1

Teema: ikka kassipojad

Seekord on tegu juba üsna suurte kassipoegadega, kes elavad Tartus ühe kuuri all. Olen neid toitnud ja harjutada püüdnud ja nüüd on üks mul kodus - eile õhtust. Aga oma kassid on täitsa endast väljas ja ega ma saaks niimoodi kaua elada. Kodus olev kiismann on täpselt selline nagu foorumi avalehe oma - tõupuhas triibik ilma mingite valgete sokkideta. Täpselt selline on veel ka kuuri all, lisaks kaks must-valget - üks roosa, teine musta ninaga, tore komplekt. Olen nõus kandma esmased arstikulud. Kiisud on armsad! Mu telefon on 56625536.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: ikka kassipojad

Mis neist kiisudest saanud on?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: ikka kassipojad

Süda valutab. Koos ühe teise kõrvalmajas elava naisegaga, kel endal oli varjupaigast võetud kass, püüdsime nad kinni ja viisime Tartu varjupaika.  Nad olid juba vähemalt 3-kuused pealt hinnates ja ikka inimestega harjumata. püüdminegi ei läinud lihtsalt. On teada, et vähemalt üks neist pandi varsti "magama" kui agressiivne. Aga ta ju kartis!
Samas, kui vaadata praeguseid ilmasid ja mõelda, et ilus lapsepõlv oli nagunii mööda saamas...Noh, kassipoja-konsevide ja keefiriga ma vähemalt pakkusin neile mitme nädala vältel helgemaid hetki. Ja neile olen tänulik selle eest, et sain näha, kuidas nad ennast pesid ja ilmselt hästi tundsid.

Thumbs up Thumbs down