1

Teema: Jaapanlaste robotkass

http://www.youtube.com/watch?v=-Zrn2U_O … mp;search=

Vasta: Jaapanlaste robotkass

Robotkassi ei näinud, aga lihtsalt armsaid kiisusid küll!

mjau!

Thumbs up Thumbs down

sorry, vale link läks

http://www.youtube.com/watch?v=TkNLWh81x78

Halastust küll, kõike need jaapanlased ka teevad!
Kuidagi kohutav oli, aga eks seal kindlasti kaasnesid õilsad mõtted, näiteks et allergikud võiksid ka kassi saada.

Thumbs up Thumbs down

tjah...
Asi mis selles videos muidugi välja ei tulnud on see, et iga kass liigustust saadav vastikult häiriv mootoriurin (nagu robocop...)

Iseenesest suht mõttetu leiutis. Tõenäoliselt orienteerunud Hiina turule kuna ehtsaid kasse sinna viia ei saa. See selleks .
Nüüdseks olemegi jõudnud selle ajani , mil me ei tee oma kassidele enam vaksineerimis süste jms, vaid hoopis igakevadist tehnohooldust. Loodetavasti jääbki see vaid hetkeliseks leiutiseks ja asi hiljem kaotab populaarsuse. Jaapanist peaks olema ennegi tulnud igasuguseid robotiseeritud lemikloomasi ja mängukanne. Siin kohal meenub mulle Karlsson Katuselt , kui väikevennale toodi sünnipäevaks mängukoer . Oh , seda "rõõmu".
Ja skeptiline nagu ma olen , siis millist karvkatet on sellel robotiseeritud kaslasel kasutatud. Ei taha mõtteid viia Hiina looma- ja mänguasjatööstuse manu.
Eks ta siis ikka üks lurr ole.
PS selle "kassi" njäu oli 4 korda hullem , kui Fiodoril jooksu ajal.

Thumbs up Thumbs down

Päris kassid on palju lahedamad ja armsamad! Nii mõtetu on mõelda välja robotkass kui see maksab rohkem kui tavaline

Thumbs up Thumbs down

Mm... see on päris kõle minumeelest! Ta pole ju üldse nii pehme, kui päris kiisu! Ja tal pole üldse iseloomu, ainult see, mis talle kõvakettale kirjutatud on! Teda oleks kaissu ka väga jube võtta, umbes sama kui see, et sa võtad oma lap-top\'i ööseks kaissu või veel parem- lauaarvuti! Jummel küll... tõsiselt jube minumeelest!

Thumbs up Thumbs down

Ta on lihtsalt kõvaketas.. pole karvugi. :para:
Päris kiisud on palju armsamad. Neid ta küll ei asenda.:kal:

MEOW!

Ma lisaks veel seda, et "see" näeb jube välja ka veel lisaks ju :S Mingi tühi olend, plastmassi tükk, kunst karvaga ja ilma tunnete ja iseloomuta.

Thumbs up Thumbs down

Päris kassi asendama ta muidugi ei kõlba,aga lapsele mänguasjaks sobib küll.

Thumbs up Thumbs down