1

Teema: Keedetud või toores kala?

Mis te arvate, kas kassile on anda parem keedetud või toorest kala? Mina tean, et kui kala ära keeta, et siis pidi olema parem, kuna toores kalas võivad olla ussid, mis ei tee kiisule head. :roll: Mina mäletan, et kui mul lapsepõlves oli Siiam, siis minu ema igal ommikul keetis kassile kala..nii, et kalahaisu oli terve köök täis big_smile. Siiam oli ka igavesti suur ja tugev :s6ps:

Time spent with cats is never wasted! :syda:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Keedetud või toores kala?

Aga minu lapsepõlvekass sõi toorest kala. Usse tal polnud ja tol ajal ei antud ka ussirohtu. Oma kassile praegu toorest kala anda ei julgeks.

Dogs have owners, cats have staff.

Järvekala ei tohi toorelt anda, kuid merekalas  ei tohiks usse olla.

Thumbs up Thumbs down

Meie kassipoeg sööb peaaegu kõike aga ainult mitte keedetud kala. Isutus veel peaaegu terve öö näljas aga keedu kala polnud siiski hommikuks puudutatudgi. Aga toorest kala ta sööb küll.

Thumbs up Thumbs down

Meil sööb keedetud räime küll isuga, toorest kala pole julenud pakkuda, ma arvan, et ta sööks toorest ka, aga kuna ta ju veel nii pisike siis keedu kala parem pehmem süüa smile.

Time spent with cats is never wasted! :syda:

Thumbs up Thumbs down

hm, kui ussikuur tehtud siis mõne toore kala võib ju ikka anda?!

liisu pildid http://pildid.ee/thumbnails.php?album=15394

Thumbs up Thumbs down

Minu kass ja mu ema kass söövad molemad nii toorest kui ka keedetud kala. Tegelikult on meil sügavkülmikus suurem ports külmetatud kilusid ja aeg-ajalt saab sealt jälle ühe monusa suutäie. Kassidele maitsevad kalad väga, nagu inimesedki, et tahavad ikka vaheldust!

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Mina annan Chassiusele toorest kala, väike hirm küll, et kas tohib, aga talle nii meeldib. Teeme regulaarselt ussirohukuuri ja siiani pole probleeme olnud.

Thumbs up Thumbs down

Kui teed kassile regulaarselt ussikuuri, siis minu teada toores kala teda ei nakata ussidega .. Mina isiklikult üldse ei anna kala. Vaid annan nii toores, kui ka keedetud liha .

Thumbs up Thumbs down