1

Teema: kass sööb muru.

alati kui ma oma Pätuga õues käin tahab ta hirmsasti muru süüa. Kõik suuremad ja mahlasemad rohututid sööb ära, ja just lõikeheina, muud mitte. Ning pärast kui tuppa tuleme ta oksendab.(või kui oleme kauem õues, oksendab õue) Kas ta puhastab karvapallidest oma kõhtu nii? big_smile

[IMG]http://i91.photobucket.com/albums/k311/Lilyy92/Muu%20Stuff/P2tu/P6090051_2.jpg[/IMG]

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kass sööb muru.

No me tõime ka Rontsule õuest heina .
Ta sõi ainult lõikeheina.Aga need millel olid tutid otsas nondega ta ainult mängis.
Aga pärast oksendas ka välja.Eelmine kass, kes oli õuekass, tema ei oksendanud välja, aga praegune toakass oksendab.Aa ja ta armastab ka hirmsasti rohtu süüa.Võib-olla pole nad harjunud, või sõid liiga palju seda.Aga tegelikult ma usun ka, et nad puhastavad organismi.Paha see neile küll ei tee!:wink:

Thumbs up Thumbs down

meie Sid ka närib muru, kohe kui õue saab. ta on hetkel tubane, aga vahest käime talle õueelu tutvustamas, sest plaan on selline,et ta ka ise õues käima hakkaks.
närib muru ja ka lõikeheina, muud mitte. tuppa saab, siis ei oksenda ega midagi. äkki see on seedimise jaoks kasulik või midagi?

Thumbs up Thumbs down

muru söömine aitab kassidel karvapallidest lahti saada, mis ta ennast lakkudes on alla neelanud.

Thumbs up Thumbs down

Muru söömine on täiesti normaalne ja tervisele kasulik. Olen näinud juba poes ka palju sellised kassitoite, mis on tehtud spetsiaalselt toakassidele, kus on juba muruga sarnased ained sees.

Thumbs up Thumbs down

ma olen kuulnud et kassid söövad muru nägu meie saame rohtu:tab:

Thumbs up Thumbs down

Fanta samuti näksib muru, mida toas kasvatan ekstra tema jaoks. Tundub, et see tõepoolest aitab karvapallidest lahti saada. Täna jälle ropsis.

Thumbs up Thumbs down