1

Teema: omamoodi naljakas käitumine

Olen märganud oma kiisul naljakat käitumist aga äkki on see normaalne. Nimelt õhtuti, kui magama hakkame jääma, poeb kiisu minu kõrvale ja siis pean teda mudima ja paitama hakkama jne......kui tal väga mõnus juba on, nii et mootor müriseb big_smile , siis võtab ta vaikselt hammastega teki äärest kinni ja hakkab esikäppadega nn "täinast sõtkuma" tongue
on seda teistegagi juhutnud?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: omamoodi naljakas käitumine

Heh. Mu kass võtab tekiääre asemel nahast kinni ja taasa-tasakesi naksab. Teab küll et ei tohiks aga nii hea on. Sõtkumine on muidu väga tavaline käitumine kassidel. See on nagu väike meenutus lapsepõlvest, et kui hea ja turvaline kassiemme külje all oli. Kassipojad sõtkuvad samamoodi emme rinna peal, et piima paremini kätte saada. smile

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

ok, siis on selge big_smile

Thumbs up Thumbs down

Mu kass enam eriti ei sõtku, hellust saab ülearu vist smile

Dogs have owners, cats have staff.

minu kass sõtkub pidevalt:)

Kassiarmastajaid nimetatakse ailurofiilideks.:)

Thumbs up Thumbs down

Üks päev kass lihtsalt hakkas jubedalt tekki sõtkuma big_smile .Viimasel ajal pole seda olnud.Aga jah see käitumine on täiesti normaalne õnneks.Algul ehmatasin  ära ,aga klassiõed rääkisid et nende kassid teevad ka nii.

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Minu kass sõtkub minu juuste peal enne magamajäämist ja oma aseme peal.

This preverb is an outer instrumental - outer because the inflectional.

Thumbs up Thumbs down

Minu kiisu sülle üldse ei tule, aga kui mina voodisse pikali heidan, siis ronib mu jalgade peale ja sõtkub ka meeleheitlikult...kuni magama jääb big_smile

Vana kass mul aga sõtkus kogu aeg seljas niipea kui võimalus tekkis. Nagu sa maha istusid või sülle võtsid kukkus tammuma... big_smile Mõnulevad

Thumbs up Thumbs down

Mul täpselt samamoodi . tuleb , voodisse siis pean paitama jne . big_smile tal külm ninaots , ning hakkab siis kas puutuma oma ninaga mu kätt või üldse limpsima . suht vastik . wink
Siis hakkab tekki järama . sõtkub ka alguselt , siis kukub pikali ja \'lööb\' jalgadega . big_smile

kas ei tundu sulle, et seal taeva tagatoas käib pillerkaar?

Thumbs up Thumbs down

Miks minu kass ei sõtku. sad

-tibukiisu-

(Kassi päevikust) Päev nr.752 - Mu vangistajad jätkavad mu ärritamist veidrate rippuvate asjakestega. Nad toituvad külluslikult värskest lihast, samal ajal kui mina olen sunnitud sööma kuivatatud krõbinaid. Ainus asi, mis hoiab mind elus, on lootus põgeneda ja õrn rahuldus, mille saan nende parima mööbli rikkumisest... Üritan homme süüa järgmise toalille.

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: tibukiisu
Miks minu kass ei sõtku. sad

Kui suur see kassipoeg oli kui ema juurest ära tuli? Võibolla sai juba varakult täiskasvanuks

see sõtkumine on omane rohkem sellisele kassile kes emahoolest liig vara pidanud loobuma või kel raske lapsepõlv või muidu suur lapsepõlve (helluse) igatsus ...
Võibolla mõnel kassilapsel on liiga vara emast lahkudes jäänud lapsepõlv liig lühikeseks?

Thumbs up Thumbs down

Minu meelest seostatakse sõtkumist rohkem turvatundega. Et kui kassil on mõnus ja turvaline olla, siis hakkavad käpad kohe tööle. Minu kass sai näiteks tavaliselt palju kauem oma ema juures olla ja sõtkub ikka ja mitte vähe. Seda kommet võiks võtta isegi komplimendina et sina oled oma kassile sama armas kui tema emme. big_smile

Tibukiisu, ära kurvasta! Ega sõtkutavale inimesele see eriti nauditav küll ei ole, ainult naljakas. Äkki su kass otsustas meelega sind sellest säästa ja väljendab oma kiindumust mingil muul moel. wink

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Mul ka kass sõtkub mind... Tuleb sülle (kui mina laman kuskil näiteks) ja kui ma teda natuke paitan siis vahepeal hakkab käpakestega niimoodi massaaži tegema:D
Vahepeal paneb käpa näo peale, ja siis paneb korraks õrnalt küüned nahka, ja siis välja... tegelt suht mõnus on:P

Mul isa rääkis et kui tal oma kass oli, siis oli nii et kui isa magama läks, siis tuli kass, ja hakkas tema pead "massažeerima" ja nii isa harjuski ära...  Aga noh, mul sugulasel on jällegi nii et tema kass LUTSUB ja SÕTKUB ühte padjakest kui tuju tuleb. Võeti vast liiga vara emme juurest ära.

Thumbs up Thumbs down

Marius sõtkus mul öösiti peas, kui ta tillu oli veel. Hommikul vara hüppas voodisse ja kukkus peas mudima ja ise veel seejuures häälitses ka(nosimise hääl oli), nii naljaks oli.Aga nüüd on ta mul juba suur poiss ja sõtkumist tuleb harvemini ette. Ja kui kellegile see jutt juba minu suust kuuldud on, siis ärge pange pahaks(ma vahel räägin mujal ka oma kassilugusid ja siis ei pea kõike meeles täpselt:) ).
:s6ps:

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

mul kiisu ronib iga öö umbes kolme nelja paiku teki alla kaissu kusagile jalgade vms juurde...ja nii igal öösel,nagu rusikareegel juba...mul ei ole kahju teda sinna lasta aga elukaaslasega kardame mõlemad, et me juba puhtfüüsiliselt litsuem ta laiaks..ja seega nüüd alati olen suutnud ära tabada,millal ta teki alla üritab tulla...siis ma ei lase ja natukese aja pärast läheb oma asemele tagasi.aga selle sõtkumisega olen mina ka päris tuttav:nimelt vahetult enne söögi panemist tammub ja sõtkub nagu segane ringi..aga see nii armas :cat:

Kassid on targemad kui koerad. Sa ei saa panna kaheksat kassi kelku vedama.

Thumbs up Thumbs down

Ühest küljest on see käitumine ilmselt seotud emaga ja piima sõtkumisega. Aga kuna mul isane kass ja minuarust käib ka paaritumine nii, et isane võtab emasel hammastega turjast kinni ja siis........
Mul endal on tunne, et mu kass on need kaks asja kuidagi ühendanud enda jaoks ja iga õhtu mõnuleb mul voodis teki peal. :-)
Igatahes teeb ta selliseid imelikke nõksuvaid liigutusi ka big_smile
Kuna ta on alla aasta vana, siis ma loodan et see on mööduv puberteet.

Thumbs up Thumbs down

Minu Sir sõtkub mul ka, õhtuti kui ma voodisse siis tema ka kohe hop kõrval, nurrumootor hakkab tööle ja käpad ka. Sõtkub mind siiamaani, ise juba kahe aastane. Ja siis kui ma ei viitsi talle pai teha, hakkab ta mind näksima ja surub ise oma pea mulle käe alla ja käib niiviisi edasitagasi mu käe alt läbi. Ja see sõtkumine, seda ta teeb ka siis, kui ma näiteks telekat vaatan ja pleed mu ümber on, tuleb külje alla ning hakkab sõtkuma. Aga mulle isegi meeldib see, nii armas on ta siis kui ta nii ametis oma sõtkumisega on big_smile

- Kassid on täielikud isiksused, kellel on arvamus iga asja kohta -

Thumbs up Thumbs down

meil sipsik ka kui pisike oli.. iga õhtu  nii kui pikali heitsime.. kohe teki peal.. sõtkub ja nurrub ja mõnuleb.. kui natuke teda paitatud sai siis läks nii ähmi täis ja jooksis suure nurruga ahju kõrvale.. kus meil oli talle spetsiaalselt kährikkoera nahk pandud,pidades seda emmeks hakkas siis suure tammumise saatel sealt karva seest tissi otsima,ja kui pika otsimise peale ei leidnud sis lutsutas lihtsalt mingit karvapulsti.. kuni tudule jäi:)

kuid nüüd tuleb ikka suht harva ette et sipsu või tupsu nii teevad.. aga mõnikord ikka

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: sipsutupsu
jooksis suure nurruga ahju kõrvale.. kus meil oli talle spetsiaalselt kährikkoera nahk pandud,pidades seda emmeks hakkas siis suure tammumise saatel sealt karva seest tissi otsima,ja kui pika otsimise peale ei leidnud sis lutsutas lihtsalt mingit karvapulsti.. kuni tudule jäi:)

:laugh:- appi, kiisud on ikka nii armsad memmekad vahel. Eriti ilmekas kirjeldus.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg