1

Teema: on siin maine coon´ide omanikke?

küsiks teadjamatelt, kellel selline kassitõug olemas kui suureks nad kasvavad, kas neid on kerge õpetada, kuida iseloom jne. kuna tegemist on paksukarvalistega, siis kas mõistlik nendega õues käimist harjutada, traksidega loomulikult või läheb karv käest ära? kui tihti pesete? kas on mingid tõu eripärad, mida peaks arvestama? olemas ka pärslane ja sellepärast tean, et nemad peavad kindlasti korralikku kuivtoitu närima, et hambakivi vältida.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: on siin maine coon´ide omanikke?

Deem, see kiisu on tõesti armas.Ma tahtsin aluguses sellise, aga ei leidnud . Niiet võtsin pärslase .

Ma arvan, et see tõug kasvab küll päris suureks . Õpetamist ma ei tea . Ja iseloomu ka mitte . Õues võid käia, kui oled juba vaktsineerinud . Ma arvan , et nendel on samamoodi nagu pärslastel . Et karva külge jääb nende kaka / piss . Siis peadki pesema . Mina pesen pärsiakiisut nädalas 2-3 korda .

Thumbs up Thumbs down

http://beta.album.ee/album/16829685/17009301?

siin on siis pildid minu tulevasest kassist. ühe kuuselt kaalus ta pea üks kilo!!! kasvataja sõnul pole temal selles vanuses nii suurt poega olnud ja arvas, et 12-15 kilo tuleb täis :py:   septembri keskel võin ta siis kodumaale tuua. kui külas käisime siis tutvustati tervet suguvõsa ja eranditult olid kõik kassid väga sõbralikud ja tahtsid pai hoolimata sellest, et vaadati altkulmu ilvesepilguga.
tegelikult näevadki nad välja rohkem ilvesed kui kassid

Thumbs up Thumbs down

Hehe.Terve kilo tongue

Thumbs up Thumbs down