1

Teema: Pärslane kodus.

Võtsime koju ühe väikese valge pärslase. Mida peaks neist teadma? Millal pesema peab, kui tihti ja millise harjaga kammima, mida ei ole soovitatav kassile söögiks anda, mis on kasulik jne?

:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Pärslane kodus.

palju õnne!
saite endale ühe imeilusa ja palju tööd nõudva kiisu;)
pesta tuleb siis, kui selleks on vajadus. Kui ta veel väike on, siis on peput vaja sageli pesta, kuna neil kipub vahel pükstesse jääma pissi ja ka kakat.
kammima peab esimesest päevast peale ja iga päev korralikult. pisikesel pärlsasel pulste kohe ei kipu tekkima, aga kui ta juba natukene kasvab, siis tulevad kergesti. alguses on hea, selline harjamoodi metallnagadega kraas, aga hiljem lisaks sellele ka tavalise kammi välimusega pöörlevate piidega kraas, sest see läbib selle väga paksu karva paremini.
toiduks tuleks anda kas loomakliinikust või loomapoest ostetud krõbinaid, enam levinumad on Royal Canin ja Hills. need on vastavalt tõule kohe eraldi. konserve ei ole väga tihti hea anda. värske vesi peaks alati saadaval olema. ei tulegi kohe korraga rohkem meelde. aga vaata siin foorumis veel kassitõugude jms all ringi, sellest kõigest on siin palju juttu olnud.
Edu!:)
kunksmoor (Nele) ja pärslane Muhv

Muhvi
pildid: http://www.ringo.com/explore/member.html?memberId=132807181
videod: http://www.youtube.com/user/kunksmoor

Vasta: Pärslane kodus.

Aitäh.
Eks ma peput olen juba pesnud ka. Ja kamminud esimesest päevast peale.

Meie kiisuga täname.:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Pärslane kodus.

Minu pärslasebeebi ei saa krõbinaid kätte taldrikust! Täitsa appi! Tahaks küll kangesti, nuusib ja sebib, ajab kõik taldrikust välja ja kõhtu ei saa vist midagi. Proovisin neid talle käest anda aga ta lõi nii isukalt mulle hambad sõrme, et enam ei söanda nagu :murelik:
Konservi söödan küll näpuvahelt, sellest saab lõigata parajad viilud, siis ta hammustab sealt otsast ja on väga rahul smile
Praegu meil lõppes otsa Miamor Kittens (selle sain kasvatajalt). Milliseid konserve võib väikestele pärslastele veel anda? Nende seedimine ju eriti õrn.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Pärslane kodus.

Võiksid osta Hillsi konserve kliinikust, neid on päris pisikestele ja neid on õrnale seedimisele ka olemas.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg