1

Teema: vanamutt Nermal ja \"tema\" laps

Nermal on meie emakass. Sündinud 2002 aasta lõpul või 2003 algul . Täpselt ei tea, kuna ise püüdsime ta tänavalt kinni kusagil 2003 veebruaris.Siis oli ta alles "kassikutsikas".

Nermalil pole elusees olnud ühtegi pesakonda poegi, kuna ka isakassiga kokkupuutudes pole tal õrnematki aimdust mis sellega peale hakkata, ka innaajal mitte big_smile.
Aga ometi on Nermal ema. Ühe imearmsa kassituustaka ema big_smile

Mia Minni on sündinud umbes 2005 aasta oktoobri algul. tegu on samuti endise "metskassiga". Mia elas koos oma ema, õdede,vendade ja muude sugulastega meil talli juurse, kus ma ta siis ühel päeval kinni püüdsin. 20 kassist koosneva "karja" puhul poleks mingit lootust, et igaüks neist ellu jääb, aga praeguseks on nad juba nii metsloomad et võibolla vaid kõigenooremaid neist oleks lootust kätte saada.
Igatahes Mia tassisin ma koju, kus ta algul kohe kuidagi meie endiste kasside Villi ja Nermaliga ei klappinud. Algul otsustas isakass Villi (kess ennegi kassipõnnidele lapsehoidjat mänginud) hakkata pisikese "emmeks". Ise läksin nädalaks kodunt ära-kooli, ja kassid jäid teiste pereliikmette kanseldada. Tagasi tulles selgus aga et meie Nermal on emmeks hakanud, ja imetab pisikest big_smile

Thumbs up Thumbs down