1

Teema: hammustab

Minu kass on natuke totakas. Saate aru, ta hammustab mind. Muidu on tore ja armas, aga nt. kui ta mulle õhtul kaissu tuleb ja ntx minu jalg talle vastu läheb, siis hammustab, pole vist mõtet sellest rääkida, et kui ma talle pai teen, siis hammustab kohe.
  Ma ei ole talle tegelikult midagi halba teinud. Juba suht üle hakkab viskama, kui mul koguaeg käed, jalad, nägu puru! sad  Peale selle ta on mul juba päris vana- 7aastane.
Mida teha!?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: hammustab

keegi ei oska vastata?

Thumbs up Thumbs down

Nohh, kui ta sul juba nii suur on, siis vist raske ümber õpetada. Ma saan aru, et ta on kogu aeg nii teinud? Kui alles uus nähtus, siis peaks spetsialistiga rääkima, äkki ongi mingi haiguse sümptom. Nojahh, ma prooviks seda, et määriks enda käed kokku mingi asjaga, mis talle ei maitse, nt sidruni või apelsiniga või odekolonniga (mis on küll endale suht piinav, ma kujutan ette...)

Thumbs up Thumbs down

Kui kiisu on kõik 7 aastat niiviisi teinud, siis vist on jah selle viga, et ta ei tea, et nii ei tohi teha. Minu kiisu, kelle võtsin Kassiabist ja kes on väga arglik ja kardab inimesi, hammustab ka sellal kui ma talle pai teen, aga osad kassid pididki hammustama õrnuse hoos. Minu Mammu on muidugi noor alles, alla aasta, ja ma üritan tal seda kommet mitte lasta tekkida. Ise ma arvan, et kuna Mammu viidi juba pojana Kassiabisse ja enne seda oli ta keldrikass siis äkki tal on puudu sellisest normaalsest turvalisest soojast kasvukeskkonnast ja seetõttu on ta selline. Aga 7-aastase kassi kohta kõlab see kummaliselt, seetõttu kui ta on alles hammustama hakanud siis mina kahtlustaksin miskist haigust. Olge tublid ja pai kiisule :terv:

Aitäh, Vilts oli õnnelik kui ta pai sult kätte sai!
  Nüüd ma hakkasin mõtlema, et vb ongi see siis sellest, et tal on nagu krooniline põiepõletik. Ükskord jäi ta suvel(sügise poole) ööseks välja (ega ta tuppa ka ei tulnud).  Ja kui ta meil ükskord rõdult alla kukkus, siis oli ta jälle öösel väljas.  Tal on olnud 3 korda nii, et ta on peaaegu ära surnud. Arst soovitas magama panna,sest pole enam võimalik päris terveks ravida. aga ega ma ei lubanud ikka.  Ja see ka, et kui teda kammid ja sealt tagumise osa pealt puudutad, siis hakkab kohe vinguma ja hammustab.  Olen nüüd suhteliselt šhokis, sest ma ei tea mida teha, suhteliselt jube, et kass niimoodi piinleb.   :roll:

Thumbs up Thumbs down

oled oma kiisule abi saanud?
Mul 2-kuune kiisupoeg (täna on sünnipäev) kah kogu aeg hammustab. Võtsime ta pere (peale tema veel 2 kassipoega) juurest ära, kui tal oli 7-nädalane. Kui ta sülle võtad ja tahad pai teha, siis hakkab ta kohe mängima, haarab minu kätt käppadega ja hammustab. Küüned lõikasime ja see ei tee haiget aga tal on nii pagana teavad hambad. Alguses mõtlesin, et kassipojad ju mängivadki omavahel sedamoodi. Aga veidi hakkab ära tüütama see pidev närimine. Öösel samamoodi, ku jalg on teki alt väljas vms. Tegin WC-sse kassiaugu, et ei peaks ust lahti hoidma. Nüüd kui hommikul WCsse lähed, seisad seal ja ajad omi asju ja siis tuleb kass ning lööb hambad jalga  :nana:
Mis moodi seda komme saaks talt ära harjutada.... :?

Thumbs up Thumbs down

meie kiisu ka närib käsi ja jalgu jube palju. ta on kolme kuune ja me üritame teda õpetada, et nii ei tohi, pritsime veega. see talle ei meeldi, kuid ikka veel hammustab. alguses hüppas ka jalga kinni, kuid sellest kombest oleme lahti saanud.

aga see on nii naljakas, kiisu on nunnu, lööb süles nurru ja siis äkki lööb hambad sulle kätte, ja veel valusalt. smile

Thumbs up Thumbs down