1

Teema: agresiivne kass

mul on tavaline kodukass.Mul on selline mure et kui ma temaga mängima hakkan siis ta natuke aega muga mängib ja siis hakkab küünistama ja hammustaba jube valus on hommikutti ta lihtsalt ründab mu jalgu alguses arvasin et se on sellest et ta on alles noor aga nüüd on ta juba kahe aastane ja se ei lähe üle.Kas seda on üldse võimalik välja harjutada?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: agresiivne kass

Eks seda on ikka võimalik välja harjutada, aga meie kassi puhul see ei õnnestunud. Alles kui ta oli 7-aastane, lõpetas ta küünistamise ja hammustamise.

Thumbs up Thumbs down

Aga kas see pole mitte mängimine? Mu kass teeb ka samamoodi, saab temaga tükk aega mängitud ja siis muutuks nagu agressiivsemaks, hakkab ka jube valusasti hammustama ja küünistama. Mul on kunagi veel ainult 1 kass olnud ja tema küünistas ka igatahes mängides, nii et ma ei kujuta seda ettegi, et kass küüsi ei näita.

Dogs have owners, cats have staff.

Aga see on täiesti võimalik, minu kass mängib pehmete käppadega. Enne ma  ka ei uskunud , et see võimalik.

Thumbs up Thumbs down

Minu kiisu siis ca poole aastane ja nüüd ka paar nädalat tagasi sai ära kastreeritud. Aga vist nii noorele kassile see ei mõju väga sest ta on kõike muud kui rahulik. Loomulikult on ta alles poja aga see mürgel on küll väsitav. Õhtul mürgeldab kui magama lähme aga üsna pea siiski saabub majja vaikus, samas täna öösel tuli tal mängutuju peale kell pool 2 ja ta ajab oma palli taga sellise kondiklobinaga et ajab vist terve maja üles. Kardan et varsti tulevad alt naabrid ka kurtma kuna puumaja ja kõik väga hästi läbi kosta.
Kas on nagu loota et ta varsti rahulikumaks läheb, vähemalt öösel? Mul on kasse kunagi olnud küll aga sellist asja ei ole veel kohanud, samas ei ole ka täitsa toakassi olnud ennem. Sest hetkel olen küll juba 3ndat ööd korralikult magamata ja üsna tusane juba ja ma arvan et ega ka naabrid sellest palju arva. yikes

Thumbs up Thumbs down

Läheb küll rahulikumaks. Praegu kass aastane ja magab enam-vähem terve öö juba. Muidugi, eks ta vahepeal käib ikka üleval, aga hullult möllamist ei toimu enam.
3-s öö magamata, siis  on küll kõik ees. Ma olin kuid ilmselt korralikult magamata. Või noh, mitte päris terve öö, aga kui juba 3-4 paiku hakkab mürgel pihta, minu jaoks pole see veel hommik.

Oeh sa kohe eriti positiivne big_smile
Püüan siis kiisuga täna igastahes õue minna ehk suudan teda seal rohkem väsitada, sest magada tahaks küll. Ta ainult veel trakse väga hästi ei tunne, reedel proovisin siis püüdis alguses neid n.ö. maha raputada, eest ära joostes ja siis oli tegevust kui palju nende pannalde püüdmise ja kõige muuga.
Aga proovin siis vapralt selle lapseea tal üle elada.

Thumbs up Thumbs down

Ma käisin ka suvel kassiga ões, et teda väsitada, mõjus küll. Aga praegu ei taha minna, sest nii külm ju. Vaeseke külmetas juba oktoobri alguses väljas, sest toakass soojaga harjunud. Kaua ta siis sinu juures olnud on juba ja kui vanalt tuli?

Nüüd vist on ca kuu aega olnud. http://foorum.kass.ee/viewthread.php?tid=273  püüdsin algul ta omanikke ka leida aga ju nad ei tahtnud teda enam. Ca poole aastane on. Me ikka naersime et ta manipuleerib kuna esimese nädala oli kass parimatest parim, öösel täielik vaikus ja üldse nii viisakas kui vähegi sai olla. Aga nüüd vist vaatab et kodu olemas nüüd võib vabalt tunda tongue
Nii naljakas kui see ka ei ole siis tegelikult süstis kuidagi see positiivsust et jah hullemad mürgeldamised on veel ees aga hiljem läheb paremaks. smile
Ja karv tal suht paks, nii et ma usun et natuke pargis jooksmist ei tee paha, iseasi kas ta ka joosta tahab nende traksidega. Aga eks näis, õhtul igastahes öörahu nimel proovin.

Thumbs up Thumbs down

Võtsin siis oma unise ja tusase tuju kokku eile ja läksin peale tööd kiisuga jalutama. Pool tunnikest vaatasime ringi, siis hakkasid tal juba vaprusvärinad, võiks öelda peale tulema ( natuke vist oli külm ka smile) ja tulime ära tuppa, kuigi süda lõi tal hirmsasti ja tuppa ei oleks veel ometi tahtnud tulla.
Aga öösel ja õhtul oli vaikus majas, saime end kõik ilusti välja puhata.
Loodame et täna mõjub sama trikk ( ptui ptui ptui 3x üle vasaku õla ka:))

Thumbs up Thumbs down