Vasta: kohutav lugu

Tegelt kalvi,see on suht vana uudis. wink

Aga endalgi see siiani meeles, ja ühe plika peale sai telefoniski oma viha välja valada.:kolekuri::P

Thumbs up Thumbs down

Nüüd Anne-Mari kirjutas juba uuest loost,kuidas kass akna vahele jäi,3 oktoobri lehes.See tüdrukute asi on muidugi vana.

Thumbs up Thumbs down

Loomatapmislugu avaldati 28.03.2007. Uurisin veidi oma tütre käest, et kuidas Sigrudil pärast ``kuulsusena``elu koolis oli ka. Algul oli jah paar päeva uhke, kuid ega nautida ei saanud. Kodus sai kere peale, koolis ignoreeriti ja kui mul tütar kooli igapäevauudistest rääkides ta nime mainis, siis kõlas alati sinna lõppu :``..., tead küll, see kassimõrtsukas.´´See oli ta klassiõde. Unicefi auhinna kohta niipalju, et selle teenis ta välja Unicefi jõulukaartide müümise eest.Algul kui ta sinna kooli tuli(seitsmendasse klassi), siis ei olnud mingeid probleeme olnud, õppis hästi, käis trennides jne, kaheksandas klassis sattus nö. halba seltskonda ja mis veel kõige ``toredam´´, neil peres on ka kass :vs: 2007 oli jäetud klassikursust kordama aga 2008 oli mingi aeg autahvlil ``virvendanud``. Miski vist ikkagi raputas läbi(avalikkuse negatiivne tähelepanu).KASSIST ON VÄGA VÄGA KAHJU:lein:teda ei too kahjuks mitte miski tagasi.

Thumbs up Thumbs down

Kuidas sellise asja üle veel uhke saab olla? Mäletan, kui see uudis lehes ilmus - võttis judinad üle selja küll käima. Väga-väga hirmus lugu!

Thumbs up Thumbs down

Kuidas mõni saab nii halb olla ma ei suudaks seda driljoni krooni pealegi teha see on sama hea kui tappa inimene ei tea mida vanemad selle peale tegid.Selle eest tuleks panna ned inimesed 10aastaks vangi kass on ju sama mis inimene mõlmad oleme ju elusolendid.:cry:

Issand jumal küll , mis neil küll arus oli . Kiisust on väga kahju sad   Ja see pole küll mingi kangelastegu , nagu seal need tüdrukud väitsid . Kohe kui seda lugesin kallistasin oma kiisut , ning ma ei luba kellelgi talle halba teha wink

Tõeliselt jõhker! :`- [

Villakud , Deegud ja Kassid! (L)

Thumbs up Thumbs down