1

Teema: Tartu Kassiabi

Tere,

võtame nüüd ennast kokku ja teeme ära selle va Tartu Kassiabi.
Kõik huvilised on oodatud 20. juunil Ülikooli kohvikusse asja täpsemalt arutama.

Kellele kuupäev ei sobi, aga tahaks ikkagi tulla või on muid täpsustavaid küsimusi, siis annaliisa.m[ät]gmail.com saab infot.

Võite vaadata veel Kassiabi foorumisse
ja Koertekotta

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Tartu Kassiabi

Edu teile!!!See on väga vajalik ja õige asi,jõudu edaspidiseks!:clap:

Thumbs up Thumbs down

Toetame seda mõtet igati. Väga väärt tegu. Oleme alati abiks nõuga ja jõuga smile

Thumbs up Thumbs down

Mis nüüd sellest kah saanud on?

Thumbs up Thumbs down

Peaks olema loodud MTÜ Kassid koju või midagi sellist

Thumbs up Thumbs down

Ronja jt,
kas Kassiabi on loodud? Mul on ees u nädalane reis ja enne on olnud pere haiguste pärast väga kinnine aeg. Aga ma leidsin just möödunud nädalal ühe kassipere kodu lähedalt, , olen neid söötnud, aga pojakesed (4 )on väga arad - ja paari päeva eest muutusid justkui veel aremaks. Parim, mida saan enne ärasõitu teha, on paluda kellelgi neid toita ja vaatamas käia. Ema on ilmselt tänavakass, arg.
nEED KASSIPOJAD ON tARTUS RÄNILINNAS, FI lähedal.
Homme-ülehomme olen veel Tartus, aga üsna hõivatud.
Ma kannaksin nende kassipoegade toidukulud jm Ootan vastust

Thumbs up Thumbs down

Tartus on kasside abistamise ühing loodud.
Ametlik nimi on MTÜ Tartu Kassikaitse. Unustage nüüd varasemad nimed ära, muidu tuleb palju segadust. Meil on hoiul esimesed kassid. Üks kass on juba ka kodu leidnud. Koduleht on valmimas.
Oleme saanud ka annetusi, aga seda on vähe, et üürida kassidele ühiskodu. Raha on läinud praegu arstiabile, toidame hoiukodu kasse oma raha eest ja liiv on samuti oma raha eest.
Ootame pikisilmi, et keegi pakuks meie kassidele ajutist hoiukodu. Meie vähesed hoiukodud on kasse täis. Rohkem praegu ei mahu. Enne hoiukodu, siis kass hoiule.
Meie sekretär mariann@rammo.net, tel. 5037783.
Kassid hoiukodus: 2-kuune  must emane 5037783
4-5 kuune Vene Sinise moodi isane 54510091
1,5 kuused: triibik isane, triibik emane, must isane
58004410.
Annetused Tartu kassidele oodatud arvel
MTÜ Tartu Kassikaitse 10220072929015

Thumbs up Thumbs down