Vasta: Christopher :) Ja vahel ka Joosep.

Vara rõõmustasin, et tuppa häda ei tee... täna varahommikul tegi mul seljakoti peale loigu.
Pean vist liiva vahetama jah... Samas kummaline on see, et kui ma ise köögis olen, siis ta vahepeal isegi läheb ise liivale... aga kui mind seal pole, siis ei leia kasti üles. Eks proovin siis liiva vahetada ja ostan kinnise kasti kah. Kassil ju endal paha kui päev otsa häda teha ei saa...

Aga see öine nurrumine ja pugemine on kohutavad... öö jooksul 2-3 korda on mul äratus sad Hommikuks olen nii zombi, et mõttetegevus taastub alles lõunaks. Loodan, et see komme tal üle läheb...

Thumbs up Thumbs down

Ehhe, see vooditegemise lugu meile ka tuttav:D, enam küll mitte nii sageli, aga väiksena oli see lemmikmäng.

Loodan, et pissikasti mured saavad peagi lahenduse.
Samas, Ta nii tilluke veel, vahel ikka juhtub, et pissi tuleb valel ajal ja vales kohas.
See läheb mööda.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Niih, ma nüüd sülitan kolm korda üle vasaku õla igaks juhuks, aga tundub, et liivakasti mured hakkavad lahenema - eile hakkas ise hädale minema ja täna hommikul jätkus see tore trend smile

Ja öösel magas kuni poole viieni, alles siis tuli mänguhoog peale. Aina paremaks läheb.
See on küll alles, et ega mind ikka silma alt ära ei taheta lasta - vantsib sabas ja püsib minuga samas ruumis (ainult vannituppa ei kipu kaasa tongue) Õhtuti magab ta oma tudud kõik köögipõrandal, kui ma endale süüa teen. Mingil põhjusel tugitoolis magada ei taha, tõstan küll põrandalt sinna aga ronib kohe maha tagasi.

Magav kass on ikka suisa taevalikult armas tongue

Thumbs up Thumbs down

Tore, et kastimure hakkab lahenema.
Ma koguaeg vaatan, et küll Christopheril on vahva kasukas, üleni hall ja selliste üksikute pikemate karvadega - nii omapärane ja ilus. Teeb kiisust tõelise mõmmi big_smile
Väga huvitav komme niimoodi põrandal keras magada, tal tundub seal väga magus uni olevat smile

Gingeri ja Pacino pildid: http://pilt.delfi.ee/album/16365/

Thumbs up Thumbs down

Ma kahtlustan, et need pikemad karvad on beebikarv, mis varsti maha tuleb. (Ka minu tartu kass Joosep oli alguses hall... nüüd on kena must-valge kass tongue)
Tegelikult on Christopher natuke triibuline - sabal on õrnad heledamad triibud ja küljepeal on ringid. Ootan huviga, milline ta lõpuks välja näeb kui beebikarv maha tuleb.

Aga ta üldiselt magab jah põrandal, ainult öösel on minu juures voodis (vist, ega ma ei kontrolli ju...)

Thumbs up Thumbs down

Tere:cat:Hallid kassid on meie pere lemmikud.Juhuse läbi on meil aga hoopis must kass.Christopherist kasvab ilus ja tark kass.Hallist sai must - valge?Juhtub ikka imesid...

Thumbs up Thumbs down

Christopherist on kasvanud selline mürgeldis, et pani isegi minu laisa ja paksu kassi mängima ja mööda elamist müdistama.
Esimesel päeval oli siin olukord "kaks kassi ehk tants aurukatla ümber ja udupasun" - suurem jälitas väiksemat ja undas tema peale (aga ei löönud). Nüüd on aga "kaks kassi ehk ratsarügement". Niisugune kablutamine käib mööda elamist, et alumistest naabritest on kahju tongue
Mängivad koos koguaeg. Minu hirm, et kassid ei saa omavahel läbi, osutus õnneks alusetuks smile

Thumbs up Thumbs down

Oi, kui vahvad nad kahekesi on. Nii tore, et nad omavahel läbi saavad. smile

Thumbs up Thumbs down

Tore jah! Kuidas öösiti on? kas ka "jahivad\' üksteist taga voi magavad?

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Öösel magavad, aga hommikul hakkab rallitamine uuesti pihta.
Kui alguses Joosep käis ja valvas, mida pisike teeb, siis nüüd on nad juba rahulikult eri tubades ja ei pea koguaeg silmside olema big_smile Hästi hea meel on, et nad omavahel läbi saavad, ma nii kartsin et tuleb mingi jama.

Thumbs up Thumbs down

Eh, lõpuks hakkas Jossu suisa pisikest pesema, kutsusin teda emme Joosepiks tongue

Aga eile käis Christopher vannis, täitsa vabatahtlikult. Mul on selline lõbus vannikork, et korgi küljes on ketiga pisike sinine vaalaskala, mis vee peale hulpima jääb. Kiisu ronis vanniäärele, et jälgida, mida ma teen ja see vaalaskala jäi silma. Libistas end nii vaikselt vanni, et ma ei jõudnud reageeridagi tongue Oi kui kiirelt ta vannist välja lendas big_smile Nägi välja nagu silguniisk, pisike ja peenike. Muudkui raputas oma käppasid ja vaatas ehmunud pilguga vannitoa suunas. Ma naersin nii kõvasti, et pilti ka ei suutnud teha tongue

Thumbs up Thumbs down

Ihiihiiiii. Vot see on see uudishimu smile
Meil Mona lendas samamoodi vetsupotti sisse. Muudkui uudistas ja uudistas, kuidas vesi alla läheb ja ükshetk oli ise käppadega sees. Lendas ikka välgukiirusel sealt välja, aga see ununes ruttu, nüüd uudistab jälle vetsupoti äärel smile
Kassid on ikka lahedad

Thumbs up Thumbs down

Tõesti lahe kui kassid kalpivad omavahel. Kuidas teil mängud käivad, kas ajavad lihtsalt teineteist taga või ka nö püherdavad koos, nagu kakleks?
Jaaa, see kiisude uudishimu big_smile Ginger on ka meil esikäppapidi wc potis käinud smile

Thumbs up Thumbs down

Ajasid taga ja maadlesid kah. Müdin oli selline nagu ratsarügement oleks toas ringi jooksnud. Paar korda ei võetud kurvi välja ja siis lendasid sööginõud mööda esikut laiali. Joosep on nii suur, et ta surus pisikese lihtsalt käpaga maha, kui see närvidele hakkas käima tongue Christopher käis ja tüütas teda ikka korralikult, rippus sabas hammastega pidevalt. Aga kui tahtsin Jossule rahu anda ja panin pisikese teise tuppa kinni, siis ta käis ja kangutas ukse lahti, et pisikesega ikka mängida.
Lõpuks magasid mõlemad minu voodis, üks jalutsis teine padja kõrval. Mina ei tahtnud enam hästi ära mahtuda sinna...
Ootan huviga, et kas nad tunnevad teineteist ära, kui jälle nädalavahetuseks Tartu lähen ja Christopheri kaasa võtan.

Thumbs up Thumbs down

Aga ma olen siin oma esimesest kassist - Joosepist - juba rääkinud siin, kuid ühtegi pilti pole näidanud. Ta on minu kõige-kõige kallim kass maamuna peal smile Neljandal septembril saab juba nelja-aastaseks. Alguses, kui ta võtsime, siis oli ta nunnult hall, aga siis kadus see hall karv ära ja alles jäi imearmas musta-valge karvakera. Iga aastaga muutub ta aina karvasemaks kah. Teist sellist sülelooma pole ma kohanud. Ainult süles elakski.
Ja külmavares on ta ka - talvel magab öösel teki all kaisus ja päeval üritab end radika peale mahutada (mis tema suure tagumiku pärast eriti õnnestuda ei taha...) Nii kui ilm jahedam on, kohe sätib end radika ette pleedile magama või poeb sülle nurruma. Uskumatult armas kass on smile

Thumbs up Thumbs down

Selliseid poose võtab ta magades:

Thumbs up Thumbs down

Ma suudlen teie kätt, madaam tongue

Thumbs up Thumbs down

Ja selline nägi Joosep välja, kui kohtus mu õe uue koeraga:

Thumbs up Thumbs down

Vahva kiisu big_smile Voodis on nii mõnusasti väljasirutatud, selline tunne, et viskaks ka ennast kohe kassi kõrvale magama smile Ja eriti võimas on ta viimasel pildil tongue

Thumbs up Thumbs down

Kõik pildid on väga lahedad!Viimasel pildil on ennast hirmust lausa topeltsuureks ajanud!

Thumbs up Thumbs down

Mulle meeldib käesuudlemise pilt smile Ikka iseloomu on ka big_smile

Christopher on ausalt selline kass, et ei püsiks pudeliski paigas. Eile siis lendas ka vetsupotti... Kallasin kanamarinaadi vetsust alla ja lasin just vee peale, kui ta toast suure hooga lendas ja otse vette. Hämmastav kass ikka tongue

Thumbs up Thumbs down

big_smile
Super uudis!!!
Nii tore kass on Sul!

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Christopheril on tekkinud uus "tore" komme - närib kõike ja kõiki. Peamiselt mind. Hull närija on, aga ma loodan, et see kasvab vanusega välja...
Aga vähemalt on ööd rahulikumaks muutunud ja enam ei ela nii palju seljas. Ainult korra käis täna öösel nurrumas ja pai nurumas. Varemalt võisin tema järgi kella õigeks keerata - täpselt kell kaks ja järgmine laks pool kuus. Väga paimaias kiisu on ja väga vägeva nurrumootoriga kah.
Ja veepritsiga pahanduste väljajuurimine läheb meil ka hästi - pahandust teeb, aga kui pritsi kätte võtan, siis kaob tongue Teab, milleks seda kasutatakse. Ja saab aru, kui kurja häält teha, sest siis lõpetab kohe pättuse ja jookseb teise tuppa süütut nägu tegema.
Ülimalt armas ja pätt kass on smile

Thumbs up Thumbs down

Niiii vahva :s6ps:

Thumbs up Thumbs down