1

Teema: Perlutex

Kas keegi on oma kassile neid andnud? Muljeid? Andsin kassile 5 tabletti järjest nagu kästi, nüüd kolmas päev, kus ta ei saa enam ja kass on muutunud imelikuks (tegelikult juba selle nädala algusest). Tal eritub rohket kollakat voolust, mida ta kogu aeg ära lakub, kass on uimane, magab kogu aeg, sööb minimaalselt, karvad on nagu veidike turris ja hält teeb ka väga vaikselt ja vaevaliselt, tundub nagu tal oleks valus näugudes, sest siis ta tõmbab kõhu krampi. Samuti magades alakeha tõmbleb vahepeal. Seistes on tagakäpad ka veidi kõveras. 
Ei tea, kas võib olla tablettidest. Iseenesest ei pidavat need selliseid kõrvaltoimeid tekitama, aga millegi söömisega ei oska nagu seletada nt. voolust sad Mure on suur sad

Dogs have owners, cats have staff.

Vasta: Perlutex

Aa, mõtlesin veel seda, et kästi anda 1 tablett (5 mg), aga kas see siis kehakaalust ei olene. Kass on alles 10 kuune ja ei kaalu ju nii palju, kui näiteks täiskasvanud suur emane kass. Ei teagi, mida arvata, usaldad nagu oma ala spetsialiste....tundub, et pimesi.

Nii, nüüd arstil käidud ja kassil on emakapõletik neist tablettidest. Hea vähemalt, et ma ravigi pooleli jätsin ja ainult 5 tabletiga piirdusin. Nüüd peab 8 päeva antibiootikume sööma ja kui sest kasu pole, siis op-ile ja lõigatakse kõik sisemised suguelundid välja. Kass on valudes, teeb imelikku häält ja tõmbab alakeha pingesse aeg-ajalt, puutuda ka ei julge teda. Valget eritist ajab ka tupst välja sad Oleks mind keegigi hoiatanud tablettide eest.... Oma tuttavate seas kasutatakse ja kellelgi pole häda miskit, mu kassil kohe esimese korraga...

See on jah jooksuajatablettidest. Täiesti tusaseks teeb, et osad arstid ei vaevu nende rohtude kõrvalmõjudest rääkima. Urr. sad Mul on nii kahju et su kiisuga nii juhtus. Loodan südamest ja hoian kõiki pöidlaid ja käpakesi, et ta kiiresti paraneks.
Ka minu kass sai omal ajal päris pikka aega neid tablette ja steriliseerimisopi käigus avastati munasarjakasvaja. Tihtipeale vist ei saagi väljastpoolt aru et kassil midagi viga oleks. Mina näiteks ei osanud aimatagi, et tal midagi viga võiks olla.. mad

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Käisime täna arstil, Mia terve. Pab veel 4 päeva kindluse mõttes antibiootikume sööma.

Supper! smile Kas temaga on nüüd kõik korras?

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Täiesti korras.

aaah... chry, sa andsid tookord esimest korda oma kassile neid tablette?
meile ei öeldud absoluutselt, et neil mingeid kõrvalmõjusid on ja infolehe pealt ma selle kohta ka midagi ei leidnud.
appikene...

Thumbs up Thumbs down

Tore et Su kiisu nüüd terve on! Ma ikka ehmatasin täitsa ära, nende tablettide osas. Esimene kord ja kohe põletik sad . Eks kõik need jookusaja ravimid ole halvad, aga et nii kohe...

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Esimest korda jah. Poleks ka osanud sellist asja kohe oodata.

ma täna andsin omadele esimese tableti. loodan, et ehk ei juhtu midagi...

Thumbs up Thumbs down

Mul soovitati ka kiisule neid anda,aga ma õnneks oli ka kuulnud sellest ja ei andnud. Vaesed kiisukesed....

Thumbs up Thumbs down