Vasta: millist kassiliiva osta?

Naljakas, et räägime, et kassiliiv on ära tüüdanud, et tahaks midagi muud proovida. Nagu käiks ise selle peal big_smile

Dogs have owners, cats have staff.

big_smile hea tähelepanek. Aga ära tüüdanud on vist ühe ja sama kassiliiva puhastamine ja võibolla meile tundub, et ka kass on sellest liivast tüdinenud. Muideks täna ma nägin seal Järve loomapoes saepuru graanuleid. Kahjuks läheb praegu palju raha kinkidele ning seekord jäid need ostmata.

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

kasutan tavalist saepuru.. enne seda proovisin ära kõikvõimalikud liivad ja graanulid... parimaks osutusid minu majapidamises saepuru graanulid...

üks kass on hea, kaks veel parem, kolm hädavajalik....

Thumbs up Thumbs down

Ma ostsin ka täna lõpuks oma kiisule saepuru graanulid. Pole veel kasutanud, aga eks näis kuidas need meile sobivad.

kasutasin ka neid seapuru graanuleid aga hakkasid minu arvates jube kiirelt haisema- loomulikult ma puhastan kasti igapäev aga siiski.

peale seda võtsin kasutusele eelmise kasutusel olnud liiva : Sanicat plus- lavendliga lõhnastatud kassiliiv. 10 l maksab loomapoes 75 eek.

siiani parim mida olen kasutanud ja neid pole mitte vähe...

meie kiisul kriimud silmad...

Kummaline, minu arvates hakkavad saepuru graanulid just kõige vähem haisema (kui üldse seda haisemiseks nimetada saab).

Dogs have owners, cats have staff.

täitsa nõus eespool kirjutajaga.. saepuruni(ka graanuliteni) jõudsin peale erinevate pudide katsetamist ja mullegi tundus, et see puidu lõhn peidab kassipissi lõhna hästi ja imab uriini hästi sisse ka. Kastis on hästi näha koht kus kass asjal käinud on. Võtan selle osa graanuleid(saepuru) välja kühvliga ja viskan peotäie graanuleid asemele. Vahepeal on muidugi vaja ka kasti ennast pesta smile. Selles osas olen muidugi laisk

üks kass on hea, kaks veel parem, kolm hädavajalik....

Thumbs up Thumbs down

Mu kassidel ka aluspanuks saepurugraanulid. Mingi kuu oleme kasutanud ja üsna rahul oleme. Haisu eriti ei ole ja mugav puhastada.

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Võimaluse korral on meil puhas saepuru. Kui te lähete mõnda puidutöökotta, siis uskuge mind, nad annavad väga hea meelega teile nt kartulikotitäie seda saepuru ja sellest ikka jätkub ca 2-3ks kuuks.. Muidugi tuleks valida natuke jämedakoelisem saepuru, seda nii palju kass laiali ei tassi ja seda on mõnusam kaevata.
Meie kass vihkab juba Natusani. Vahepeal pidin ühe koti ostma, sest saepuru sai otsa. Kass on nii tõredas tujus ja tegi mulel voodisse kah. Säh siis mulle. Kuna mul hetkel pole võimalik minna puidutöökotta saepuru järgi, tuleb vist neid saepurugraanuleid proovida.:pai:

Thumbs up Thumbs down

Ma ei tea kas see on hea aga kirjelduse ja kommentaaride järgi küll www.zoo.ee seal on see müügil ka e-poes.

Kirjeldus: Kõrge kvaliteediga paakuv liiv. Kassi hing ihkab oma loomulikke vajadusi rahuldada vabas looduses. Paraku pole alati see võimalik ja seepärast pakume tükikest emakest loodust otse toanurka. Katriin kassiliiv on väga kõrge imamisvõimega ja kergesti kämbustuv. Naturaalse päritoluga kassiliivale on lisatud lõhna siduvaid aineid, mis kõrvaldavad ebameeldivavõitu fekaalihõngu

Hind: 159.30

I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.

|| Poochie ||

Thumbs up Thumbs down

Ma ostsin eile Eesti firma Kronopal\'i naturaalseid saepurugraanuleid . Kasutada ei ole veel jõudnud . Annan oma arvamuse teada , kui graanulid on kasutusele võetud .

\"Süüa tahtval kassil puudub väljalülitamisnupp.\" - teadmata

\"Tuhandeid aastaid tagasi kasse kummardati nagu jumalaid. Kassid pole seda unustanud.\" - teadmata

\"Kassid on targemad kui koerad. Sa ei saa panna kaheksat kassi kelku vedama.\" - Jeff Valdez

Thumbs up Thumbs down

Ma kasutangi juba pikka aega neid Kronopali`i graanuleid ja päris head on wink

Kasutan Cat`s Best Öko Plus`i puugraanuleid,
olen väga rahul :py:

Thumbs up Thumbs down

meil ka hetkel vahelduse mõttes jälle puidugraanulid kasutuses- Plospan. Kusjuures imelik on see, et tegelt ei tohiks ju neil puidugraanulitel erilist vahet olla aga see Plospan tundub poole parem kui Kittyfriendi puidugraanulid. Võrreldes kvartsitükkidega (mitte pärlitega) on aga miinuseks see, et wc ette tekib suht palju saepuru aga plussiks on see, et kestab kauem. Mõlemat liiva kasutades korjan junnid kastist välja ja viskan ikkagi wc-sse. Kvartsi peale läks mul kuus (2 kassi) ikka 300 eek aga selle 10 l Plospaniga ajab vabalt terve kuu ära ja maksab ta 78 eek. Põhimõtteliselt on meie jaoks aimult 2 valikut: kas kvarts või puit. Kui pidin häda korral ostma paakuvat liiva, sest meie külapoodides ei müüda muid, siis pärdikud olid ikka suht turris selle peale- poetasid isegi kasti kõrvale staffi. Nii, et pärast palgapäeva tuleb kasutada kvartsi ja kuu lõpu poole lähme puidugraanulitele üle- ihiii :hiih:

meie kiisul kriimud silmad...

Aga mina olen tark olnud:ingel:, rahakatel päevadel olen alati suured kogused kvartsi koju ostnud (ikka kohe neljaks kuuks umbes), et ei peaks raha otsa lõppedes paakuvat liiva ostma. Mariusele see kohe üldse ei meeldiks ja teiseks oleks veel see häda ka, et seda oleks meil terve elamine täis, kuna Diask ju mul teatavasti pikakarvaline ja kõik liiv jääks tema võimsatesse pükstesse pidama ning kanduks nõnda kogu korterisse laiali.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Tõepoolest, kvartspärlid on head ja õigustavad ennast. Algul ei julgenud neuid osta, et kiisud ei võta omaks - ja tõesti algul nad kasutasid ebasihipäraselt neid pärle - mänguasjana, nii tore oli käpaga pärsl välja urgitseda, selle kukkumist kuulata ja siis veel veeretada. Aga nüüd on hea küll, olen juba mitu pakki ostnud. Mingi palliv saepuru, küllal kallis, oli suvel kassipoegade puhul kasutusel, sest neid oli nii palju ja sealt kastist oli hea neid pallikesi välja võtta. aga saepuru jäi ka nende käpakeste külge hästi ja seda oli palju tüütum koristada kui kvartspärle.

Thumbs up Thumbs down

Kasutan neid Kronopal\'i saepurugraanuleid ja olen rahul . Need ei tule vetsust välja ( tavaliselt ikka oli tunda kvartspärlite krõmpsumist jala alla kui kassi vetsust mööda minna ) ja haisu ei ole ka tunda ( noh kui Nurri just erilisi hunnikuid vetsu lasknud pole ) . Ei ole kallis ka ( minu arust ) . Mulle meeldivad wink

\"Süüa tahtval kassil puudub väljalülitamisnupp.\" - teadmata

\"Tuhandeid aastaid tagasi kasse kummardati nagu jumalaid. Kassid pole seda unustanud.\" - teadmata

\"Kassid on targemad kui koerad. Sa ei saa panna kaheksat kassi kelku vedama.\" - Jeff Valdez

Thumbs up Thumbs down

kvartspärleid mõtlesin ise kunagi alguses proovida, aga nüüd olen hinna ja rahulolu pärast praeguse liivaga loobunud sellest mõttest. kuigi alguses sundis mind loobuma hoopiski teema ühest foorumist, kus kirjutati, mis sinna kvartspärlite alla kastipõhja koguneb, ja ka igapäevasel puhastamisel. et hea on küll ja ei haise, aga kui kasti pesema hakkad, siis võitled iiveldusega. ei tihanudki proovima hakata enam.

aga praegu olen sellele saepurule ikka mõelnud, et kui liivalt sellele üle tahaksin minna, siis kuidas seda teha? segada liiva saepuruga?

Thumbs up Thumbs down

Pane liivakasti kõrvale saepurukast ja vaata , kuidas reageerivad - ehk lähevad kohe sinna asja ajama.

Thumbs up Thumbs down

Mina olen proovinud nii paakuvat, puidugraanuleid kui nüüd ka kvartspärleid. Olen lihtsalt liivakasti ära puhastanud ja teise sordi sisse pannud. Esialgu küll Sissy uudistab, et "mis nüüd siis mulle siia pandud on", aga on ilusti käima hakanud.

Muidu mulle kvartspärlid meeldivad, aga need krõpsuvad ebameeldivalt jala all. Saepurugraanulid olid selles mõttes paremad. Aga samas nüüd kui vähem pärleid kasti panin, siis pole neid väljas ka nii palju smile

Ma nüüd mõtlesin nii, et üldiselt hakkan ikka puidugaanuleid kasutama, aga kui reisile läheme, siis paneme pärlid (on ta siis kodus või mehe vanemate juures), kuna sellega on "koristajal" vähem tööd big_smile

PS! Ärge neid ehituspoe puidugraanuleid ostke, need ikka ei sobi kassi jaoks, kuigi välimus on tõesti väga sarnane.

Kas proovisite ehituspoe graanulid järgi? Ise pole veel jõudnud neid osta, aga olen samuti kahtlema hakanud.

Kasutan kvartsi, poes arvati, et kotitäiega saab kuu aega läbi, see nagu õigustaks kallist hinda. No ei saa üle 10 päeva, hakkab lõnama. Ostsin kahele kassile kaks kotti ja puistasin suurde kasti, mõlemad käivad ühes kastis. Väiksem, Tommi, see veel lepib aga Tiiger on väga pirts, kui on mingi lõhn, kasti ei lähe. Meil kast vannitoas ja siis ta läheb ja teeb oma hädad vanni. Ja see kvarts vist kassidele eriti ei meeldi, kas krabisemise tõttu või mis, kasti lähevad väga ettevaatlikult ja kaapida seda ei taheta, kaabivad niisama põrandat ja kastiservi. Proovin järgmiseks vist ka puidugraanuleid.

Thumbs up Thumbs down

kvartsiga pidavat kastipõhja mingi õudne läga kogunema, seda ei ole avastanud, kakskassi?
siis teaks, kas riskin proovida kas või korra või mitte tongue

Thumbs up Thumbs down

Meil on ühes liivakastis kvartspärlid , aga midagi ebameeldivat ei ole küll täheldanud. Kuid selles kastis käivad kassid harvemini ,kui teistes. Paakuv liiv meeldib meie omadele rohkem kui kvarts.

Thumbs up Thumbs down

meie oleme läbi proovinud päris mitmed erinevad liivad, kuid nüüd oleme jäänud Dr. Sterni kvartspärlite juurde. Need neutraliseerivad tõepoolest lõhna väga hästi ja vahetama peab kah, nagu paki peal lubatud, vaid kord kuus. Junnikesed tuleb muidugi aeg-ajalt ikka välja kühveldada. Hind on neil ka võrreldes teiste kvartsliivadega täitsa mõistlik

kassid on võrratud

Thumbs up Thumbs down