1

Teema: Kassientsüklopeedia

Mõned kuud tagasi ilmus poelettidele raamat KASSIENTÜKLOPEEDIA. Sain endale selle jõulukingituseks, olin elevil ja lugesin kaanest kaaneni läbi. On see ju üks esimesi omalaadseid meil. Kahjuks pettusin, sest info mis sellest leidsin oli täiesti aegunud. Ma saan küll aru, et ega tõlkijatel ei ole õigus tekste muuta. Aga ikkagi tekkis küsimus, kas ei oleks siis võimalik tõlkida uuemaid raamatuid?!
Muidu raamat armas ja algajale annab mingisuguse ülevaate küll. Toredad pildid ka sees:)

Kass, kes kõnnib omapead.

Vasta: Kassientsüklopeedia

Tundub huvitav. Aaga kas seal on nagu kassitõugudest ainult või on midagi muud asjalikku ka? Näiteks üldiselt kassipidamisest ja hooldusest. Otsin just sellist põhjalikku raamatut, kus oleks erinevatele probleemidele ja olukordadele lahendused, et ei peaks kõike eraldi netist otsima.  Tõugudest võiks ka muidugi mingi värk riiulil olemas olla aga 225.- ..
Ohh.. Miiiks peavad raamatud nii kallid olema ? sad

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Hm, mõtlesin just selle entsüklopeedia osta, aga nüüd mõtlen, et ei tea, kas tasubki siis. Võibolla tasub hoopis oodata, et miskit huvitavamat veel ilmub.
Brazen, kui probleemidest ja nende lahendamistest lugeda tahad, siis sobiks võibolla raamat "Kas mu kass on terve?" Mingi Ameerika loomaarsti kirjutatud. Kuigi kirjastiil mind veidi häiris, kohati labased ameerikalikud naljad, mis veel kordusid terves raamatus. Aga see on kokku pandud kassiomanike küsimuste põhjal, ja  need küsimused ja vastused kõik ühte raamatusse siis kogutud.

Dogs have owners, cats have staff.

Mõtekas oleks vist enne ostmist see raamatukogust laenutada ja sisu rahulikult üle vaadata. Sest mõned sellised kiirkorras poes läbilapatud raamatud koguvad mul praegu riiulis tolmu. tongue

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Jah, väga hea oleks, kui raamatukogust uusi häid raamatuid saaks. Mina igatahes olen pidanud väga tihti pettuma, sest tundub, et seal pole kunagi midagi, või on see ainus eksemplar just välja laenutatud sad

Dogs have owners, cats have staff.

Minu kodu lähedal asuvas raamatukogus ei saa näiteks entsüklopeediaid üldse laenutada.Ainult kohapeal saab lugeda.

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

jahh...tahaks kah endale seda saada,aga see on jube kallis:(

Kassiarmastajaid nimetatakse ailurofiilideks.:)

Thumbs up Thumbs down