Teema: kass piserdab

Natukene üle aasta tagasi korjasin endale tänavalt kassi, lasin talle kõik haiguse kontrollid teha ja steriliseerida. Kass on umbes 1,5-2 a. vana, tugev, terve ja uudishimulik. Muidu pole mingeid probleeme olnud, aga üleeile hakkas kass heast peast piserdama?! Kas steriliseeritud kassid võivad siis ikkagi piserdada? Territoriaalse piserdamisega ei ole ilmselt tegu, sest kass teeb seda täiesti suvalistesse kohtadesse, endal õnnis nägu peas.
Ma olen täiesti meeleheitel juba, sest kass käib vaiba peal ja ma ei suuda tema järel enam küürida. Panin ta praegu vannituppa kinni, sest see on ainukene kinnipandav ruum, kus pole vaipa.

Mul on kaks teist kassi veel, aga nendega pole kunagi sellist probleemi olnud. Olen kasside kohta igasugust kirjandust uurinud, aga praegu on mul küll mõistus otsas. Ma ei oska midagi arvata, panin vet. arsti juurde aja kinni, aga ehk oskab keegi vahepeal mingit nõu anda? Palun aidake!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kass piserdab

Äkki on kiisul mingi põieprobleem?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kass piserdab

Ma muidugi ei tea, aga tegelikult eriti ei usu. Minu meelest on ta justnagu  kiimas kui ta niimoodi piserdab...nagu jooksuaeg oleks....aga samas on ta steriliseeritud toakass ja pole varem niimoodi teinud.
Arstiaeg on ka alles ülehomme.
Ma tunnen ennast täiesti kohutavalt, et pean teda niimoodi ühes ruumis kinni hoidma ja samas kardan kohutavalt, et äkki arst ei saa midagi teha....mis ma siis teen?
Ma ei saa lasta tal tervet maja täis piserdada...

Thumbs up Thumbs down