ta urisema nagu koer ja käpaga lööma. Ei oska aimatagi millest selline käitumine. Kas keegi oskab nõu anda millest see olla võib või kuidas on võimalik sellisest asjast lahti saada?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kass saab ootamatult pahaseks:(

Tere!
Kui vana see kassike on? Mina võtsin 6 aasta eest kassipojakodukassi poja, kuid üks viga oli vist see, et ta oli liiga noor, 5 nädala vanune ainult. Igatahes on ta väga armastav ja lausa kirglik, aga teisalt lööb küll kohe käpaga, kui midagi ei meeldi. Ja uriseb. Eks ma püüan ta meele järgi olla. See on juba midagi väärt, kuidas ta teisest toast jooksuga tuleb, et minu sülle hüpata. Teiste sülle ta ei lähegi. Aga teie kassu on vast lihtsalt uue eluga harjumata.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kass saab ootamatult pahaseks:(

Kass on ise kuskil 1,5-2 aastane, täpselt ei teagi, aga väga memmekas on küll. Vahest tuleb sülle ja hakkab oma nina kampsunisse hõõruma nagu otsiks süüa. Sellejärgi võib küll öelda, et liialt vara on ema juuest ära viidud. Tasapisi on ta hakanud juba harjuma meiega, enam nii agressiivne ei ole ja kui saaks siis koguaeg möllaks ja mängiks. Õhtul tuleb kõhupeale magama:)

Thumbs up Thumbs down