1

Teema: kass tänavalt...

kuidas käituda nats metsiku kassiga?hetkel istub ta puuris ja kohaneb olukorraga kuidas kiisukesega käituda ,et ta harjuks meie perega.:vs:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kass tänavalt...

Esialgu lase tal rahus seal puuris susiseda, las tutvub uute lõhnade ja häältega ja vaatab natuke ringi. Kui puuri lahti teed, poeb kindlasti kuskile peitu ja ei tule võib-olla mitu päeva välja. Ei maksa teda väga taga ajada, see ajab ta närvi. Targem on temaga möödaminnes rääkida, kui võimalik, siis kergelt pai teha. Väga pikalt muidugi ka ei tohiks lasta tal peidus olla, eks see tasakaal iseolemise ja sundsuhtluse vahel tuleb endal leida:) Olen ikka seda meelt, et tee kassipoja südamesse käib kõhu ja mängimise kaudu wink Meelita teda ERITI maitsvate asjadega (ja KiteKati konserv EI ole eriti maitsev!) nagu keedukana, sink, viiner või muu selline hästi lõhnav ja isuäratav toit. Ka pisike Gourmet Gold pasteet on OK. Anna kergelt soojendatud kohvikoort või hapukoort, see meeldib enamusele kassipoegadele (ja suurtele kassidele ka). Ja siis mängi-mängi-mängi! Ükski kassipoeg ei suuda pikalt vastu panna ridva otsas oleva suletuti liikumisele või ka lihtsalt põrandat mööda veetavale paelajupile:) Susisemine läheb mõne päevaga mööda, kui ta aru saab, et keegi ei tee liiga, ninaesine on hea-paremaga kindlustatud ja inimese lähedal olemine tähendab vahvaid püüdmismänge. Edu!

Thumbs up Thumbs down

nüüd pea nädal möödas ja kass meiega harjunud.sööb hästi ja käib äda tegemas oma wc ei ole kuhugi maha veel teinud.aga sisiseb ikka nats ju see kaitse refleks.ma nii õnnelik et ta ikka tasapisi meiega harjub.

Thumbs up Thumbs down

Kui tore!
Tänavakassid on väga targad.
Kas te talle nime ka olete pannud?

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Väga tore, et ta harjub teiega wink:lill:
Mõned kassid kunagi ei harju ära.
Minu arust tänavalt võetud kass on väga truu, sest sa ju päästsid ta elu.

Thumbs up Thumbs down