1

Teema: Tahaks teada hindasid

Nii,mul on selline küsimus et kas keegi targem oskab öelda mõne hinna umbakudu,et palju maksab emase kassi steriliseerimine,kui palju maksavad need kasside tabletid mida tuleb anda kui lähe opile,ja ma olen ka kuulnud mingitest süstidest mida peab korra kuus tegema vm,palju need maksavad.
Ja kui tihti neid anda........ja...ja..ja...???????????
Või teab keegi mõnda head lehekülge kust selleiste asjade kohta infot saaks.Oleks väga tänulik,kuna see jube kisa jm jama on päris tüütuks läind juba ja peab kiisuga midagi ette võtma.Aitähhhh ette juba:)

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Tahaks teada hindasid

Emase kassi op maksab ca 1000 kr. (ilmselt olenevalt linnast ja kliinikust on veidi erinev summa). Tabletid on muidugi tunduvalt odavamad, aga neid peab jällegi eluaeg iga päev andma (nii oleks õige) ja ega see kassi tervisele nüüd hea küll pole. Minu kass võttis näiteks 5 päeva ja sellest piisas, et emakapõletik tekiks. Kuna saime õigel ajal jaole, siis sundsteriliseerimisele ei läinud. Nii, et pärast oma kassi juhtu ei julgeks ma neid kellelegi soovitada, kuigi selge on see, et ega igal kassil ei juhtugi sellest midagi, aga no kes seda teab, kel juhtub, kel mitte. Kui sa ikka poegi ei taha, siis kindlam ja muretum on kohe op teha.

Dogs have owners, cats have staff.

eemm.. haapsalus oli emase kassi opp 300 eeku nt. ma arvan et saab ikke odavamalt ka kui tonni eest aga jah olenevalt asukohast ka.

Thumbs up Thumbs down

Aitähh sovituste eest smile(ja väga kahju Chry et su kiisuga pahasti läks veidi)
Eks ma ikka uurin veel edasi neid varjante.....

Thumbs up Thumbs down

Me käisime täna Fik\'is ja 830.- läks kogu kupatus koos vaktsineerimisega

kassid on võrratud

Thumbs up Thumbs down

Meil läks kogu teema maksma 800.- õismäe zoovet keskuses. soovitan väga sinna minna, seal tehakse haavale selline õmblus, millega pole vaja kraed ega kostüümi kanda. Tabletitega endal kogemus puudub, aga head ei ole nendest midagi kuulnud.

Thumbs up Thumbs down

ok

Thumbs up Thumbs down

Mina soovitan vaadata mitte ainult summa, vaid ka töö kvaliteedi järgi, kui vähegi võimalus. Eks loomaarstid ole kõik ja õppinud, aga tingimused on ikkagi erinevad. Uuri oma linna tuttavatelt või veel parem - käi ise kohal ja vestle loomaarstiga - see annab teinekord päris hea ülevaate.
Opi vist usaldan ainult EPMÜ kliinikule, olgugi, et nende hinnakiri kõige sõbralikum pole. Kui on omal kliinik, millega on head kogemused, siis on väga hästi. Minul nii kergesti ei läinud - palju uurimist ja kohapeal käimist enne erinevates kohtades. Kassist parasjagu sissevõetud ka. = )

Ei muidugi tuleb ka kvaliteeti jälgida.Mind lihtsalt hakkasid need hinnad huvitama,et teaks kui paljuga mingi varjandi puhul arvestada tuleks.
Ja paistab et me siiski lähme lõikusele.Jõudsime otsusele et nii on kõige parem ja ka odavam.Kuna terve elu tablette osta läheb ju kokkuvõtteks palju kallimaks ja ma ei tea ka kuidas mu kiisu neile reageerib,äkki jääb ka haigeks.
Ja meil on siin hea rahulik väike kliinik,enamasti tuleb arst ise koju aitama,seal tehakse suuremaid uuringuid ja lõikusi.
Nii et homme siis helistan ja panen mingi aja kinni:pai:

Thumbs up Thumbs down

Kas keegi teab öelda mõne selle kassitableti nime äkki mille järgi netist leiaks infot nende kohta.

Thumbs up Thumbs down

Mina olen ka kuulnud, et Õismäe kliinikus on kõige parem kassiarst. :py:

Thumbs up Thumbs down

Meie käisime steriliseerimisel Toometi kliinikus detsembris, tehti ka nahasisesed õmblused ja kõik kokku läks 860.- Kiisu paranes hästi, juba samal päeval üritas joosta ja mängida. Kuid vest pidi ikka seljas olema, kuigi olid mahasisesed õmblused...aga selle võtsime juba 4. päeval ära, kui kiisu meie silme all oli. Ööseks ja kodust ära minnes, panime tagasi selga. Jäime väga rahule seal, see koguaeg meie kliinik ka muidu.

Gingeri ja Pacino pildid: http://pilt.delfi.ee/album/16365/

Thumbs up Thumbs down

Küsisin just Valdekust ja steriliseerimise hind on neil 1100.
Aga jah, Õismäe kliiniku Olga on tõesti Eesti kõige profim arst.

http://devonrex.onepagefree.com/

Mina lähen Tartus emase kassiga Farmaxisse opile, kõik kokku (sh tilguti jm) läheb ca 1400 kr. Pisut kallivõitu küll, kuid tuttavate kogemuste põhjal tean, et seal on ülihea teenindus. Ja kiisuke mulle liiga kallis ka, et teda suvalisse kohta viia :s6ps:

Algselt postitas: chry
Emase kassi op maksab ca 1000 kr. (ilmselt olenevalt linnast ja kliinikust on veidi erinev summa). Tabletid on muidugi tunduvalt odavamad, aga neid peab jällegi eluaeg iga päev andma (nii oleks õige) ja ega see kassi tervisele nüüd hea küll pole. Minu kass võttis näiteks 5 päeva ja sellest piisas, et emakapõletik tekiks. Kuna saime õigel ajal jaole, siis sundsteriliseerimisele ei läinud. Nii, et pärast oma kassi juhtu ei julgeks ma neid kellelegi soovitada, kuigi selge on see, et ega igal kassil ei juhtugi sellest midagi, aga no kes seda teab, kel juhtub, kel mitte. Kui sa ikka poegi ei taha, siis kindlam ja muretum on kohe op teha.

Kas sa andsid iga päev tablette? Muidugi siis tulevad haigused. Neid peab andma üks kord nädalas!

Kassid On Võrratud!*
Üks Armsam Kui Teine!

http://www.xmission.com/~emailbox/animate/a-katt.gif

Thumbs up Thumbs down