1

Teema: James'ist sai lihtsalt kass

Pärast pikka arutelu pereliimetega otsustasime,et kiisu huvides tuleks talle väike operatsioon teha.Peagi saab 8 kuuseks,ning kuna järgmine nädal on kolimine ees,siis pidasime vajalikuks ta ainult kassiks teha,et vältida ebameeldivusi uues kohas.Täna hommikul leppisime loomaarstiga aja kokku kella 11-ks.Kass aimas juba hommikul,et midagi on viltu,sest ma ei andnud talle ei juua ega süüa,mis tavaliselt hommikuti on esimene asi mul. Küllap kassil oli halb aimdus juba sees,igatahes oksendama võttis kodus kohe.Kell pool 11 startisime kodust,autos hakkas James kõvasti oma puuris näuguma,võtsin ta rahustuseks sülle ning üritasin teda lohutada.Loomaarsti kätte jättes tekkisid suured süümepiinad kui nägin teda kurvalt otsa vaatamas läbi puurivahede.Tunni aja pärast järgi minnes oli paha tunne sees nähes teda elutult lamamas puuris ning praegugi ootan kannatamatult,et taas ta rahumeelset nurrumist kuulda.Loodedavasti ta andestab meile,et jätsime ta meherõõmudest ilma! smile

[img]http://www.xmission.com/~emailbox/animate/a-katt.gif[/img]

Thumbs up Thumbs down

Vasta: James'ist sai lihtsalt kass

Oh, võibolla ootab mul ka see kõik ees, täitsa kurb mõelda, kassi sellises seisus näha.

Dogs have owners, cats have staff.