Vasta: Tere! Mina olen Kassu!

Toredat suve jätku Intšule :terv:

Aitäh.Suvi on tore aeg küll.Meie väljaskäimised algavad sellega,et Intšu lastakse tuppa,kus aken on lahti.Tema siis saab ise välja hüpata.Mina,olenevalt olukorrast,kas lähen kohe järgi(mitte aknast:P) või ootan juba väljas.Vahel valib ta ise,millal minna,ja siis pean oma tööd-tegemised pooleli jätma ja temaga natuke olema.Kui on aga planeeritud minek,siis olen temaga päris kaua.Intšu ajab siis oma kassiasju:üritab puu otsa ronida,mis jääbki kerge ülekaalu tõttu ürituseks ja lõpeb pärast paari-kolme hüpet allakukkumisega,teritab küüsi,nuusib ringi ja lamaskleb.Aeg-ajalt vaatab üles akna poole ja mulle otsa,nagu tahaks öelda,et:tean küll,et sinu abita ma tagasi ei saa (üleshüppamiseks on liiga kõrge).Ta käib mul järgi ja kaugele ei lähe.Võib-olla on ta sellepärast nii ligihoidev,et kevadel esimeste soojade ilmadega oli Intšu 4 päeva kadunud...kui juhuslikult lahtisest aknast välja hüppas ja ära eksis...See oli tal esimene kord uues kohas õue saada ja juhtus puhtalt minu rumalusest.Praegu ta vast enam ei eksiks,aga omapead siiski jätta ei julge.Igatahes nüüd tunneb ta siirast rõõmu õues mind nähes.Tagasi tuppa läheb kass ka aknast(tõstan üles,teised võtavad vastu),sest välisuksest minekut ta kardab.:D

Thumbs up Thumbs down

Thumbs up Thumbs down

Thumbs up Thumbs down

Thumbs up Thumbs down

tongue esimene pilt on väga õigel hetkel tabatud. Intsul on nii ilus kohev saba, ta on vist üle keskmise pikema karvaga vist? Tahaks ka lasta oma kassidel niimoodi vabalt väljas käia, aga kuna elan keset suurt liiklust, siis ei saa lasta, aga Intsu on õnnelik kass, et saab nii ringi liikuda. Palju :pai:talle.

Cats are just little people in cheap fur coats

Thumbs up Thumbs down

Ka minul peatus pilk esimesena Intšu võimsal sabal.
Mõnus kasukas ka, nagu juba mariann\'gi mainis. wink
:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Hoiukass Liisa.

Thumbs up Thumbs down

Hoiukass Attila.

Thumbs up Thumbs down

oi, kui kauniks on just Attila läinud. Tema päriskodust saadeti nats nirud pildid. Siin on nende ilu ikka näha. Kas hoiukodu perenaine on kiisudega endiselt rahul?

Thumbs up Thumbs down

To mariann: Intšul on jah natuke pikem karv,aga õnneks mitte nii pikk,et mina seda harjama peaks.To Ronja: rahul ikka,väga mõnusad kassid on.Algul olid valvsad ja ajasid palju karva,aga nüüd näitavad ennast nii,nagu nad tegelikult on,kõige toredam on vaadata,kuidas Liisa Attilat peseb.:D

Thumbs up Thumbs down

See on meie kratsipuu.

Thumbs up Thumbs down

Rohukõrrega mängimas.

Thumbs up Thumbs down

:clap: Mulle väga meeldib Intšu kratsipuu! Intšu nii rahul ka sellega smile

Intšu julgeb nüüd juba ka välisuksest sisse ja välja käia.Täna jalutasime pika ringi.Intšul on praegu elus huvitav periood,kuna uus kass on majas.Täna nägid üksteist esimest korda.Hoidsin kassipoega süles.Intšu tuli ja hakkas maas püherdama,lõpuks märkas - võõras kass.Näugus ja vaatas ülespoole,uus urises,siis Intšu hüppas üles tema poole,kassipoeg sisises ehmatusest.Panin nad siis jälle eraldi.Loodan,et pikapeale harjuvad üksteisega.

Thumbs up Thumbs down

Thumbs up Thumbs down

Küll nad ära harjuvad, usu mind, kui juba minu pirtsakas ja ülbe Marius vaikselt teise loomaga leppima hakkab, siis saab sellega kenasti ka Intšu hakkama;)!

Edu Teile kohanemisel!

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

:clap: kas võtsite selle kassi päris endale või hoiukodusse? Minu kassid on väga headeks sõpradeks juba kolme nädalaga saanud, kuigi Seeba on väike ülbik - hoia silma peal, et väike suure kassi toitu pinstli ei pistaks tongue

Thumbs up Thumbs down

Kassi võtsime päris endale.Juba ammu otsisime halli kassi ja nüüd leidsime Kassiabi leheküljelt Tartu Kassikaitse hoiukodus elava Smokey.Oleme väga õnnelikud,et hoiukodu otsustas ta meile anda.Ta on umbes 5 kuune ja leitud Tartust Annelinnast,kus elas paneelmaja trepilõhes.Oli arg ja nälginud,praegugi veel väga kõhn.Pikkamööda õppis oma söötjat Merikest usaldama ja lasi ennast tuppa viia,muutus julgeks ja aktiivseks.Kohanemine meiega on läinud kiirelt.Esimesel õhtul käis kohe oma wc-s pissil,kuigi me alguses kartsime,kas ta läheb õige koha peale,sest hoiukodus oli teistsugune liiv.Ülielav on kass küll,mina ei ole teda veel magamas näinud!:P.Ja üllatuseks oli seegi,et tõelisest õgardist(hoiukodus) on saanud meil toitu valiv kassipoeg!:roll:Päris mitu korda on veidi söönud ja siis ümber kausi kraapivaid liigutusi teinud,näidates,mida ta toidust arvab.Alguses läks talle kõik sisse,mis vähegi söögi moodi lõhnas.See on muidugi tore,järelikult hakkab kõht täis saama!:wink:.Ehk läheb ka paksemaks.Kõhnus on Kassu välimuses ainuke miinus.Muidu on väga ilusa näoga ja läikiva halli lühikese karvaga.Koertega kohtudes oli ta julge ja lasi ennast nuusutada.Iga päev pisitasa harjutan neid omavahel.

Thumbs up Thumbs down

Ah et tegu on selle sama Kassiabi Smokeyga big_smile
Seeba oli ka alguses üpris kõhnake, aga nüüd on kahe nädalaga 0.5 kg juurde võtnud, kuigi on ka väga valiv toiduga ja kraabib ka toidule peale...vahest ajab see täitsa marru kohe cool Kas Smokey on muidu terve, ega tal mingit pisikut küljes pole? Mina siiamaani võitlen Seeba herpesviirusega, aga eile andis arst lootust, et kui veel kaks nädalat rohtu anda, siis peaks küll terveks saama. Kas Smokey krõbinaid sööb?

Thumbs up Thumbs down

Thumbs up Thumbs down

Thumbs up Thumbs down

Kassul oli kõrvalest,aga nüüd peaks terve olema.Kästi jälgida,kas ta pead raputab.Krõbinaid ta sööb isukalt.:)

Thumbs up Thumbs down

Kassul ja Intšul oli eile tutvumisõhtu.Intšu oli uudishimulik ja sõbralik!:hyp:Ta ei olnud üldse solvunud,tuli endiselt sülle ja käitus igati normaalselt.Pani kohe esimese asjana pisikese toidu nahka.Kassu ikka kartis,undas ja lidutas kõrvu.Ma arvasin,et asi on vastupidine,et Kassu lendab julgelt peale ja Intšu võõrastab.Tõenäoliselt on nad varsti sõbrad.Hoiukodu suurte kassidega sai Kassu juba vabalt mängida ja tüütas neid.Ja ma ei ole vist veel rääkinud,kui tubli Kassu oli - lubas end rahulikult pesta enne siiasõitu ja autos puuris ei teinud ühtegi piiksu!

Thumbs up Thumbs down

Millised plaanid sel suurel mustal elukal minuga on?

Thumbs up Thumbs down