1

Teema: tahan lasta kassi steriliseerida aga enne seda..

Arvan,et ühe pesakonna sünnitamine pole vajalik.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: tahan lasta kassi steriliseerida aga enne seda..

olen lugenud et need kassid kellel on op tehtud enne ühtegi synnitust on igati tervemad. kuskil oli artikkel ka aga ei mäleta täpselt kus:puna:. ja olen isiklikult eelmise postitaja kalvi69-ga igati nõus smile

Thumbs up Thumbs down

Kassi tervisele parim on steriliseerida ENNE esimest jooksuaega, s.t umbes 6-8 kuu vanuselt. Lisaks, kui su kass pole puhtatõuline paberitega siiam, siis toodaksid sa lihtsalt pesakonna siiamisarnaseid kassipoegi, kellele kodu leidmine ei pruugi väga kerge olla. Kasside Turvakodus on praegugi üks "peaaegu siiami kassipoeg" kodu otsimas. Kui soovid kassipoegade kasvamisest/kasvatamisest osa saada, võid alati võtta hoiule mõne kiisupesakonna ja neile kodusid aidata otsida:)

Thumbs up Thumbs down

ja see oli lihtsalt soovitus/selgitus kiisumemme poolt ja oli igati asjakohane jutt mumeelest.:vs:

Thumbs up Thumbs down

Kusjuures siiamid soovitatakse ka nende iseloomu tõttu just enne steriliseerida, kui jooksukas hakkab. Et muidu pidi psüühikale ka väikese jälje jätma. Endal siiamit pole olnud, ei oska kommenteerida.

Thumbs up Thumbs down

Huvitav, kuskohast see müüt tulnud on, et kassil kuidagi parem, kui on ühe (kusjuures justnimelt ühe) pesakonna sünnitanud? :roll:

Muidugi,
kui sa pesakonda ei soovi siis steriliseeri enne jooksuaega.
Kass ei teagi ju sellest midagi, olen ka lugend, et ei pea olema enne steriliseerimist pesakonda.

:cat:

Kassid On Võrratud!*
Üks Armsam Kui Teine!

http://www.xmission.com/~emailbox/animate/a-katt.gif

Thumbs up Thumbs down