1

Teema: Tõeline mure.

Ei osanud oma muret kuskile kirjutada . . . vabandan, kui valesse kohta postitasin.
Aga lugu siiski elust enesest.

Umbes poolteist aastat tagasi otsustasin endale kassi võtta. Mõeldud tehtud. 1 oktoober 2006 see maailma kõige kaunim olend mulle toodi. Pelgalt kuu ajane oli teine, aga sai päris hästi hakkama. Kõigepealt avastasin, et väiksekesel on silmas põletik. Proovisin kummeliga - ei aidanud, proovisin mingit loomadele mõeldud silmatilkadega - ikka ei abi mingit, siis proovisin inimestele mõeldud silmatilkadega - AITAS! Loomaarst kiitis selle heaks ja asi korras. Natuke aega hiljem taipasin, et mu kullake ei näe - tähendab, eristab ainult kogusid ja elamises käib mälu järgi. Ta jookseb endiselt suures mängu hoos vastu seina. Mõned kuud hiljem, oli ta vist 5-6 kuune, haigestus ta katku. Õnneks sain kiiresti jaole . . . ta pääses sellest. Ainult 7% pääsevad. Aga tagajärjed on tänases. tänu antibiootikumi kuurile on ta ülekaalus. Olen proovinud dieettoite, miski ei aita. Arst ütles, et vast ei olegi midagi teha. Tal oleks nagu korvpall kõhus.

Nüüd mu tõeline mure, plaanin suvel Eestist ära kolida, mida teha kiisuga? Oleks kohti kuhu teda viia küll - maale aga elukvaliteet? Ta on selline õrnake ja haigustele hästi vastuvõtlik, peale selle aastakese pärast ei näe ta üldse.

Aidake nüüd smile Mida teha, kui ma ta magama panna lasen olen maailma kõige halvem inimene? Endal on hing haige, aga muud lahendust ei paista olevat.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Tõeline mure.

Loomulikult saada kiisuke maale, küll ära harjub, saab ju seal ka toas olla!

Thumbs up Thumbs down

Voibolla maaelu tuleb talle just nimelt kasuks, minu korterikoer, kes maale kolis, muutus seal väga sportlikuks (naabrimehe lambaid taga ajades) ja kuigi toitumine natuke muutus, elas ta siiski väga head koeraelu kuni korraliku vanuseni.
Ma arvan, et katsetada sa ju ikkagi voiksid, kas voi nädalaks ajaks proovida?

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Tõsi ta on. Aga maal on koer ja väga kuri teine. Kuidas ta saab ennast kaitsta, kui ta ei näe . . . kui üritab eest ära joosta, siis satub paanikasse ja ei tea kuhu joosta või põrutab vastu puud. Tee on seal samas kõrval, äkki jääb auto alla ja kannatab veel enam?
Ma ei tea, kas ma suudaksin elada mõttega ja hirmus, et ta võib maal igal hetkel oma otsa leida.
Kas on mõtet tema nö agooniat pikendada ja talle veel šokk valmistada, kui temast elulooma nagunii ei ole? Parimal juhul elab veel aastakese paar ja seda mitte täisväärtuslikult . . .

Thumbs up Thumbs down

Julm oleks küll pimedat kassi maale viia. Kuidas ta seal hakkama saab. Pime saab ikka hakkama vaid ruumis elades, kus kõik tuttavaks saab.

Thumbs up Thumbs down

Olen ka Sinuga Ronja ühel arvamusel, et see oleks julm. Samas, keegi ei võta endale kaela pimedat ülekaalulist kassi . . . ise olen sunnitud loobuma, muud võimalust lihtsalt ei ole.
Kas siis ongi magama panemine ainus võimalus? Kuidas ta endal parem on?

Thumbs up Thumbs down

SandraLi!

Kahjuks ma ise ei saa küll ühte kassi lisaks võtta, aga ma arvan, et kui sa päris kohe ei reisi, siis on veel võimalik kassile uus kodu leida. Ehk mõni rahulik mammi, kes on ka palju kodus ja saab kassile palju tähelepanu pöörata ja tema eest hoolitseda...

Miskipärast on tunne, et sul on see magamapanek kinnisidee. Vabandust, aga ma arvan, et kassil on veel võimalus hästi elada...(minu isiklik arvamus)

Ma küll ei tea, kas ma tohin soovitada, aga proovi kassiabiga ühendust võtta. Ehk saad sealt veidi abi või nõuandeid...?

Jõudu sulle!

Thumbs up Thumbs down

Ma kahtlen küll, et pimeduse pärast nüüd ainuke lahendus on kass magama panna:(...
Otsi talle hea kodu.
Varjukatest lähevad sageli kodudesse ka ühesilmalised ja sabata vms.
Ise võiks natuke vaeva näha ka ju, oma loom siiski.
Algatuseks võiksid siia temast paar pilti lisada.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Tegemist äärmiselt ilusa kassiga smile
Tavaline kass küll, aga ilu rohkem kui kopaga antud. Või näen mina teda nii . . . suured silmad ja üldse armas.
Jah võib-olla on tõesti magama panemine mul kinnisidee . . . ei suuda seda ise ka uskuda, et seda isegi kaalun. Ma usun, et ma ei suudakski seda teha.
Võib-olla kardan seda, et ta arvab, et jätan ta maha:roll:
Mida ma ju tegelikult, olgem ausad, teen. Ei teagi . . . ehk asi rohkem minu egos ja minu valus . . . paha isegi mõelda sellele.
Üldiselt olen segaduses ja tean, et peaksin mingi otsuse vastu võtma. Aga võtan otsuse vastu, kas siis magama panemise või ära andmise, aga siis vaatan teda ja tunnen kuidas pisarad vägisi silma tikuvad.

Thumbs up Thumbs down

Kas Sa ei arva, et äraandmine oleks märksa kenam variant?
Kindlasti leiaks selline ilus kiisu kodu ja tegelikult pole tal ju midagi viga, et peaks magama panema:roll:...

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Kiisule kodu leida on täiesti reaalne, ainult et jah, eks selleks tuleb pisut vaeva näha kyll - pildid on must be, ja siis tuleb kuulutada - Delfi lemmikloomafoorumis, siinsamas Kassifoorumis, ELSi foorumis, Koertekojas...
Selline kiisu vajab kindlasti hoolt ja armastust oma ülejäänud eluks. Ikkagi tekib mul küsimus - kas seda välismaale minekut või selle võimalikkust siis tõesti eelmise aasta lõpus ei olnud ette võimalik näha? sad Nii kahju kiisust.

Mis sinu kassist praeguseks saanud on? Mul on endal sama mure, et tundub, et pean oma kassi magama panema, kuna pole mitte kedagi kes tahaks minu kassi endale. Vanale kassile uue kodu otsimine on suhteliselt võimatu.

Thumbs up Thumbs down

Mind huvitab ka,et mis kassist saanud?Äkki oleks siiski hea tahtmise juures võimalik teda kaasa võtta?Kas tõesti:vs:?

Thumbs up Thumbs down

Nii kahju tast

Kassid  on  võrratud    hooli neist sest nemad  hoolivad sinust nad nimetavad sind jumalaks.

Mida sa sinna välismaale tegema lähed? Jumaluke küll, võta kass kaasa. Mu sõbranna oli Saksamaal ülikoolis õppejõud 1 aasta. Kassi võttis kaasa. Mu vend oli Inglismaal peaaegu 4 aastat. Võttis bokseri kaasa. Mis see kass siis ära ei ole kaasa võtta?
Appi, kuidas saab üldse nii mõelda, et nonii, on mul kass, aga vahepeal on ta nüüd mulle tüliks, panen magama... Uskumatu.

Thumbs up Thumbs down