1

Teema: Mida teha.???

Jahhh.Minu kriuks pisib nurka ..:roll:
Oleme vahetanud liiva kuid ei midagi.
Ikka ta laseb nurka.
mis teha.

Kassid on armsad!:)

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Mida teha.???

Kas ta pole üldse enne kastis käinud või varem käis ja nüüd käitub imelikult?

Thumbs up Thumbs down

käib küll aga laseb nurka..just nurka või lastu seina.

Thumbs up Thumbs down

Tervis korras? Põiega pole probleeme? Opereeritud? Kui pole opereeritud, siis võib-olla loodus kutsub smile. Aga kui opereeritud, siis äkki tervisel midagi viga, et ei taha kasti pissile minna?!

Thumbs up Thumbs down

ära kasteeritid.
täiesti terve 14 a kass;)

Thumbs up Thumbs down

No ei tahaks uskuda, et ta nüüd peale 14 aastat lihtsalt nurka hakkab pissima. smile Või äkki tahab "pensionär" teid lihtsalt kiusata?! smile Aga pea ka arstiga ikka igaks juhuks nõu. Kassid tavaliselt ei näita välja, et nendel valus on. Selline kahtlane käitumine võib mõnikord reeta terviseprobleemi.
Ma muidugi loodan, et kiisu on terve ja probleem laheneb iseenesest. smile Paid Kriuksule. :s6ps:

Thumbs up Thumbs down

aitäh soovituseeest.muidugi isemõtlesin ka et peaks arstiga konsulterima ja siis mõtlesin et äkki kirjutaks keegi siia mulle midai et äkki o kellegl sama probleem.aga aitähh!!

Thumbs up Thumbs down

Minu emane pissib valesse kohta, näiteks käekotti , kui tahab mind karistada ja muudesse ebameeldivatesse kohtadesse nagu nõuderest ja kraanikauss kui on jooksuaeg. Ette võtta ei oska ma midagi.:vs:

http://devonrex.onepagefree.com/

oi.tal jooksuaeg ja sa ei oska midgi teha?
siis mine ja lase ta ära lõigata;)

Thumbs up Thumbs down

Vot selle lõikamise suhtes ei ole me hetkel veel seisukohta võtnud, kuna tegu on tõukassiga.
Aga jah, ta teeb valesse kohta hädasid perioodiliselt. Praegu ta kakab valesse kohta, sest protestib uute kasside vastu. Kui ta meile elama tuli, siis ta terroriseeris mind aasta aega, kuna ei leppinud kodu vahetusega.
Kui arsti juures käime, pissib ta pärast kõik võimalikud kotid ja transpordipuuri täis.
Käisime nüüd rootsis ja ta oli kaks päeva kodus ilma meieta, pissis jälle kotti. siuke loogika. Ja uus kraanikauss sai koheselt tema pissipotiks.

Kohe näha, kes on boss majas smile Väga tujukas kiisu tundub, aga eks need pahandused ununevad võluväel, kui kiisu nurru lahti laseb :pai:

Thumbs up Thumbs down

Tegelikult on jah tegu väga tujuka ja problemaatilise kassiga. Esimene aasta ma lausa nutsin nende sigaduste pärst, mis ta mulle iga päev tekitas. Kakas näiteks pestud nõude peale. Nüüd olen juba tuimaks muutunud. Näiteks ta näris mul üleeile kõige pidulikuma pluusi õlepaelad tükkideks, jope varrukalt tüki välja jne. Aga muidu ta närib kõik paelad ja traksid läbi - eriti rinnahoidjad. Ja kõik juhtmed, kui ta jälle pahane on.  Ja kinganinad. Viimasel ajal on ta rahulikum. Ja kui tuju tuleb ekseldab majapidamispaberi tükkideks. Nüüd käib ahju taga kakal ja pissib kraanikaussi ja nõuderestile.  Ausaltöelda ei oskagi ma arvata, kas see on jooksuajaga seoses. Tema puhul võib eeldada, et ta lihtsalt jälle kiusu täis. Jama lihtsalt, et kassipojad võtavad temast õppust, sest hommikuks oli tema hunniku otsas ka pisikesi junne.

Anna andeks, aga esimene reaktsioon oli selline -  big_smile, kohutav paharet sul ikka. Sellised pahandused, et suu kukub lahti lihtsalt. Meil hekseldatakse ka vetsupaberit ja tassitakse asju laiali, aga õnneks pissitakse/kakatakse ainult õigesse kohta. Päris jube võib ikka olla. Eks väiksed lähevad lõhna järgi, vaatavad, et see vist õige koht, kuhu lasta.
Loodan, et sul olukord paraneb, tõsine kiusupunn ikka smile
Mona lehvitab ka smile

Thumbs up Thumbs down

Oo jaa, ta on tõsine paharett, aga samas ikka oma kass ju... olen mõelnud teda ära anda, aga ei raatsi, ta vahest on ikka tore ka. Tegelikult ma panin tähele, et ta on enamvähem normaalne kui saab kogu tähelepanu endale.

Valesse kohta pissimine ja kakamine on ikka tõsine mure.
Lugesin siin neid postitusi ja naer tuli peale - mille peale kassid võivad tulla - kakada pestud nõudele, närida trakse läbi jm. rumalusi teha. Olen küll kaua-kaua kasse pidanud, aga siinkohal ei oskagi nõu anda. Oma pärslased on parasjagu laisad ja mugavad ega viitsi lollustega jännata, aga huvitav on lugeda teiste kasside tegevustest. Kõigele vaatamata me ikka armastame neid.

Thumbs up Thumbs down

:hyp:ma tean.
Ma stan seda vahendit mis peletab passid minema ..asen sinna kohta kuhu ta sirtsutab. Ma leidsin poest;).
Aga jahh.päris vastik kui su riided ja jalanõudära näritakse;).
loodame et kiisu saab sellest üle..
ja loodan et oma kass kaa.;)

Thumbs up Thumbs down

Lugedes Ivika kassist,tundub mulle oma kass lausa kullatükk,väiksed apsud ei ole kõneväärtki selle probleemiga võrreldes.

Thumbs up Thumbs down

Loodan, et talle mõjub see peletusvahend, aga samas ei saa seda ka igale poole lasta, esiteks see võib jätta kangale plekid ja teiseks ta on ikka suht ebameeldiva lõhnaga. Muidugi kindlasti parema lõhnaga kui kassi piss, aga ikkagi smile

Thumbs up Thumbs down

Ma olen seda peletusvahendit ostnud, aga meil see küll ei tööta.
Tänaseks oli mu kosmeetikakoti luku kummist ots ära näritud big_smile Aga kakajunne ahju taga ei olnud. Ja pisikesed läksid ka vapralt kasti sisse.
Tegelt mulle viimasel ajal täitsa meeldib mu kass nendest idiootsustest hoolimata. Esiteks on ta väga ilus ja teiseks ta ei hammusta ega küünista kunagi:s6ps:

armas.

aga see pritsi asi mis ma leidsin on nagu vaht:S:S

Thumbs up Thumbs down

niii.ma ostan homme siis teatan kas mõjus.
muide ta jälle oma loigu sinna kööki lasknud:S

Thumbs up Thumbs down

Mina määrisin Beni "närimisasjadele" sinepit peale. Mojus kenasti ja enam ei nÄri. Aga ega ta nüüd nii palju lollusi ei teinud jah, kui Ivika kass.

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Jahh.Ivika kass teeb palju rumalusi nagu ma lugenud olen, sest päris raske on olla kui kass igale poole \'\'junnab\'\'.Kriuks ei näri, sest mõnesmõttes on halvem kui kass närib kõik ribadeks..
See pissimise asi on ka paha...
Aga homme ostan vahendi ja loodetavasti kõik laabub.

Thumbs up Thumbs down

ma soovitan sul veepritsi kasutada kui kass sigadusi teeb . Ta saab aru et tegi valesti..:puna:
aaga kui ta nurka pissib.. siis po9le erilist mõtet kassi pissimise eest karistada.

Thumbs up Thumbs down

mhh?
sa pritsid teda siis w`?

proovin.
ma kardan ta kasvajale midagi kogemata teha..:roll:

Thumbs up Thumbs down