1

Teema: Tere! Mina olen Kassu!

Minu ema oli mahajäetud kass,kelle head inimesed enda juurde võtsid.Seal ma sündisingi,märtsi alguses 2000 aastal.Olen juba 7 aastane,aga käitun vahel nagu kassipoeg.Mul oli 3 venda ka.Ema armastas meid kõiki väga ja õpetas hiiri püüdma.Kui olime juba suuremad,viidi mind uude koju,maale.Harjusin seal ruttu.Paari nädala pärast tuli ka vennake mulle järele.Ma tundsin ta ära,aga võõrastasin ka natuke ja ajasin teda taga.Peagi olime uuesti parimad sõbrad.Ühel päeval tundsin,et olen juba täiskasvanud.Vennakese Antsuga kaklesin ka rohkem kui enne.Ühel päeval läks Antsu kodust ära ja tagasi enam ei tulnudki...Hiljem sai peremees teada,et ta oli kurjade inimeste käe läbi hukka saanud.Nüüd sain küll kõik paid endale,aga kahju oli temast...Nüüd elan juba 7 kuud uues kohas ja olen toakass.Vahest saan õue ka,aga perenaine tuleb kaasa ja on minuga koos ja siis toob jälle tuppa.Olen nüüd rahulikum ja emakassid ei huvita mind enam.Perenaine ütleb,et olen kastreeritud.Ega ma ei tea,mis see sõna tähendab.Kuulsin seda esimest korda,kui mind kotti pandi ja ühte võõrasse kohta sõidutati.Mis siis juhtus,seda ma ei mäleta.Magasin ja ärgates oli natuke paha olla.Üldiselt olen eluga rahul,söök on ees ja pererahvas lahke.Kaks karvikut on mul ka seltsiks.Nende kohta öeldakse "koerad".Vahel ajavad nad mind närvi,mörisevad ja maadlevad,jube!Nende keelest ma ka aru ei saa.Olen nende peale kurjalt sisisenud,kui nad mulle otsa paiskuvad.Ja kui mulle pikalt keel väljas otsa vahitakse,hüppan kallale!Oma toas saan rahulikult olla ja omaette süüa.Perenaine lubas varsti minust pilte panna ja minu tegemistest veel kirjutada.    Käpakest lehvitab Intšu.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Tere! Mina olen Kassu!

Tere Intšu!
smile
Ootame pilte siis...

Lehvitavad,
Pärsia kass Marius BOY Diask ja Rahel
:hei:

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

tervitused. huviga ootame pilte sinust ja karvikutest smile

Thumbs up Thumbs down

Oi kui palju juhtumisi ühe kiisukese elus! Loodetavasti pole karvikud liiga lärmakad ja Sa neid ikka korralikult oma kassikäpa all hoiad!
Tervitavad
Ben ja Alexa:terv:

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Siin on Intšust paar nädalat tagasi tehtud pilt.

Thumbs up Thumbs down

Kutsud on üsna mõistlikud,liiga kassile ei tee.Pigem kardavad teda natuke,sest on küüsi tunda saanud.Kass tuleb,vaatab otsa ja võngutab saba,siis koer tõmbub eemale.Koerad on nooremad ja tahavad mürada.Seda kass ei kannata:roll:Mängivad nad muidugi omavahel,mitte kassiga,aga ju siis kassil ei ole turvaline selle möllu ja urramise keskel.Ma neid pidevalt kokku ei lasegi,koerte tervise huvides:nana:

Thumbs up Thumbs down

Väga ilus kiisu on Intš, tervitused ka minu ja Liisu poolt!
Ja edu koeradega müramisel wink

Thumbs up Thumbs down

Me Intšuga täname komplimendi eest.Välimusest niipalju,et pojana ta eriti ilus ei olnud,karv oli läiketa,(aluskarv),tuhm pruun.Päris suur oli ta juba,kui esimesed pikemad läikivad mustad karvad hakkasid ilmuma.Minu südame võitis ta alguses süllepugemisega.Läksin külla ja tema tuli sülle magama.Mulle sobivad sülekassid,nii vaatasingi,et eriti ilus ta pole,aga nii armsasti magab siin...

Thumbs up Thumbs down

Tere vahvale kiisupoisile Mia, Pollu ja Marianni poolt.
Palju :pai:ja hoia koerad ikka oma käpa all wink

Cats are just little people in cheap fur coats

Thumbs up Thumbs down

Tervitavad Lota ja Ginger ka!

Gingeri ja Pacino pildid: http://pilt.delfi.ee/album/16365/

Thumbs up Thumbs down

Istun köögis riiulis: siit on kõigele hea ülevaade.

Thumbs up Thumbs down

Siin istun oma kratsipuul.

Thumbs up Thumbs down

Tervitused ilusale mustale kiisule!!
Hästi vahva tutvustus on.

Palju :pai: -sid ja :kala:

- Kassid on täielikud isiksused, kellel on arvamus iga asja kohta -

Thumbs up Thumbs down

Tere, Intšu!

Nende koertega on jah see paha lugu, et vahel ei saa nad aru, kes majas kõige tähtsam käpp on :evil:. Loodan, et saad nad paika panna ja annad meile ka teada, kuidas sul nendega läheb.

Ja seda küsiks ka, et kust Intšul selline põnev nimi?

Thumbs up Thumbs down

Selle nime mõtlesin ise välja.Tuli meelde vanaaegne nimi Ints,aga see talle nagu ei sobinud,siis mõtlesin panna Intš,ja lõpuks tundus kõige armsam Intšu.Maal elades oli tal hüüdnimi ka - Isakass Ii.Kui nägime teda eemalt tulemas,siis alati ütlesime: Isakass Iil tuli kodu meelde.Hetkel elukad kõik magavad.Meil käis külaline,minu mehe vend.Jäi ööseks meile ja kassiga ühte tuppa.Hommikul rääkis,et kass oli öösel lego-klotsiga mänginud ja suurt kolinat teinud...No vot - tavaliselt on ta vaikne,aga külalisele oskas muljet avaldada!Ja seda olen ka tähele pannud,et kui kassi kiidad,siis ta varsti teeb pahandust!:P.Arvan,et olete minuga nõus.Siin wc- teemas just kirjutasin,kui korralik kass on ja nüüd on tulemus käes - lasi madratsi täis.Toetasin käega peale - lirtsub!:mad:asusin kohe vetsupaberitega kuivatama.Õnneks piss eriti ei lõhnagi.See oli mulle suureks ja meeldivaks üllatuseks,et kastreerimine niimoodi mõjub,enne oli nagu nuuskpiirituse moodi rohkem.

Thumbs up Thumbs down

smile Ma olen ka märganud, et kiita ei tohi, siis tehakse kohe vastupidi.
Aga täispissitud madrats pole vist küll eriti meeldiv üllatus, veab tõesti, et ei haise vähemalt.

Thumbs up Thumbs down

Mulle tundub,et see õnnetus juhtus sellepärast,et ta oli pisut närvis  - külaline,võõrad lõhnad jt.Aga elukale antakse kõik andeks ja ta teab seda.Ükskord,mitu aastat tagasi pissis ta köögis pliidi kõrval seisnud suurde pealt lahtisesse suhkrukotti.Loogiline - miks minna õue külma kätte,kui siinsamas saab ka asja ära ajada...

Thumbs up Thumbs down

Proovin pannkooki.

Thumbs up Thumbs down

Ah,jätan parem koertele!

Thumbs up Thumbs down

Tubli, Intšu, et pannkooki ei söö. Pannkook teeb paksuks tongue
Mammu küll sööks, ta vist sööb kõike, ja see kohe kehakaalust ja -kujust ka näha :roll:

Intšu kaalub 7 kilo.Kõike ta ei söö,rohkem valib.Peale kastreerimist on paksemaks läinud.Ta on nii nunnu pontsu.Ei kujuta elu temata ette.:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Eile oli Intšul tähtis päev.Meil käis loomaarst,kes tegi marutaudi vastase süsti.Kõigepealt võttis koerad ette,siis tuli kassi kord.Hakkas teine rabelema ja esimene kord ebaõnnestus.Sain kinnihoidmise käigus ise ka vaktsineeritud - süstla nõel torkas sõrme...:PSiis soovitas arst mul ta turjast üles tõsta ja vastu seina suruda,nii pidi kõige parem olema süst ära teha.;)Mul hakkas kassist kahju ja ei julgenud teda niimoodi riputada,aga õnneks oli üks hakkaja sõber meile appi tulnud ja tema haaras kohe kassist kinni ja...tehtud sai!Ainult üks näu tuligi.:)

Thumbs up Thumbs down

Tundub, et koertega käis asi kiiremalt... Kass pidi ikka oma iseloomu näitama! tongue Kes see ikka oiget majaperemeest niiviisi kohtleb!

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Intšu on tõeline sülekass.

Thumbs up Thumbs down

big_smile Hea nägu, kel suust väljas lausa, nii hea on smile

Intšu on nii tore

:terv: