1

Teema: Alastor, Miriel ja pisike Ronja

Tere kõigile.
Mina olen Miriel, kassiori kõige ehedamal kujul. Elukaaslane Alastor ei ole just nii vaimustuses, aga sai temagi lõpuks ära moositud ja juba nädal aega elab meiega koos kahekuune must kassiplika Ronja.
Koju sai pisike transporditud põues, kust ta keeldus esimeste tundide jooksul välja tulemast ning kui tuli, siis põrutas jooksuga voodi alla. Seal on ta praegu ka.
Üldiselt on Ronja üks väga huvitav kiisu- enamuse ajast teeb ta näo, et kardab meid ja mängib raskesti kättesaadavat, aga kui ta lõpuks kinni püüda, siis nurrub nagu traktor.
Esimese õhtu veetis ta voodi all, teisel õhtul kui olime ise voodisse roninud ja pisilase ka tema pesasse pannud, otsustas ta aga kastiäärele püsti tõusta ja kõva häälega näu teha. Tuli välja, et kass tahtis kaissu ning magas vahelduva eduga nii minu kui Alastori padjal. Nii tegi ta aga ainult mõned päevad, sest nüüd on tekkinud selline situatsioon, kus me enne magamaminekut oleme sunnitud kiisukese toast välja viskama, sest muidu hakkab neiuke poole öö pealt mürgeldama. Jookseb üle voodi, toapõranda, laamendab.. kui mu vend külas oli, siis teda kostitati isegi hammustusega. Kui ta siis öösel kinni püüda, hakkab jällegi koheselt nurruma, mistõttu ma olen vahel sunnitud arutlema, et ehk ta möllab tähelepanu sooviga.

Praegu ta asjatab ringi ja mõngib kõigega, mis käpa ette juhtub, aga nii kui ma olen postituse lõpetanud ja peaksin arvuti tagant püsti tõusma, on kass nagu keravälk voodi all.  Eks siis tuleb natuke voodi all ringi ronida, kass kinni püüda ja kaissu võtta, mille peale teeb ta nägu et tal ei ole mitte kunagi mugavam olnud.

Praeguseks korrespondents lõppeb, aga varsti jälle:D

http://i7.tinypic.com/661plaf.jpg

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Alastor, Miriel ja pisike Ronja

Tervitused!

Pisikesed on nii vahvad, tuli endalegi meelde see aeg, kui Marius väikene oli ja samamoodi öösel käitus:), aga tagantjärgi on see kõik vaid armas meenutus.
Paid Ronjale.

Lehvitavad,
Pärsia kass Marius BOY Diask ja Rahel
:hei:

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Ronja on nii armsake!
Ja tundub, ühe oige tütarlapse iseloomuga. Kassidele vist jah meeldivad öised pidzaama peod!
Aga see nad nii armsaks teebki!

Pai ja :s6ps:
Alexa ja Ben Ten
:terv:

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Tere ka Mia ja Pollu poolt. Minu pesamuna (noorem kass siis :wink:) on praegu juba ühe aastane, aga mõni öö tuuseldab  nagu keeristorm mööda tube ringi. Aga see on nii armas!!!

Kus te Ronja saite, kas varju- või hoiupaigast või hoopis kuskilt mujalt?

Palju :pai: pisikesele preilile.

Cats are just little people in cheap fur coats

Thumbs up Thumbs down

Tervitused! Nii vahva jälle kellegi uue ja pisikese tegemistest lugeda. Meenuvad ajad, kui Ginger oli pisike ja öösiti meid oma õrna piiksuva mjuga korraks ülesse äratas big_smile

Gingeri ja Pacino pildid: http://pilt.delfi.ee/album/16365/

Thumbs up Thumbs down

Mona tervitab Ronjat. Meil on samasugused öised mängutuurid, aga kui õhtul ta korralikult mängimisega ära väsitada, siis laseb praktiliselt äratuskellani magada, aga siis tuleb ronib pähe ja näkku ning hakkab nurruma kõvasti :s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Hermiine ja kiisupoiss Christopher tervitavad kiisupiiga Ronjat ja tema pererahvast :hei:

See öine mööbeldamine on ka meie kodus esindatud... Väga väsitav...
Aga see on vahva, et kiisu nurrumootor korralikult töötab smile

Thumbs up Thumbs down

niih...
Miriel on siit eemal olnud tükk aega niiet ma siis otsustasin koos temaga et kuna nett on nagunii ainult minu arvutis siis ma võiks ise Ronja uuematest harjumustest ja tegemistest rääkida. heheh...just kõlas kõrvaltoast elukaaslase suust lause Ronja pihta kes meie voodis ilmselt oma sisse sõtkutud kohas magas "Kuuleee..uneaeg on juba ammu läbi...". smile aga edasi sis. keset elutuba panime Ronjale ühe vedru otsas rippuva ahvi laest alla kõikuma. See ahv on täiesti kindlalt Ronja "arch-nemesis" kuna on ta sellega juba päris kaua materdanud ja ka päris korralikult kuna ahv on suht ribadeks smile.
Magamise koha pealt on Ronja nüüd viimasel ajal ikka jälle meie voodis maganud (kas siis padja peal või jalgade juures). Mõnikord olen ka kuulnud Mirieli suust lauset "ära laiuta nüüd" kui see pisike juba peaaegu pool voodit on ära vallutanud. Samas on ka seda juhtunud (kuna me mõlemad Mirieliga keerame endid öösel ikka päris mitu korda) et Ronja saab kuskilt teki alt varbaga või näiteks ükskord ma keerasin enda jala talle lihtsalt peale. See aga teda ei tundu eriti häirivat. Tõuseb korra püsti ringutab ja siis viskab ennast jälle külili sinnasamma jala peale jne.
Ronjale on ka sisse kujunenud harjumus meid alati koridori kapp-tool-asi all varitseda ja kui me sealt mööda kõnnime siis hüppab üpris totralt sealt välja käpad laiali :hyp:. Ega ta tegelt eriti nagu ei arvagi et me ei tea et ta seal on kuna kui me kõik kolmekesi köögist tuleme siis tema paneb kappadi-kappadi meie ees kiirelt sinna alla ja jääb ootama. Jookseb ta minu arust ka veidi totralt...aga nunnus mõttes smile...ma ei ole küll eriline tavapärase kassimehhanismi ekspert aga minu arust ei peaks tal kapates tagumik nii üles käima...nagu tõukaks tagajalgadega veidi liiga tugevalt. See toimub küll ainult aeglaselt joostes kuna kui vaja siis vajutab "nitrous boost" nupule muudab ennast ilusti aerodünaamiliseks (maadligi jne) ja siis on temast ainult sabaotsa näha nurga taha kadumas (ükskõik kuskohast toas ta alustas) smile. Seda juhtub näiteks juhul kui ta on midagi jälle ümber ajanud kuskilt kapi otsast. Seda et ta midagi maha ajab kuskilt, juhtub ka ikka päris tihti kuna ta lihtsalt tuleb rahulikult laua juurde tõuseb tagakäppadele uurib mis laua peal on valib mingi asja ja siis hakkab käpaga selle järele kompama mis tavaliselt lõppeb sellega et ta saab hakkama smile.
Tema süllevõtmise koha pealt on asjad nii et kui ikka võimalik siis ta lipsab minema aga kui ta juba kätte saada siis enam ei rabele vaid lihtsalt vedeleb/ripub nii nagu teda parasjagu süles hoida.
Nurrumootor on asjalikult vaiksemaks jäänud kuigi ükskord näiteks oli ikkagi üle pesumasina need nurru detsibellid.
Söömise koha pealt ei olegi ma üldse kindel et ta kass on päriselt. Sööb herneid, juustu, kartulikoori, keedetud lillkapsast, tomatit (kurki ei söö), aedubasid, pelmeene, noh loomulikult ka kõiksugust liha mida kuskilt kätte saab (või kui antakse), sibulat (seda mis potis kasvab), kärbseid ja muid selliseid (öäk ausalt öeldes), õllesigareid, jäätist jne. Ma nüüd just mõtlesin et ma tegelikult üldse ei imestagi miks tal kogu aeg söögikausis süüa üle on smile.
Miriel aitas mul nüüd mõelda et millest veel rääkimata on...ja noh...loomulikult! dooh! Sellest ei ole veel rääkinud et ta on tegelikult täielik pugejas ja seda sõna otseses mõttes smile. näiteks istume arvuti taga siis ta tuleb mingise "piu" hääle taustal sülle ja topib oma pea otse peo sisse ja käisesse jne ja seda normaalselt ja ka pea alaspidi ja külili ja serviti jne jne jne. smile. Ronib aegajalt ka lihtsalt teki alla või tuleb kaissu jne. Üks päev just lugesime Mirieliga õhtul voodis raamatuid siis tuli puges meie kahe vahele pesi natuke oma varbavahesid ja siis haaras kahe käpaga Mirieli käest kinni ja hakkas teda pesema ja siis juba oli ta tagurpidi kuidagi seal ja käis jälle see sügamine ja kratsimine ja masseerimine ja nurrumine Ronjal samal ajal eriti tita nägu peas ja silmad kinni ja kõik see. Lühidalt siis pidevalt ikka kaisu-kaisu ja ninnu-nännu ja nii.

Siiski ei ole kõik ainult nurr-kappadi-piu-massaaž. Eelmine aasta umbes samal ajal juhtus väikese ronjaga nii et kuulsime teisest toast suurt kõmakat ja uurima minnes avastasime et kiisu oli enda saba kuhugi vahele jätnud (seda kuhu ta selle vahele jättis või mis kõmakas see oli seda me ei suutnudki kunagi välja mõelda). Siis tuli minna arsti juurde ja tuli välja et saba otsast oli nahka nii palju maas ja närvid olid sealt nii kahjustatud et ei jäänud muud üle kui sabaots maha lõigata. Hästi kurb oli teda sinna jätta niimoodi üksinda selleks paariks tunniks. Pärast koju tulles oli ta kuidagi hästi loid ja nii...osaliselt ilmselt selle pärast et ta oli ikka veel veidi narkoosi all ja ka selle pärast et tal see kaelus ümber oli...ja ilmselt ka loomulikult selle pärast et kogu see asi oli ju ikkagi kindlasti pisikesele tõsine löök. Õnneks sai ta sellest ikkagi üle ja nüüd on ikka jälle lõbus põngerjas meil siin edasi ja ei tundu teda ka häirivat et see saba tal paar cm lühem on.

P.S. Mirieli postituses on kirjas et ma ei olnud eriti vaimustuses kassidest ja nii aga tegelt asi oli selles et ma lihtsalt veidi rohkem koera inimene kuna mul oli 13 aastat spanjelist sõbrake. Üldiselt mulle ikka meeldivad kõik loomad ja loodus üldse ja Ronja on ka mulle siiski nagu pereliige kohe algusest peale olnud smile. Tore põngerjas meil smile.

Vot. aga selge. Sai vist juba päris pikalt nüüd kribatud ja arvan et aitab kah selleks korraks. tänud teile siin kõigile kes te meie pisikesele tervitusi ja paisid saatsid ja nii. Tore on ka kuulda kuidas teistel põngerjatel läheb ja et neilgi selliseid kombeid (ka kummalisi) näha on olnud nagu meie Ronjakesel.

P.P.S. talle meeldib ka kahe meetri kõrgusel kapis riidehunnikus magamas käia smile.

Olge siis mõnusad ja ikka ajage oma sipsikutega juttu ka ja nii tongue.

Thumbs up Thumbs down

aa vastuseks sellele et kuskohast me ta endale saime. Saime ta endale kasside hoiukodust. Oli seal ühes puuris oma õdede vendadega. Tema oli puuri kõige taga nurgas üksinda. Oleks tegelikult tahtnud nad kõik sealt ära endale võtta aga jah... õnneks see tädi kes seal nende eest hoolitses oli hästi suur kassisõber ja ikka võttis neid kogu aeg puurist välja ja mängis nendega ja hoolitses nende eest nii et ma usun et lõpuks läks neil kõigil hästi ja nad kõik leidsid endale ühe mõnusa hubase kodu armastavate "isside" ja "emmedega".:)

Thumbs up Thumbs down

Tervitused minugi poolt! :terv:
Ka minule tuleb vägagi tuttav ette see, kuidas luuratakse ning siis käpad laiali õhku hüpatakse, et ehmatada wink. Ning samuti ka naljakas jooksmine on meile tuttav big_smile

Thumbs up Thumbs down