1

Teema: Seos kuivtoidu ja väljaheidete "lõhna" vahel

Ma olen nüüd märganud viimasel sellist asja, et  kuivtoidu ja väljaheidete haisul on seos. Nimelt andsin ma alguses kassile RC kuivtoitu ja kui kass käis kakal, siis oli ikka toas tunda (kui liiva peale ajas, hais kadus). Vahepeal andsin talle Virbacit ja siis polnud absoluutselt mingit lõhna toas tunda. Kuna olin prooviks ostnud ka paki NutraGoldi (oli vist selline) ja Virbac otsa sai, siis andsin seda ja toas oli selline hais, et lämbu või ära. Samuti hakkas peale seda suu haisema. Ja kusjuures talle see väga ei maitsenud ka, natuke näksis ja keskendus ikka rohkem konservile. Täna tuleb kliinikust läbi käia uus pakk Virbacit osta.

Kas olete ka sellist seost toidu ja haisu vahel täheldanud?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Seos kuivtoidu ja väljaheidete "lõhna" vahel

Mõnigatel RC toakassidele mõeldud toitudel on kohe märge, et peale kassipoolt ümertöötlemist ei tohiks tulem nii vänge odööriga olla wink Aga see oleneb konkreetsest krõbuna sordist, mitte ainult tootjast.

Ise pole vahest aru saanud, hais on ikka jube:vs:

Thumbs up Thumbs down

On tõesti seos. Andsin oma kassidele varem Hillsi, vot siis oli ikka kohutav hais, kui junnid tehtud olid. RC söömisel haises ka väljaheide. Praegu anname Virbacit, ei mingit haisu. Hillsi söömisel oli ühe kassi suus ka halb lõhn, praegu enam ei ole.

Marakratid Mitsu ja Lexu
http://indrek.kohv.com/Kass

Thumbs up Thumbs down

meil sama asi RC-ga. Nüüd annan Purina Pro Plani ja suts parem. Virbacit kahjuks meie kandis ei müüda. Hea tähelepanek:)

meie kiisul kriimud silmad...

ma annan ka hillsi ja RC-d,virbacist pole aimugi kas siin meil müüakse. hais on aga säärane, et sure maha, eriti Chico puhul, kes peale ei kaabi. Täna öösel ärkasin haisu peale üles, sest kartsin et ta on tuppa teinud, aga ei olnud, vannitoas liivakastis olid junnid, koristasin ära,et  edasi magada saaks. Ja Chicol kui varem olid junnid nii kõvad,et kõlisesid kuivtoidust siis nüüd on ikka sellised pehmed. Mina ei saa aru, mis toitu talle andma peab.

Thumbs up Thumbs down

Olen siiani andnud RC Kittenit ja tõesti on lõhn päris tugev. Olen ka kuulnud, et peale kastreerimist peaks vähem lõhnama hakkama, on see nii?
Kas midagi mõjutab veel väljaheite lõhna?

Thumbs up Thumbs down