Vasta: Liisu ja Ruudi

Te vist pesete kiisut Tide\'ga ma vaatan:D
Tõeline kaunitar! smile

Thumbs up Thumbs down

Hehee
Nubinas võiks valgete voodi linade vahele ära kaduda küll (kui tal selg kirju ei oleks, ja kui minu voodilinad oleksid nii valged wink)
Nubinas on Liisu hellitusnimi muuseas
Liisul on hetkel suur mure: meie rõdule on  siginenud kamp ülbeid varblasi, kellele meeldib Liisut narrida ja muudkui siutsuda rõdu ääre peal. Ja nagu sellest oleks veel vähe - üks tuvipaar tegi meile rõdule pesa ja munes 2 suurt valget muna ka sisse.
Terve tänase hommiku käis Liisu mul närviliselt järgi ja muudkui kurtis oma vaikse häälega, kuidas talle selline korraldus ei meeldi, vahepeal vilksas aknalauale ja üritas linde ära ajada ning siis tuli minu juurde tagasi ja kurtis edasi.
Ei tea, mis ta veel siis arvaks kui teaks, et plaanisin mõttes pesal istuvatele tuvidele leivapuru pakkuda...

Thumbs up Thumbs down

Tere:)Nii huvitav oli lugeda,kuidas sa omale kiisu said.Liisu on läbinud ju totaalse muutumise!:clap:Nüüd näeb ta välja nii rahulolev ja õnnelik,eriti kena on see pilt,kus ta kõhualust näitab.Nagu modell.Tuvid on ka armsad.2 suurt valget muna - tongue

Thumbs up Thumbs down

Minu arvates ka armsad (nii tuvid kui Liisu). Ärge Liisule seda  mainige, aga eile äikese ajal käisin tuvi pesa päästmas, kui märg ehituspapp seda lömastada ähvardas. Nii äike kui aknatagused tuvid muudavad Liisu ärevaks.
Liisu on ikka päris palju julgemaks muutunud, ja mitte ainult heas mõttes... Asjad ei püsi aknalaual enam teps mitte õigetes kohtades ja täna hommikul kui ta sülle krabasin, et järjekordset traksidega harjumise episoodi ette võtta, küünistas ta mind päris tugevalt. Senini on ta sülle võtmisel vaid vaikselt rabelenud ja siis alistunult ja ehmunult vait jäänud kõrvad lidus...nüüd aga julgeb juba küüned käiku lasta. Pärast lahti rabelemist ja süüa saamist lubas end paitada edasi.
Aga ma ei jäta jonni - kunagi peab ta traksidega ka ära harjuma ja siis läheme metsa alla jalutama (sest metsaalune Liisule ju meeldib ja minule ka)

Thumbs up Thumbs down

Valge kõhualune on tõega imetlusväärne.
Väga hästi öeldud- totaalne muutumine:py:!
See roosa ninake on ka nii armas.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Jutt sellest, kuidas ma oma puhtast kullakesest ilma jäin...õnneks küll mitte igaveseks, kuigi see ei olnud kaugel sad ja kõik puhtalt minu enda lolluse süü.
Täna õhtul otsustasin Nubinale traksid siiski selga panna ja siis taga korraks õue minna. Liisule see mõte kohe algusest peale üldse ei meeldinud, aga mina oma kangekaelsuses arvasin, et õues talle ju ikka meeldib ja tirisin ta süles kaasa. Õues panin ta maha, kus ta algul lihtsalt muru sees maas kükitas ja siis paar äkilist hüpet tegi ja traksidest välja rabeles.  Ehmatasin end hirmust kangeks, kuid hullem seisis veel ees. Liisu põgenes lähima auto alla ja puges ratta koopasse peitu. Õnneks tuli autoomaniku sõber just majast välja ja koos autoomaniku endaga aitasid nad mul Liisu pärast pikka autoall roomamist lõpuks taas kätte saada ja tuppa tuua. Nüüd kükitab Liisu tavotti täis vurrude ja silmnäoga solvunult ja hirmunult voodi all ja mina kirun end maapõhja oma lolluse pärast. See oli meie esimene ja viimane traksidega õues käimine ma arvan. Ma ei taha oma kullakesest ilma jääda või teda autoaluseid mööda taga ajada. Panin talle voodi alla kohe mitu viilu juustu (Liisu lemmiktoit) ja lubasin oma opakad mõtted kassiga metsaall jalutamisest täiesti maha matta - loodan, et mõne aja pärast unustab ta mu lolluse ära ja hakkab mind taas usaldama. Vähemalt sööma julges ta jälle tuua ja oma lemmiklelu vastu tundis ka mõõdukat huvi. Igatahes astusime me usalduse mõttes kohe mitu sammu tagasi täna ja kõik see on puhtalt minu süü. Kõige olulisem on siiski see, et ma oma Nubinast päris ilma ei jäänud

Thumbs up Thumbs down

Appikene.
Päris karm päev Teil täna:(.
Ilmselgelt ei taha Liisu tõesti enam õue-eluga midagi pistmist teha (sest sealt ta ju tuli ja ega Tal vist head kogemused tänavalt pole).
Loodame, et Ta pikalt solvunud ei ole ja unustab tänase vahejuhtumi kiiresti ära.
Arvan, et juust tegi ka oma osa unustamise teel:P...

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Lopp hea koik hea, nagu öeldakse...
Mul ka kass poeb traksidest välja, aga ma panen koos kaelarihmaga (vaata, siin on ka selline teema, ma joonistasin, kuidas), siis välja ei saa! Kui esimesest ehmatusest üle saad, siis proovi ikka metsa all jalutada, seal pole koledaid autosid ja müra ka, mida kiisuke kardaks...
Pai pai pisikesele, parimat teile!
:terv:

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Tänud Alexa, uurin kindlasti järgi kuidas ikka oleks võimalik jalutama minna, kuid nii pea me seda vist ette ei võta. Võib-olla siis kui meil väike sõber ka juba kodus ja temaga harjutud.
Tänase kohta veel nii palju, et Liisu on nüüd juba maha rahunenud ja toimetab oma tavalisi asju. Hüppas isegi voodisse praegu ja uuris, mida ma siin klõbistan oma läpakaga. Tundub et oleme vaikselt õueskäigu shokist üle saamas mõlemad

Thumbs up Thumbs down

Huvitav,et Liisu käitus õues nagu toakass,kes ei ole kunagi välja saanud.Ma arvan,et ta siiski ei mõelnud,et ta jälle välja visatakse,vaid traksid on talle veel harjumatud ja ahistavad.Proovige kindlasti mõne aja pärast uuesti ja vahepeal pane toas talle trakse peale ja võta jälle ära,harjutamise mõttes.:kal:

Thumbs up Thumbs down

yikes Ma olen ka juba tükk aega mõelnud ja hoogu võtnud, et panna oma kassile traksid selga ja minna temaga välja jalutama. Aga nüüd vist küll ei julge, ei taha ka oma kullakesest ilma jääda, rõdul olen ma paar korda teda traksidega jalutanud ja ükskord rabeles ka ta ennast nendest nii oskuslikult välja.
Hea, et Liisuga seekord õnneks läks ja ta kaduma ei jäänud. :pai:talle

Cats are just little people in cheap fur coats

Thumbs up Thumbs down

Me panime trakse mõned korrad ikka enne toas selga ka, aga vist mitte piisavalt palju. Tahtsin rõdule jalutama minna Liisuga, aga tuvid olid sinna pesa teinud tongue ja siis arvasin oma lolluses, et ehk saab õues trakside mõttest aru - rohkem vabadust jne. Eks järgmine kord oleme targemad.

Igatahes - eile õhtul pärast viimase kirja kirjutamist siia oli meil Liisuga suur leppimine. Puges mulle voodisse ja nurus pai ja jäi lõpuks suisa minu kaissu magama. Meil oli mõlemal seda teineteise läheduse tunnetust väga vaja pärast päevaseid katsumusi. See oli esimene kord kui ta minu voodisse ööseks magama jäi; minu arvates oli see tohutult armas. Hommikul käis ja nuuskis mind oma pehmete vurrudega ja paitas paar korda oma pehme roosa käpaga, kui arvas, et oleks aeg edasi miilustada :syda: Minu poolest võiks see nii jäädagi, ainult et ma ei tea kuidas oma elukaaslasele öelda, kui ta koju tuleb et tema voodipool on hõivatud wink

Thumbs up Thumbs down

Aih, kui nunnu, sul ikka nii pai kiisu:pai:

Gingeri ja Pacino pildid: http://pilt.delfi.ee/album/16365/

Thumbs up Thumbs down

Nii armas oli see leppimine.:ingel:Meil ka nii,et kui solvub,siis varsti tuleb jälle lipitsema.

Thumbs up Thumbs down

Ma arvan, et Liisu lihtsalt ehmatas, voibolla motles, et kinniste traksidega ei saa ju koerte eest ära joosta jne...  Igatahes tore, et ta Sul nii nunnu on, küllap ta teie kahe vahel ikka omale koha leiab, nyyd, kus teab, et voib ka voodis magada...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Mõtlesin, et kirjutan siia veel ühe puhtalt Liisu sissekande, enne kui Liisule pisike hall sõbrake lisaks tuleb.
Liisust on vahepeal arvutisõltlane saanud... tongue
Õhtuti kui üksi kodus olen, istub teine minu kõrval voodis ja vaatab andunult läpaka ekraani. Eile arvutist kiisu pilte vaadates võpatas korra, arusaamata, kuidas see kass äkki tema koju sattus. Vahel üritab nubinas ise ka midagi arvutisse trükkida.
Voodis magamine on ka juba harjumuseks saanud (kui mu elukaaslast kodus ei ole) ja öösel mürgeldab mis hirmus. Meil on suures toas remont ja kõik asjad kilega kaetud - Liisu jaoks paradiisi sarnane olukord, sest mööda krabisevat kilet on ju nii vahva ringi tuuseldada, eriti kell 3 öösel. Ja kui perenaine uniste-kurjade silmadega vaatama läheb, istub Liisu süütu pilguga keset diivanit, kuidas sa siis sellisega riidled. Vahel õhtuti või öösel tuleb ja surub oma märja-külma nina vastu minu oma ja siis sulavad kõik pahandused olematuks, lihtsalt liiga armas on ta.

Thumbs up Thumbs down

Awwww smile Liisu on küll nagu extreme makeoveri läbi teinud big_smile

Väga armas on lugeda teie tegemistest ja pilt on super ilus koos super ilusa modelliga. Palju jõudu ja paisid ka Mammu poolt :terv:

Liisu on nii armas.Ootan juba huviga,kuidas ta uuega harjub ja pilte nendest.:terv:

Thumbs up Thumbs down

Selliste lugude peale ei oskagi muud öelda, kui et oeh, kui armas Liisu ikka on smile. Kassid on lihtsalt võrratud.

Gingeri ja Pacino pildid: http://pilt.delfi.ee/album/16365/

Thumbs up Thumbs down

Fantastiliselt armas smile

Thumbs up Thumbs down

Nagu teemast näha sai kassipidamise peaproov läbi wink
Eile sai Liisu endale väikse mänguseltsilise. Pisikese halli kiisu-poisi kes algul turtsus ja urises nagu väike kutsu ja njäugus oi-oi kui kõva häälega.Pisipoiss sai nimeks Ruudi, kuid kõva kuriseva hääle tõttu kutsun teda tihti Kräuks, ei tea veel kumb nimi peale jääb.
Igatahes on tegu ühe igati viksi ja armsa kassipoisiga, kes kahe päevaga reisis ühest Eesti otsast teise - poiss on nimelt pärit Valgast. Lahke tütarlaps, kes talle kodu otsis tõi ta Tartusse ja mina sealt Tallinna. Tartus tegi Ruudi nii kõva häält, et kõik ikka aru saaksid, et selline elukorraldus talle kohe üldse ei meeldi. Vait jäi Ruudi vaid siis kui ta kassikotti panin ja sinna krõbunaid puistsin; viisaka poisina ta täissuuga ei njäugunud. Bussi jõudes kräunus edasi ja nii pea kui koti lukku natuke avasin puges pisike sealt välja. Esimesed veerand tundi võitlesime bussiistmel - tema tahtis põrandale ja mina teda süles hoida, lisaks njäus ta pidevalt kurva ja kõva häälega kuni üks lahke tütarlaps bussist tõi meile karbiga piima. Ruudi kastis nina piima sisse limpsis veidi ja rahunes maha - pojul oli vist lisaks suurele ehmatusele hirmus janu. Varsti jäi ta rahulikult minu sülle magama. 2,5 tunnise sõidu peale ärkas ta mitu korda üles tegi paar mjäud ja kõndis koti ja süle vahel. minu süles olemisega ta igatahes leppis. Tallinna jõudes käisime kõigepealt korra külas ja siis tulime koju, kus Liisu meid juba uksel uudishimulikult vastu võttis. Poju pani teise kassi nägemine turtsuma ja urisema jämeda häälega. Ajas end puhevile ninaotsast valge sabatutini ja urises. Liisu aga suhtus tasse nagu uude mänguasja - natuke imelikku häält teine ju tegi aga muidu võiks taga mängima hakata. Öö möödus rahutult. Kasside eraldi tuppa panemisest ei tulnud midagi välja - torkisid teineteist ukse alt nii ehk naa. Lõpuks jäi poju minu kaissu ja Liisu kohe meie juurde voodi alla valvesse. Kella 3 paiku sai minul (ja eelkõige mu elukaaslasel) vahelduvast turtsumisest ja magamisest kõrini ja kiisud läksid teise tuppa. hommikuks olid pisikesed juba suured sõbrad. Kui süüa panin, siis lükkas Liisu pisikest oma kausi poole sööma, et teine kosuks ja pärast sööki ajasid nad teineteist mööda tube taga, kord Liisu Ruudit ja siis Ruudi Liisut. Urinat enam eriti ei kostunud. Ja kui ma üks hetk Ruudi sülle võtsin ja temaga Liisu nägemata kööki läksin, käis Liisu nõutu näoga mööda tuba ringi, miaus vaikselt ja otsis poissi taga. Nii pea kui poiss jälle suurde tuppa sai, algas tagaajamine uue hooga

Thumbs up Thumbs down

Heal lapsel ikka mitu nime wink
Nii ilusasti kirjutatud tekst.
Kas teil oli juba pikka aega soov võtta ka teine kiisu või nägite Ruudit ja mõtlesite, et võtate Liisule seltsilise?
Liisu on nii tubli ja sõbralik kiisu. Võttis ju pisikese kohe omaks. smile
Endal oli ka kunagi kolmevärviline kiisu nimega Liisu. Ta elas meie aastates 15-aastaseks peaaegu. Ja oli ka hästi sõbralik. Nüüd läks mul jälle :tv: -ks ära vist. :puna:
Ma ei tea kas mul jäi nüüd kahe silma vahele, aga kui vana Kräu/Ruudi on?

Thumbs up Thumbs down

Super armas, et Liisu ja Ruudi nii kiiresti sopradeks said! Muidugi jääme molemast pilte ootama!
:pai: molemale kiisule!

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Ruudi on 2,5 kuune kassipoiss - Liisuga võrreldes ikka täitsa titt alles. Tegelikult oli Ruudi endale võtmine mul plaanis juba enne Liisu tulekut, ootasin vaid poju piisavalt suureks saamist. Liisu oli plaaniväline kiisu, kes tuli ise minu juurde wink  Pilte üritan tänase õhtu jooksul teha - kuid see on raske, nad ei püsi ju piisavalt kaua paigal, et mõlemad koos kaadrisse jääda tongue

Thumbs up Thumbs down

Oi kui toredat värvi Ruudi on! smile
Öösel vist hakkavad jälle madistama big_smile

Thumbs up Thumbs down