Vasta: Liisu ja Ruudi

Ilusad kiskad wink
Ja Liisule kiiret paranemist !  wink

Thumbs up Thumbs down

Koos uueaasta tervitustega lisan siia üles mõned uuemad pildid Ruudist

Thumbs up Thumbs down

sfinks

Thumbs up Thumbs down

Ruudi koos selle ainsama lillega peale sõnajala, mida talle süüa ei meeldi wink

Thumbs up Thumbs down

Ruudi on nii ilusaks ümaranäoliseks kassiks kasvanud!:terv:

Thumbs up Thumbs down

Liisu ja Ruudi said endale ajutise mänguseltsilise. Tegu on umbes kolmekuuse, emase halli-punase kirju pikakarvalise kassiga. Pika karva tõttu sai ta Pallikeseks ristitud. 
Eile hommikul jalutas ta mulle Kivimurru tänaval vastu ja njäugus hirmhaleda häälega. Nii pea kui maja kükkitasin et teda natuke silitada, puges kiisu mulle sülle ja sinna ta jäigi. Ei lubanud süda teist tänavale tagasi tõsta.
Käisime Pallikesega ka kohe arsti juurest läbi - pisike oli igasugu parasiite kubinal täis ja silmad ka põletikulised. Arst kastis teda igasugu määretega, andis ussirohtu ja kirjutas ka silma tilgad välja. Kõik protseduurid kannatas pisike välja tehes vaid mõne haleda mjäu.
Eile me igaks juhuks koju ei tulnud (ei tahtud meie väikest külalist Liisule ja Ruudile rohulõhnalisena tutvustada). Käisime Pallikesega hoopis minu õel ja õelastel külas. Õetütrel oli sünnipäev ja lisaks oli mul ka väike tagamõte, pisikesele kodu leida. Lastega sai Pallike väga hästi läbi, magades kord ühe ja kord teise lapse süles. Ning toanurka pissimiseks tõstetud kausis hakkas ka suuremate muredeta käima (mind paneb jätkuvalt imestama, kui lihtsalt see kiisude puhul käib). Kahjuks ei saanud Pallike päriselt õe kassiks jääda, sest õde on veidi allergiline kiisude vastu, kuigi nad talle väga meeldivad.
Täna hommikul tulime koju. Liisu ja Ruudi olid meil ukse peal suure õhinaga vastas, kuid avastades pisikese kerakese minu sülest, muutus Ruudi veidi ettevaatlikuks. Pallike ka kähises veidi, kui teda nuusutama tuldi. Liisu, kes on korra juba pisikese majja toomise üleelanud ning lisaks on vist ka üpris tugeva emmeinstinktiga, hakkas pisikesel kogu aeg ettevaatlikult järel käima. Ruudi põgenes igaks juhuks voodi alla ja ei tulnud isegi sööma.  Praegu hiilib ta kikivarvul mööda nurkasid ringi ja piidlev  vaikselt Pallikest. Pallike istub diivalil ja kähiseb õige veidi, kui talle liiga lähedale tullakse, Liisu on pidevalt umbes meetri kaugusel Pallikesest ja üritab vaikselt vaikselt talle lähemale tulla, just nagu üritades võita pisikese usaldust. Väga vahva on neid vaadata.

Loodan, et Pallikese silmad saavad varsti terveks ja esimene vaktsiinisüst ka tehtud, siis saab talle aktiivselt kodu otsima hakata, sest minu kahetoaline korter kahjuks püsivalt kolme kassi pidamiseks ei sobi.
Lisan ka paar pilti pisikesest Pallikesest ja oma suurtest.

Thumbs up Thumbs down

mänguhoos

Thumbs up Thumbs down

Liisu ja Ruudi tooli all pisikest uudistamas

Thumbs up Thumbs down

Kassid on ohtlikud - nad tekitavad sõltuvuse. Nii põhjendas üks mu tuttav, miks ta endale kassi ei võta. Aga minul on kassihaigus juba ä\'gedas järgus - ja tundub, et sinul ka, Krinny!

Minul on jus sama lugu - kolmas kass, kekeda kavatsen ka uude koju anda, aga see on veninud. No Sina pane ta pilduiid kohe Soovi ja  mujale üles, ta on ju vägagi nunnu, ehk keegi soovib teda omale. Varsti hakkab kassipoegi eriti palju olema, aga  nüüd veel mitte.

Süda kõvaks! Ja räägi tööl kõigile, las kõik räägivad oma õdedele-vendadele-vennalastele jne. Oleks hea, kui ta saaks paari nädala jooksul koju. Tal endalgi parem - ei jõua teil liiga koduneda. Õnne kassidele ja Sinule endale, kes oled nii hooliv kiisude suhtes.

Thumbs up Thumbs down

Liisu ja Ruudi nii vahvalt piiluvad teda.Pisike on küll veel hädise näoga,aga tulevikus kasvab ta tõenäoliselt väga ilusaks!Leiaks ta ruttu kodu,sest mida kauemaks ta jääb,seda armsamaks saab.

Thumbs up Thumbs down

Oi kui ilus pisike Pallike!
Liisu ja Ruudi nii ägedalt piiluvad seal...

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Kassid on tõesti sõltuvust tekitavad. Ja "kassihaigus" on krooniline ja ravimatu wink

Mu elukaaslane, kelle vanemate kodutänavalt ma Pallikese leidsin ütles naerdes, et ta ei tohi mind sinna tänavale enam lasta, kuna neil seal tänaval on väga palju hulkuvaid kasse (õnneks või õnnetuseks on seal ka palju häid inimesi, kes kiisudele süüa annavad).
Kardan, et kui üritaksin rääkida Pallikese päriseks meile jätmisest, siis ütleks mu elukaaslane mulle juba hulka tõsisemalt, et tema kolib minu juurest ära, sest meie kodus 5-le ruumi ei ole. Nii et üritan tõesti südame kõva hoida, kuigi pisike tibi on tõesti armas. Loodan kogu südamest, et leian talle hea kodu, sest ta on seda igati väärt. Ta on nii usaldav ja sõbralik. Isegi pärast seda kui talle silmatilkasid panen (mis talle üldse ei meeldi), turtsub ta vaid paar korda ja vaatab siis oma suurte silmadega mulle otsa ja hakkab süles edasi nurruma.
Pallike on ka hulka aktiivsemaks muutunud, ja minu suured kiisud ka. Nüüd võivad kõik kolm juba koos ühes toas olla, vahel isegi turja küüru tõmbamata. Ja kui nendega koos mängida siis satuvad nad vahest päris ninapidi kokku. Naljakal kombel on juhiroll meie majas Pallikesel, kes vajadusel end turri tõmbab ja vaid kurja pilguga Liisu ja Ruudi endast selg ees taganema paneb. Nii et minu vaesed "hiirekompleksiga elevandid" on hetkel ka üpris seda meelt, et pisike tänavaplika võiks endale oma kodu leida.

Thumbs up Thumbs down

Kasside nakkushaigus.... Toepoolest, see on hea valjend!
Pallike naeb nii Liisu moodi valja, kui ta alles teile tuli! Ja milline kaunitar on Liisu nyyd! Loodan ka sydamest, et Pallike omale toreda ja armastava kodu leiab!

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Pallike on väga kaunis kiisu ning kindlasti leiab ta kiiresti kodu.
Nii toredad jutukesed on ka siia ilmunud.
Soovin edu koduotsingutel!:)

Thumbs up Thumbs down

Veel tahaksin jagada oma tähelepanekut, et kõik kolm paistavad selle poolest ühtemoodi, et nad pole sümmeetrilised - esikäpad on erinevad. Liisul on see ju õige uhkelt välja tulnud, aga paistab, et ka Ruudil ja isegi Pallikesel - neil näib piltide järgi olevat ainult ühes jalas sokk ja teine ilma. Ütle siis!

Õnne ja edu!

Thumbs up Thumbs down

hehee, ise polnud seda enne tähele pannud, aga tõesti on nad kõik ühtmoodi ebasümmeetrilised. Küllap mind vist tõmbab selliste kiisude poole.

Pallike läheb varsti Saaremaale hiiri püüdma. Tuttava-tuttava-tuttav soovis teda endale. Natu kahju on, kuid üritan sellest natukesest ajast, mis meil veel koos on olla viimast võtta. Positiivse külje pealt, saab tal seal kindlasti hea elu olema - palju rohelust ning vabadust ja teiselt poolt saan mina oma padja tagasi - praegu magab seal peal tema, mõtlematagi mulle ruumi teha.
Minu suurtega saab Pallike juba täiesti rahulikult läbi, söövad vael ninad ühes kausis ja ajavad teineteist taga, kui mängu tuju on. Naljakal kombel Pallike Liisut eriti ligi ei lase ja on suurem sõber Ruudiga (kes algul teda kohutavalt kartis). Eks Liisu ja Ruudigi hakkavad teda algul veidi taga igatsema, aga samas kolivad rõõmsalt ööseks voodisse magama tagasi (praegu võib Pallike nad sealt välja ajada, kui tahab).

Pallike on üks väga tore ja tubli tüdrik, kes oskab enda eest seista. Mul on väga hea meel, et meie teed kohtusid ja loodan, et ka siis kui ta ära läheb, kuulen kuidas tal edaspidises elus läheb.

Thumbs up Thumbs down

Hea, et uus kodu on leitud, ja loodan, et nad on vastutustundlikud inimesed ja lasevad teha vajalikud operatsioonid. Ja et nad ikka teda mõne kuu toas harjutavad, kuni ta on täiesti kodunenud ja oskab õuest ja hiljem kaugemaltki koju tulla. Praegu on ta veel liiga väike. Aga toredad ja sõbralikud on nad nähtavasti kõik.
Jah, Pallikese uuele pererahvale tuleb selgeks teha, et ta on üks väga peen ja kallis pealinna kass!

Thumbs up Thumbs down

Nagu pealkirjast aru võib saada on minu kiisud jälle kahekesi. Pallike vintsutab Saaremaal praetud räime ja võlub oma uut pererahvast smile
Natuke kahju on, et enam pole pisikest kaissu võtta, kuid loodan, et tal on uues kodus vähemalt sama hea, kui mitte paremgi.
Liisu ja Ruudi on selle kõige peale eriti kaisukateks muutunud, eriti muidugi Ruudi, kes kogu aeg ainult süles või lihtsalt minu läheduses olekski. Liisu on jätkuvalt veidi reserveeritum, kuid hommikuti enne sööki ja õhtul enne magama minekut poeb temagi korraks mulle kaissu ja nurrub veidi paituste saatel.

Pallikese kohta veel nii palju, et temaga läks kaasa 2 lehekülga tihedas kirjas instruktsioone: küll ussirohu, vaktsineerimise, steriliseerimise jne kohta. Ja kui ta just ise hirmsasti õue ei kipu, siis jääb ta ka Saaremaal toakassiks.

Thumbs up Thumbs down

Nii toredad uudised!
:hyp:
Kuigi ma olen Pallikest ainult foorumis piltide peal näinud, on ta minu südame samuti võitnud smile

Thumbs up Thumbs down

Nii vahva, et Pallike omale kodu leidis!
Ta on nii nunnuke :ingel:!
Muidugi Liisu ja Ruudi on nüüd natuke memmekamad, sõber läks ju ära...

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Vahva, et Pallike omale OMA KODU leidis, tore oli sopradel kylas olla, aga nyyd saab ta uues kohas ise Boss olla.
Vaga head uudised! Oled vaga tubli!

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Tere jälle!

Üle pika aja tervitus ka meie pere poolt.
Meie pere on vahepeal jälle kasvanud. Seekord pole perelisaks ei pisike kiisupreili ega kiisunoormes vaid hoopis pisike inimeselaps. Tänaseks juba pea kolm kuud tagasi sündis pisike Joosu (pikema nimega Jonathan). Liisule ja Ruudile tähendab see muidugi rasket aega - enam ei saa magamistuppa perenaisele kaissu pugeda, sülle saab ka haruharva ja uue ilmakodanikuga mängida ka ei lasta. Kuid üldiselt on nad Joosuga üpris hästi leppinud. Kui esimest korda koju tulime nuuskisid nad pisipoisi kohe ruttu üle ja Ruudi tõmbas veel keelega üle poisi pea - just nagu tervitades teda perekonda tulemise puhul smile Ei tea, kas ta sai ka aru, et see ongi see sama imelik asi perenaise kõhus, kes varem süles nurrumise peale põtkima hakkas.
Liisu on poisi koha pealt reserveeritum, kuid siiski sõbralik. Enamasti tahaks ta imetamise ajal ise minu sülle pugeda (muul ajal ta seda naljalt küll ei talu). Hästi naljakas ja vahva on ka see, kuidas Ruudi vahel sel ajal kui poiss tissi otsas on kuskil kaugemal olles sõtkuma ja suud matsutama hakkab - ei tea kas piima lõhn toob tema enda titepõlve mälestused meelde wink

Thumbs up Thumbs down

Liisul on selle külma talvega ka üks uus naljakas harjumus tekkinud - nimelt üritab ta iga hinna eest radika ja aknalaua vahele mahtuda. Esialgul mahtus sinna vaid ta pea. Nüüd kui ta väga surub, suudab ta ennast juba üleni sinna vahele pressida. Ruudi aga on nii suur, et temast vist rohkem kui käpad sinna vahele ei mahu - ja ega tema seda üritagi wink

Thumbs up Thumbs down

Palju õnne teile pisipoisi sündimise puhul! :lill:. Või peaks panema hoopis selle emotikoni - :hyp:
Harjub juba varakult loomadega ja kasvab samasuguseks kassifänniks nagu emme!
Kiisud on nii armsad. Kujutan seda suu matsutamist ette!
Tervitavad Intšu ja Kassu perenaisega.

Thumbs up Thumbs down