1

Teema: Nimi

Ei tea kas steffi opleks kassi tõdrukule normaalne nimi äkki ütleksite oma kassi nimesid saaks mõiku kassi nimedest :s6ps:Text

Sa oled armas ,tea seda !

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Nimi

Hm, räägitakse, et kassi nimes peab s täht sees olema. Siin foorumis on näiteks olemas Suss, Sass ja Saba. Meie miisude nimed on Kass ja Karma. Aga kõige šefim kassinimi on minumeelest Peemot, või siis originaalipäraselt Kot Begemot smile

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: tlember
Hm, räägitakse, et kassi nimes peab s täht sees olema. Siin foorumis on näiteks olemas Suss, Sass ja Saba. Meie miisude nimed on Kass ja Karma. Aga kõige šefim kassinimi on minumeelest Peemot, või siis originaalipäraselt Kot Begemot smile

Oleks jah hea, kui nimes on pikk "r" või "s", sest kassid enamasti reageerivad neile.

Thumbs up Thumbs down

aga minni

Sa oled armas ,tea seda !

Thumbs up Thumbs down

Mul kassi nimi Nurri .

\"Süüa tahtval kassil puudub väljalülitamisnupp.\" - teadmata

\"Tuhandeid aastaid tagasi kasse kummardati nagu jumalaid. Kassid pole seda unustanud.\" - teadmata

\"Kassid on targemad kui koerad. Sa ei saa panna kaheksat kassi kelku vedama.\" - Jeff Valdez

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: yeti11
aga minni

Hea lühike ja kõlav nimi.:py:

Thumbs up Thumbs down

Meil on Haily, Nelly ja Missy. smile

Minu loomaaed! ( L )

Thumbs up Thumbs down

Minul on Wilson ehk Villu, Olivia ehk Ollu, Freija ja Arabella ehk Bella.
Wilson kusjuures reageerib oma täisnimele väga hästi ja ütleb alati mjau vastu.

http://devonrex.onepagefree.com/

Praegu on mu kassi nimi Asterix(hüüdnimi Rixu) eelmine kass, kes suri oktoobris, oli Luxor, minumeelest kah suht kõlav nimi :roll:

Thumbs up Thumbs down

Kass kuuleb oma nimest vaid ühte silpi ja reageerib sellele. Seega ei saa kindlalt öelda kas ta seda s- tähte seal sees ikka kuuleb. S-i seostatakse pigem kassi kutsumisega kssksskss.

Thumbs up Thumbs down

nimi tuleks ikka panna selline, mis ise endale meeldib ja steffi on ka ilus nimi:) endal isane kiisu ja nimi robin ja reageerib küll oma nimele kui ta ise tahab:)

Thumbs up Thumbs down

Aga minu kiisu nimi on Dixy:)

Nimi oli meil ennem välja mõeldud, kui kiisu koju sai. Kuigi nimes pole "s" ega "r" tähte tuleb ilusasti kutsumise peale...tuleb lihtsalt õiget hääletooni kasutada.
:wink:

Because there ´s no such thing as too much cute!

Thumbs up Thumbs down

Mul kasside nimed Ladie ja Marmalade ( häälduselt siis Leedi/Leidi ja Marmelaad, Marmelaad (inglisepäraselt). )
Mõlemad reageerivad.

Ladie\'ga nurrumisest väsinud.

Marmalade, me igatseme Sind. Taevas vajas ingleid.. 02.06.2008. - 20.07.2009.

Thumbs up Thumbs down

Sofi & Steffi :syda:

Thumbs up Thumbs down

minul on väike kahekuune plikake Lotte smile

Thumbs up Thumbs down