Vasta: Liisu ja Ruudi

Nii vahva, et kiisud kohe nii hästi leppisid teineteisega smile Jälle siin üks pere juures, kus kaks kassi smile

Gingeri ja Pacino pildid: http://pilt.delfi.ee/album/16365/

Thumbs up Thumbs down

:clap:
Nii tore, et Liisu ja Ruudi klapivad omavahel.
Kallistused kiisudele.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Ruudi portree

Thumbs up Thumbs down

Tita magab

Thumbs up Thumbs down

Mõnus suur voodi neil magamiseks!
smile

Thumbs up Thumbs down

Nende voodi on suur jah...vahel lasevad minu ja mu elukaaslase ka sinna magama wink

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: krinny
Nende voodi on suur jah...vahel lasevad minu ja mu elukaaslase ka sinna magama wink

Aga see on ainult parematel päevadel jah? wink
Nii toredad on nad ikka.

Thumbs up Thumbs down

Palju õnne uue armsa pereliikme saabumise puhul!Mul on väga hea meel,et nad klapivad omavahel!Nii nunnud.:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Tänud õnnitluste eest, edastasin oma pisikestele ka wink

Omavahel klapivad nad küll hästi ja lõpuks on minul ka oma nurruv sülekass olemas. Liisuga on meie suhted kahjuks halvemaks läinud pärast Ruudi tulekut. Selle nädala jooksul on ta vaid paar korda end paitada ja kammida lasknud ja hoiab minust eemale natuke. Praegu hakkab asi vaikselt paremaks minema - täna hommikul sain teda pikalt paitada ja enne sööki käis Liisu mul mööda jalgu hõõrumas. Üritan ikka talle ka tähelepanu pöörata, aga iga kord kui Ruudi sülle võtan jalutab Liisu lihtsalt kaugemale ja kui ka ilma Ruudita tema poole lähen vaatab ta mulle pika pilguga otsa ja läheb siis uhkelt minema. Täna hommikul kui Liisut paitasin ja hellitasin tuli jälle Ruudi kõvasti kräudes ja nõudis ka tähelepanu. Selles osas on see kahe kassi pidamine natuke raske, kuid nagu öeldud hakkame teeme me Liisuga jälle edusamme. Kuid jah, poju tulekuga astusime õige mitu sammu suhtluses tagasi, pean Liisu usalduse pärast jälle vaeva nägema, kuid seda armsamad ja erilisemad on need hetked kui ta lubab end silitada ja vaikselt nurrumagi hakkab. Ruudi nurrub tihti juba sellegi peale kui talle lähedale minema hakkan wink Nii naljakalt erinevad on mu pisikesed ja mõlemad erinevat moodi ääretult armsad.

Thumbs up Thumbs down

Suur ja väike kass

Thumbs up Thumbs down

Nii armas pisike valge sabatutt on Ruudil:)
Kas nüüd on pisikese nimi Ruudi või hoopiski Kräu\'ks kutsute teda enamasti?
Päikest teile! wink

Thumbs up Thumbs down

Nimi on kuidas kunagi. Pahandusi tehes enamasti Ruudi tongue muidu vaheldumisi

Thumbs up Thumbs down

Hihihi, Ruudil on sabaots valge :syda:

Thumbs up Thumbs down

Liisu ja Ruudi muudkui kasvavad. Liisu annab juba päris suure kassi mõõdu välja ja Ruudi on mõõdus pool suurt kassi. Vahepeal olin kuukese puhkusel ja kiisud olid tihti üksi kodus, tädi käis neile süüa andmas. Ühel hommikul kui tädi parajasti minu korterisse läks, ehmatas teda uksel vali hispaania keelne jutuajamine minu suures toas: kiisud olid endale teleka mängima pannud ja vaatasid hommikusi seebikaid, lösutades ise diivanil. Vot sellised kassid on mul.
Kui jälle ise koju läksin, oli rõõmu laialt. Nähes nende siirast rõõmu minu koju jõudmise puhul, võis peaaegu unustada aknalt maha aetud lillepoti, lõhutud vaasid ning WC-potina kasutatud pesukasti. Nojah...peaaegu wink

Thumbs up Thumbs down

Vaatasid seebikaid - :laugh:Vahvad kassid!Neil lõbus koos mürgeldada,kui kedagi kodus pole,teevad mis tahavad.:P

Thumbs up Thumbs down

mõned uued pildid ka maragrattidest

Aken nüüd siis ilma lilleta (aga Liisu sobib sinna ka hästi)

Thumbs up Thumbs down

Krjäu ja Liisu silmad säramas

Thumbs up Thumbs down

Vága armsad on molemad!
Loodetavasti saab Liisu aru, et pisike tema kohta ei votnud, vaid on temale seltsiliseks ja sobraks... Aga noh, eks lastegagi ole ju nii, et vanemad lapsed nooremate peale natuke kadedad on...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Õnneks on armukadedus Liisu ja Ruudi puhul vaid väike probleem -  enamasti piirdub see sellega, et kui Liisut paitan tuleb Ruudi ja poeb vaikselt vahele, suuri sigadusi meil armukadeduse nime all ei tehta wink
Samas muidugi saab Liisu tänu sellele, et aktiivne pisike majas on vähem tähelepanu. Ruudi on pidevalt süles või kuskil küljeall, talle see meeldib, aga Liisut naljalt sülle ei saa, hea kui päevas paar paitamise ja sügamise seanssi on;).
Paela otsas hiirega mängimisel ei pääse ka aeglasem ja hiilivam Liisu üldse löögile (vahel hoian Ruudit süles kinni, et Liisu natukenegi mängida saaks). Omavahel saavad kiisud väga hästi läbi ja see on kõige olulisem. Paras koostöö käib nende vahel ka - Ruudi ei jaksa veel magamistoa ja köögi ust lahti lükata, Liisul on selle jaoks oma tehnika olemas, ja väga edukas tehnika. Vahel kui magamistoa ukse kinni panen, et ise natuke rahu saaks, krjäunub Ruudi nii kaua ukse taga, kui Liisu tuleb ja ukse lahti lükkab. Liisu ise tuppa ei tule, aga Ruudi tuiskab kohe voodisse, minu kõhule pikutama ise rõõmust krudisedes.

Thumbs up Thumbs down

:ingel: Kui armas Liisust! Ikka hea, kui vanem laps on tydruk, aitab väiksema kasvatamisel!:clap:

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Armsakesed.Mis lill see oli,mida enam pole?Jah,kassid sobivad kaunistama aknalauda ja iga muud kohta,mille nad välja valivad.Minu koer arvab,et tema sobib hästi söögilauale,sest nii kui tool jääb laua alt välja,kasutab ta selle ära.:mad:Kassidel on siis erinevad iseloomud,üks on sülekass,teine mitte.Või on asi selles,et Liisul oli raske lapsepõlv.Palju :kala: meie poolt!(kahjuks ainult emotikonina...)

Thumbs up Thumbs down

Hei
Tervitused üle pika aja ka meie poolt smile
See lill millest kuude eest juttu oli oli tupsroht liilia - minu kiisukeste eriline lemmik. Pärast suvist taastumist rõdul, tõin lille oktoobri lõpus taas tuppa. Vaevalt nädalakese sai lill sektsiooni kõrgeimal korrusel rahus tubast elu nautuda, kui Ruudi ta sealt avastas ja pooled lehed nahka pistis ning pärast seda pool ööd oksendas. Kasside ja lille parimaid huvisid silmas pidades viisin selle lille nüüd tööle, seal saab ta tõeliselt rahus olla ja ei peibuta ka enam mu kiisusid.
Kiisude elu on vahepeal üpris tormiline olnud. Mõlemad käisid vahepeal opil ära ja on nüüd õnnelikud kesksoolised. Ruudi on nüüd juba täitsa suur poiss ja Liisu jätkuvalt armas, tasakaalukas ja veidi pelglik sinna juurde. Poolteist kuud tagasi kukkus Liisu õnnetult meie viienda korruse aknast alla - õnneks piirdus kukkumine vaid puusaluude nihestuse ning suure ehmatusega nii mulle kui talle. Praeguseks on ta pea täielikult paranenud - ainult ei hüppa enam nii palju kui enne.
Viimased paar päeva olen haiguse tõttu kodus voodis lamanud- kiisud ustavalt kaisus nurrumas. Kui mõtlen, mida kõike oma kiisudega koos läbi olen elanud - selle vaevalt poole aasta jooksul, mis nad minuga on olnud tuleb pisar silmanurka ja rinnus pitsitab - nii kallid on nad mõlemad smile
Ja ma olen meeletult tänulik, et kassifoorum olemas on, sest kuigi ma viimased mitu kuud siia midagi kirjutanud ei ole (mul olid mingid imelikud probleemid sisselogimisega), siis olen foorumit tihti külastanud ja neil hetkedel kui kiisud haiged on ja arstiabi parajasti kättesaadav ei ole, on foorum mulle tõeliselt palju abiks olnud. Aitähh!

Thumbs up Thumbs down

Tore kiisulugu.
Mul sõbrants võttis samuti endale trepi pealt valget värvi meenutava "räbala". Nüüd on kiisu nii umbes 2 aastane ja täitsa lumivalge.

Hea kui on häid inimesi. :py:

Thumbs up Thumbs down

Rõõm teist jälle üle pika aja kuulda!Hea,et Liisu paranenud on,see oli tõesti õnnelik õnnetus.Tahaks uusi pilte ka näha,Ruudi on kindlasti palju muutunud.Kiiret paranemist soovides::kal:

Thumbs up Thumbs down

Oi, vaene Liisu! Soovin teile  siis head paranemist, ning ootan samuti pilte ja jutukesi molemast marakratist!

mjau!

Thumbs up Thumbs down