1

Teema: Kui ruttu

Tere! Mul on praeguseks hetkeks kodus kaks kassi.  Vanem on kuueaastane - pidasin teda üsna isekaks ja omandihimuliseks kassiks, aga uue tulekul ta ei sisistanud ega kräununud ega midagi - õigupoolest pole ta praeguseks kahe päeva jooksul üleüldse mingit häält teinud uue peale. Uus on pisike (ca 3 kuud), tema jaoks on vana suur ja hirmuäratav, müdinal jooksev elukas smile. Kähistab vana peale ja sudib käpaga - samas jälle vahetevahel nuusutavad üksteise ninasid ja muudkui uurivad. Ma tahaks teada nende kogemustest, kes on sedasi uue kassi vanale juurde võtnud, et kui kaua umbes seesugune vahekord neil kesta võiks - et nagu, kui ruttu see pelgamine ja sähisemine väiksema poolt üle minna võiks?

Detailsemalt olen olukorda kirjeldanud  SIIN.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kui ruttu

No nädal on minu kogemuste juures - 4 .
Kusjuures viimasel juhul on juba 1,5 kuud, kuid uus kass ja vana kass ei aktsepteeri teineteist. Äsavad käpaga. Kaks vahepealset on hästi sõbralikud, aga uus sisiseb nede peale ka ja annab käpaga. Arvan, et selle variandiga läheb mul veel kaua aega. Aga ülejäänude puhul on kehtinud 3 päeva kuni nädal.

http://devonrex.onepagefree.com/

Vana kass on uskumatult rahumeelne tongue. Laseb väikesel oma kausist süüa ja oma majas magada ning meeleldi sooviks temaga mängida, aga väike ei lase ennast puutuda tal ja tema sisisemise peale vana solvub ning läheb elutuppa diivani taha mossitama ja magama. smile

Thumbs up Thumbs down

Ei maksa muretseda, vastupidine variant oleks hullem olnud. Pisike varsti näeb, et suurest pole ohtu, ning mänguseltsilist soovib ju iga kassipoeg.

Thumbs up Thumbs down