1

Teema: On see pirtsakus ?

Panin Lucyle natuke suppi . Ehk siis makarooni , kartulit ja frikadelli , natuke ka vedeliku . Pakkusin talle , tema ei tahtnud . Endale panin sama taldrikusse ning hapukoort peale . Mulle helistati . Kui tulin tagasi nägin, et Lucy enda toitu ei söönud , vaid sõi minu taldrikust . Ja viimasel ajal ongi nii , söön võileibu tuleb vorsti lunima . Kuidas saaks teha nii , et ta ei luniks toitu vaid sööks enda taldrikust . Ma ei ütle , et ta üldse enda taldrikust ei söö .. Sööb küll . Ootan vastuseid .

Thumbs up Thumbs down

Vasta: On see pirtsakus ?

Ilmselt on asi selles, et kass tahab tunda end nagu inimene. Siis ta arvab, et tema peaks sööma seda sama mida sina ja kindlasti mitte oma kausist. Siis kui sa selle söögi tema kaussi paned, teab tema kohe, et nüüd on see kassitoit. Mul on ka niimoodi, et inimese juurest kausist kõlbab süüa küll aga kohe kui kaussi paned kaotab ta huvi, sest see on siis tema meelest kassitoit.

Loodan, et said midagi aru ka.

Thumbs up Thumbs down

Mm . Olgu .

Thumbs up Thumbs down

Ära anna talle oma toitu,pane ainult tema kaussi ja kõik.Kui kass näeb,et süüa saab ainult oma kausist,küll ta siis sealt ka sööb,tal on praegu lihtsalt põnev ringi ronida ja nuruda,sest on harjunud saama.

Thumbs up Thumbs down

Mhmh. Proovime.:P

Thumbs up Thumbs down