1

Teema: Kas enne steriliseerimist toimunud suguakt võib anda beebisid?

Rumal küsimus küll, aga steriliseerisin oma kiisu, pärast seda kuulsin naabrilt, et mu kiisu oli naabrikiisuga enne selle opi toimumist ulakust teinud. Kas kass võib olla tiine?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kas enne steriliseerimist toimunud suguakt võib anda beebisid?

Kui kass oli tiine ja talle tehti st. operatsioon, siis on küll vist kole lugu. Helistage oma kassi arstile ja uurige, mis ta sellest arvab. Kardan, et siit te oma küsimusele küll vastust ei leia.

Thumbs up Thumbs down

kuna steriliseerimisoperatsiooni käigus eemaladatakse terve emakas, siis pole mingit võimalust, et ta pärast seda tiine on. ja kui tiinus olekski olnud, siis oleks arstid selle operatsiooni käigus ju avastanud

kassid on võrratud

Thumbs up Thumbs down

Ruudike, on see kindel, et emakas lõigatakse välja - või teevad arstid seda op´i erinevalt, mõni lõikab munajuha läbi.
Kahju, et siin ei ole mõnda tohtrit, kes oleks pidev foorumikasutaja, vaid MariM astub siit vahelt läbi. Küll oleks kassiomanikel palju küsida.

Thumbs up Thumbs down

Ka mina olen kuulnud, et operatsiooni käigus lõigatakse ainult munajuha läbi..
Aga ühes raamatus kirjutab, et operatsiooniga eemaldatakse munasarjad ja emakas. :?

Thumbs up Thumbs down

Ma lugesin just Kassiabist,et otsitakse kodu tiinele steriliseerimisest paranevale kassile.:?Küsisin,kuidas see võimalik on,ehk saan vastuse.

Thumbs up Thumbs down

kassi emakas on nii väike, et ainult munajuhade läbilõikamine oleks liiga keeruline. välja võetakse ikka terve emakas.

aga võib-olla olen ma millestki väga valesti aru saanud smile

kassid on võrratud

Thumbs up Thumbs down

Täna selgus,et see kass,kellest kirjutasin,ei ole veel steriliseeritud.Seda tehakse siis,kui hoiukodu pakkuja on olemas...senikaua pojad asjatult kasvavad või siis varsti sünnivad ja vajavad kodusid...:cry:

Thumbs up Thumbs down