1

Teema: kass ei söö

Selline kurb lugu siis, et kiisu ei söö midagi. Krõbulad on ees kogu aeg, neid ta krõbistab küll, aga konserve ei söö üldse. Olen erinevaid proovinud, Hillsi isegi ei söö. Pasteeti sööb vahel ning tuunikala omas mahlas tahab ka. Aga see on ju üksluine. Mis teha, mida veel proovida?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kass ei söö

minu üks kiisudest ei armasta ka konserve. arvan aga, et muret pole vaja tunda. kui annad kvaliteetseid krõbinaid, saab ta kõik vajalikud toitained sealt kätte.

kui aga arvad, et süda ikka rahu ei saa, siis võid keedetud heigifileed või kanafileed proovida näiteks. või krevette. ka keedetud süda pidavat kassidele väga hästi peale minema, ise pole seda veel proovinud.

kassid on võrratud

Thumbs up Thumbs down

Mõned kassid armastavad muna . Paku munarooga kerge einena . Ära kunagi anna kassile toorest muna . Küpseta , grilli või keeda liha ja paku seda veidi jahutatult ja tükeldatult . Enamik kasse armastab kanaliha , kuid pea meeles , et kondid tuleb sellest välja võtta . Tuunikonservist saab kiiresti toidu , kuid sa võid proovida kassile praadida ka valge lihaga kala . Üllataval kombel maitseb kassipoegadele sooja piimaga puder , miks ka mitte proovida anda seda täiskasvanud kassile . Ära pane sinna suhkrut .

\"Süüa tahtval kassil puudub väljalülitamisnupp.\" - teadmata

\"Tuhandeid aastaid tagasi kasse kummardati nagu jumalaid. Kassid pole seda unustanud.\" - teadmata

\"Kassid on targemad kui koerad. Sa ei saa panna kaheksat kassi kelku vedama.\" - Jeff Valdez

Thumbs up Thumbs down

Avastasin üllatusega, et minu kiska sööb päris meelsasti kassivorsti. Pidevalt kõndisin poes sellest mööda, arvates et pole piisavalt kvaliteetne, kuid ükspäev huvi pärast ostsin proovimiseks ja üllatuseks sõigi.  Palju korraga ei anna ja panen ka vedelikku peale, et liiga kuiv poleks.