1

Teema: tony tiinus:)

Tere:)!

Tekkis selline mure et umbes kuu aega tagasi kukkus mu kiisu kolmandalt korruselt alla ja tal oli sisemine verejooks.Nüüd millegipärast tal on kõht ja tissid suhteliselt suureks läinud.Tegelikult on ta väga väikse kasvuga kahe aastane kass.Söögiisu on tal märgatavalt kasvanud, aga see on kahtlane et ta on toakass ja viimati sai ta välja siis kui me kuuaega tagasi maal käisime:wink: Kas peaksin arstile pöörduma või saaks ka kuidagimoodi ise sellele lahenduse`?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: tony tiinus:)

Mina konsulteeriks arstiga.

Gingeri ja Pacino pildid: http://pilt.delfi.ee/album/16365/

Thumbs up Thumbs down

Ma arvan ka, et oleks hea arsti kÄest nou küsida.
Endal pärast süda rahul, muidu jäÄbki selline "ei tea " seis...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Tissid on suuremaks läinud ja söögiisu paremaks - need on täitsa tiinuse tunnuseks. Ja kui kuu aega tagasi sai kass õues käia, siis võis ta vabalt pulmad ära pidada.

Thumbs up Thumbs down

Ta sööb isegi selliseid toite mida kunagi suu sissegi ei võtnud ja kõht käib ka korralikult läbi.Muret teeb see küll väga et ta ei suuda yldse rahulik olla märatseb kärbestega ja hüppab igale poole;)See kõht tekkis muidugiväga äkki, ma ise täpset kuupäeva ei mäleta kuna ta asjatamas käis aga see võis olla kuskil 21 aprilli kanti.Ja see köva kukkumine oli pärast seda(peale kukkumist mingi kaks nädalat hakkaski kõht paisuma) Home sain arstile aja, kuid lugesin et röndgenit ei soovitata eriti tiinele kassile tega ja ultraheli oleks liiga suur tarumeerimine:roll:See ka veel et tissikeste peal on sellised valkjad koorikud või nagu oleks natuke nahka ajanud...

Thumbs up Thumbs down

Ultraheli on küll ohutu ja ei traumeeri kassi üleliia, ning hele koorik tissikeste peal on ka normaalne. No kui homme arstil ära käite, saab ka asjasse selgust.

Thumbs up Thumbs down

Ja ongi Tonykesel kolm poega kõhus(nüüd vaatate kindlasti et emasel kassil isase nimi aga see juba selline traditsioon)Tiinus määrati kindlaks röndgeniga-ma ise küll alguses ei pooldanud seda mõtet aga arst ytles et see on täiesti ohutu.Rasedale naisele kahjulik aga loomale ei pidavat kuidagi mõjuma. Ütles veel ainult seda et selle kukkumise ja taruma tagajärjel ei pruugi olla kindel et poegadega on 100% kõik korras, aga loodan parimat. Hiljemalt Jaanipäevaks peaks pojad ilusasti käes olema. Siis vist kuhugi reisimine jääb ära, sest lugesin et esimeste  kiisukeste poegimine pidi suht raske olema-kuigi kindlasti oleneb kassist(minu oma on selline pisike ja kleenuke).
Hoian igatahes pöialt
:pai:;)

Thumbs up Thumbs down

ootan väga neid armsakesi:wink:

Thumbs up Thumbs down

:clap:

Kui toredad uudised! Jääme siis häid uudiseid ootama ja muidugi pilte ka, väikesed kassipojad on ju niiiii nunnud!

mjau!

Thumbs up Thumbs down

kindlasti panen pilte;) jälgin hoolega praegu tema lõpuperioodi, milegipärst arvan et see on talle raske katsumus sest et ta on väga pisikest kasvu kiisu ema on tal tõukass(Devon Rex) aga isa oli selline tavaline.Ta meil ongi selline suurte kõrvade ja pisikese kehaehitusega.Nende kiisukeste (kes Tonyl veel kõhus) isa on valge pikakarvaline angoora niiet tõesti põnevusega ootan mis sealt välja tuleb:D

Thumbs up Thumbs down

Arstile ikkaikka!

Thumbs up Thumbs down

hmmm..mu kass vist ei kavatsegi poegima hakata...tähtpäev on juba käes:roll:

Thumbs up Thumbs down

Ootan ka huviga uudiseid!

Thumbs up Thumbs down

kindlasti annan kohe teada kui midagi juhtub ja panen ka pilte:D