1

Teema: Kuidas saada karvade küljest lahti tugevat liimi???

Juhtus selline lugu, et kass oli  laest alla tõmmanud kleepuva putukalindi ja sinna kinni jäänud, nüüd pool kassi kasukast on liimiga koos ja kokku kleepunud ning see on nii tugev liim, et ma ei saa kuidagi karva puhtaks. Hetkel on aga paanika, kuna nädalavahetusel kahepäevane näitus! Kas keegi teab lahendust, kuidas kiirelt karva puhtaks saada? Proovisin loomašampooni, nõudepesuvahendit ja piiritust. Eks vähemaks läheb, kuid kass kleepub ikka ja sellises olukorras jääb meie näitus ära...

http://devonrex.onepagefree.com/

Vasta: Kuidas saada karvade küljest lahti tugevat liimi???

Atsetoon (küünelakieemaldi) või muud solvendid (besiin, tolueen, tärpentiin). Atsetoon ja tolueen rikuvad karva, kõik loetletud vahendid on toksilised ja kassi tervisele ning haistmisele hästi kindlasti ei mõju. Petrooleeter on tegelt kõige parem, see ei riku karva ja aurustub kähku õhku ära, kui sa kätte saad seda kusagilt. Mina oma kassi ühegi loetletud vahendiga peale küünelaki eemaldi määrida ei riskiks. Kui sedagi.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kuidas saada karvade küljest lahti tugevat liimi???

Kord juhtus, kui ma ise sattusin peadpidi kärbsepaberisse. Oli tegu isegi paberi ärasaamisega juustest. Pesin koheselt pead mitu korda läbi vist pantene šampooniga, sain ikka juuksed puhtaks.
Aga see oleks küll kurb, kui tuleb kassil seetõttu näitus ära jätta, kõik ju ammu ette planeeritud.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kuidas saada karvade küljest lahti tugevat liimi???

Proovisin siis ka atsetooni, polnud sellestki väga tolku. Aga peale pidevat nühkimist jääb liimi kogust aina vähemaks. Üritame siiski näitusele jõuda. Mees tõi ka mingeid vaärvi ja liimieemaldeid, kuid need tundusid liiga räiged, et neid kassi peale panna. Siiani on piiritus kõige efektiivsem tundunud.

Proovin teda veel kaks õhtut pesta, loodan ikka näitusele jõuda. Täna plaanis Goldeni puhastusvahendit Super 10 proovida, see pidi ka nahale inimlikult mõjuma.

http://devonrex.onepagefree.com/

Vasta: Kuidas saada karvade küljest lahti tugevat liimi???

Edu Teile.
Loodan, et kõik läheb hästi ja saate ikka näitusele minna!

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg