1

Teema: Beebi ja kass?

Plaanime võtta endale pisikese kiisu. Aga meil kodus ka 4 kuune beebi. Kas on ikka hetkel kassi võtmiseks õige aeg või peaks ootama, kuni laps saab vanemaks? Elame 3-toalises korteris.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Beebi ja kass?

meie võtsime kiisu kui laps oli kohe-kohe 7-kuuseks saamas..tegelikult on ju parem kui nad koos kasvavad ja lapselgi rõõmu rohkem, lihtsalt ööseks(või üldse magamise ajaks, mil kogu aeg beebi juures ei passi) peaks kassi ja beebi eraldama, kuna kiisupoeg mängib alatasa ja selleks sobivad ka beebi käed-jalad..meil küll kriimustasi täis käed-jalad, ühe kriipsu sai ka näkku, peale seda eraldangi neid, kui silma ei saa peal hoida..peale kõrgendatud tähelepanu aktiveerimist pole enam kriimustamist ette tulnud..

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Beebi ja kass?

Kassid kargavad kätesse-jalgadesse kinni ja võivad last ehmatada.Soovitan ka ööseks eraldada ja päeval jälgida.Seda millal on õige aeg kass võtta,tunneb igaüks ise ära.Vahest on hirmul liiga suured silmad.Alati on nii plusse kui miinuseid,aga kui kass lõpuks majas,on temast ikkagi palju rõõmu.Minu 5 looma,kellest kaks kassid,on lastega parimad sõbrad.Noorem tütar on vaimupuudega,kuid loomadele liiga ei tee ja nii võin temagi julgesti elukate "hoole alla" usaldada.Lapsele tuleb kasuks,kui ta õpib loomaga arvestama ja tema eest hoolt kandma ja teda armastama.Isegi kui lapsest kunagi nn."loomainimest" ei kasva.Nagu minu vanem tütar - kasvanud loomade keskel,aga neist eriti vaimustatud ei ole.

Thumbs up Thumbs down