Teema: kassi uriin

Nimelt juhtus selline lugu, et minu hoiukiisu kasutas esimesel ööl liivakastina minu arvutikotti. Sellest probleem, kuidas saada välja seda spetsiifilist lõhna. Pesin kotti juba 2 korda, lisaks lasin üle spetsiaalse lõhnaneutraliseerijaga peale mõlemat pesu. Kas seda lõhna on üldse võimalik eemaldada või on targem osta uus kott? Äkki on midagi milles leotada vms. Tegemist tekstiilist kotiga.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kassi uriin

ei tea tõesti...kui mu kassipoeg 1-he kuune oli siis ta laskid toa nurkadesse ja vaibale küll ei jäänud mingit haisu kui ära pesti...ei tea kahjuks

Jänkud ja kiisud. ^^

Ei oska lõhna eemaldamiseks abi soovitada, aga kui teil on kahtlus, et kass on teil toas vaipa eee.. kasutanud, siis soovitan muretseda sellise toreda asja nagu UV lamp; saab seda siis suurematest lambipoodidest... ei tohiks väga palju maksta kah.
Pimedas toas selle lambikesega vaadates paistab kassi-pissi ilusasti helendudes kätte. smile

Say good night, she waits for me to turn out the light.. Really still
She waits to break my will, yes, and I know the truth about you, she cat
And in the daylight a black bird makes a violent sight..
And when she is done, she sleeps beside the one
Yes, and I know the truth about you, she cat
\"An Cat Dubh\"

ämm... proovi veel paarkorda pesta ja jäta külma vee kätte ligunema ja siis lase ära kuivada ja kui ikkagi haisu on tunda siis on vist mõttekam uus kott osta või proovida uuesti.!.!.!

*Päikest*

.

tõesti veider..  saskia piss küll ei haisenud kui  ta väiksena paar korda vales kohas sirtsutas..

Thumbs up Thumbs down

Virkons\'it olen ise kasutanud, olen rahul, võtab isase kassi haisu ära hästi. See on desovahend ja saab seda loomakliinikutest

Thumbs up Thumbs down

Keemilisse smile

I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.

|| Poochie ||

Thumbs up Thumbs down

mul lasi jope varuka täis ja viisin keemilisse ja mingit pissi lõhna  smile

-