1

Teema: hommikud

Peres 1a isane kass. Juba mõnda aega on tal tavaks koos päikesega tõusta. Ja koos sellega algab ka trall meie voodis, kappide, peeglite ja igasugu riiulite otsas. Ta lihtsalt käib ringi ja lükkab asju alla või niisama hüppab asjade otsas ning testib nende vastupidavust, sekka ka vääksub nagu rahutu beebi. Ja samal ajal kogu aeg vahib meie poole - justkui tahaks veenduda, et kas me ikka näeme, mis ta teeb. Selline tsirkus käib meil iga hommik varavalges. Ja lõpeb täpselt sel samal hetkel, kui keegi suvatseb voodist väljuda - siis ta rahuneb momentaalselt ja sageli vajub ka silm kinni. Justkui mission accomplished.

Minu küsimus on see, et kuidas see tülikas komme temast välja kasvatada? On keegi sellise käitumisega kokku puutunud ja saanud sellest jagu? Oleme ka enne kasse pidanud, kuid mitte ükski neist pole olnud nii pretensioonikas. Muidu nii vahva nässu, aga hommikuti on nuhtlus, eriti nüüd suvel kui päike tõuseb teatavasti juba 5 paiku....

Olge te südamest tänatud!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: hommikud

Küsimus: kas te annate talle ka hommikusóöki kui te üles tousete? Mul Ben ajas meid vahepeal ka varem ülesse, et kiiresti hommikusöök kätte saada.

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: hommikud

vahest anname kohe, vahest natuke hiljem. aga rahulikuks muudab ta jälle just see, kui ta näeb, et me oleme voodist väljas.

Thumbs up Thumbs down