1

Teema: Millist kassiliiva kasutate?

Selline küsitlus siis big_smile
Täpsustage siis ka, et mis firma ja miks just seda kasutate..

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Millist kassiliiva kasutate?

Mina olen kasutanud nii paakuvat, kui kvartspärleid. Paakuvatest meeldis Purina oma, mis oli siukse plastikkanistri sees. Kuid lõpuks läksin üle Dr. Sterni kvartspärlitele, mis meeldisid mulle, kuna uriini lõhn kadus täielikult.

http://devonrex.onepagefree.com/

Ma ise kasutan Natusani paakuvat kassiliiva ja olen üsna rahul, kass on ka. Aga kindlasti tahaks kunagi kvartspärlid ka ära proovida. Ei tea mis kass sellest arvab big_smile

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Mina kasutan ka Natusani paakuvat kassiliiva. Meie oleme rahul.

A cat, a rat and us smile

Thumbs up Thumbs down

Mina kasutan paakuvat Aro(ei mäleta kas oli ikka aro)liiva. Kuna elan väikeses kohas, siis erilist liiva valikut ei ole, aga saame hakkama.

2bOrNoT2b

Thumbs up Thumbs down

Natusan see minugi lemmik:)

cool

Thumbs up Thumbs down

Paakuvat kasutan. Olen ka teisi proovinud aga see tõmbab ikka kokku ja hea kasutada.....firmat ei mäleta kuid ostan seda loomapoodidest, sest mujal pole näinud!

Thumbs up Thumbs down

Kitty Friend Natural (pressitud puukiududest)
Suurepäraselt võtab lõhna endasse ja paha haisu asemel tuleb mõnus saepuru lõhn hoopis smile

[img]http://www.xmission.com/~emailbox/animate/a-katt.gif[/img]

Thumbs up Thumbs down

Ma kasutan ka paakuvat. Firmat polegi nagu vaadanud. Ühe korra proovisin ka kvartspärleid ja no enam ei taha. pettusin neis täielikult. Väideti küll, et 1 kass - 1 kott - 1 kuu, aga mul sai juba nädalaga otsa, sest ikka tekkis nagu vajadus vahetada, nii räpase mulje ju jätab kui neid kollaseid uriiniseid pärleid ära ei korja. Nõme oli ka see, et need jäid kassile käppade külge ja iga kord kui kastist välja hüppas, veeresid need laiali, kogu elamine oli neid täis. Kühvlile oli ka võimatu pühkida, veeresid eest või põrkasid tagasi. Ja kõige esimene krod istus kass oma kempsus ja mängis nendega. Nädalaidki veel peale ära kasutamist leidsin voodist ja isegi söögilaualt neid pärleid. Vastikud!:(

Dogs have owners, cats have staff.

Nii, nüüd lugesin eelmist kommentaari ja tuli meelde, et mul kah Kitty Friend, aga ei tea, kas just see presstiud puukiudest, peaks täitsa proovima (juhul, kui mul praegu pole), sest haisema hakkab nagu küll.
Kas teie kasside kempsud ei haise? Vahetan liiva iga päev, kord nädalas pesen ära ja panen täiesti uue liiva, aga mõni päev peale pesemist tuleb juba mingi imelik spetsiifiline hais ja eriti meeldiv see pole sad

hetkel on meil kasutusel selline liiv nagu EuroLitter, mis on suht sarnanae Ever cleaniga. Midagi negatiivset öelda ei ole suhteliselt odav ja kassid on rahul.

Olen kasutanud ka valgeid pärleid aga nendega tõepoolest on selline paha asi, et neid on terve korter täis. Ja meie üks meie kassidest hakkas ühel hetkel selle liiva vastu protestima tehes oma hädasid kasti kõrvale.

Thumbs up Thumbs down

Minu kassiliiv kastis on Catrine. Minu meelest parim kassiliiv maailmas. Järgmine võiks olla EverClean, ülejäänud on kaugel maas. Catrine on hea laisa kassipidaja liiv.

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: Ivika
Mina olen kasutanud nii paakuvat, kui kvartspärleid. Paakuvatest meeldis Purina oma, mis oli siukse plastikkanistri sees. Kuid lõpuks läksin üle Dr. Sterni kvartspärlitele, mis meeldisid mulle, kuna uriini lõhn kadus täielikult.

Ma kasutan kah Dr.Sterni kvartspärleid;)

Jänkud ja kiisud. ^^

algul kasutasin Sani Cat plusi- levendliga lõhnastatud paakuvat liiva- aga terve tuba oli seda puru täis, nüüd kasutan Kitty Friend Naturali- pressitud puukiud- väga hea, soovitan

meie kiisul kriimud silmad...

Kasutan paakuvat liiva.
Kuna katsetasin suvel kassiga ka tavalist õueliiva siis võin öelda, et lõhna ei pea see kohe mitte!

This preverb is an outer instrumental - outer because the inflectional.

Thumbs up Thumbs down

Mina kasutan kvartsist, aga mitte pärleid, vaid lihvimata tükke (Trixie, Fresh \'n Easy) ja olen tõeliselt rahul - ei mingit lõhna ja ühe pakiga paneb kuu ja veel otsagi. Saepuruga olid küll väga halvad kogemused. Haises.

Thumbs up Thumbs down

Mina ostan enda printsessile loomapoest mingeid kristalltükikeste moodi potisisu.minu arust on see endale palju mugavam kui paakuvad liivad,sest need kristalltükikesed koguvad vedelikku enda sisse peiti,ega jää märjaks ega ei paaku ebameeldivaks tükiks mis kassile potil käies ebameeldib on kui kohe peale ta asjatamist potti ära ei puhasta.krisstalltükikeste omal pead ainult tahked tükid(soovitatavalt)igapäev ära korjama ja asi korras . aga kristalltükikeste kotil on kirjas et jätkub terveks kuuks ja et kogu sisu peab ainult kord kuus välja vahetama,aga minu arust kui on juba nt 1,5 nädalat see puru seal potis olnud siis ta ei taha enam vedelikku kristallide sisse imeda sest need on juba täis ja siis nad lähevad katki(peeneks puruks) ja jäävad ebameeldivalt niiskeks ja haisema natuke.nii et mina ei pane ühe korraga tervet kotti potti ära (see on ka kassi käpakestele muideks mugavam kui on vähem puru kastis)vaid panen nt pool ja korjan igapäev tahked tükid potist ära ja siis umbes 1,5 nädala pärast vahetan sisu täielikult välja. aga muidu olen nende loomapoodi kristalltükikestega väga rahul,tavapoest noid liivasi ei taha ise enam osta,sest neil oli tihtilugu ebameldib lõhn juba ostes küljes ja terve elamine haises selle järele. ja neid kristalltükikesi on ka kahte sorti(mina olen vähemalt ainult kahte näinud tartus) ja soovitan loomapoe oma (kus oli vist lihtsalt üks kass suurelt pildi peal,nime kahjuks ei mäleta),sest see imeb minu arust paremini vedelikku sisse,hoiab ebameeldivad lõhnasi paremini ära ja neil on mingid suured üksikud sinised tükid ka sees  (need vist ongi lõhna vastu) ja see loomapoe oma on vist isegi sama hinnaga või siis 10-20kr kallim kui tavapoodide pärlid(Dr. Sternseda kasutasin ainult 2 korda ja leidsin peale selle parema variandi) nii et soovitan kõigile  seda loomapoest saadavalolevaid Kvartspärleid wink

Thumbs up Thumbs down

Minule ei meeldi, sest need pärlid jäävad kassile varvaste vahele ja veerevad siis mööda korterit ringi.

Mul on ka mingid tükid, mis on lõhnatud ja kui kiisu häda teeb, jäävad kuidagi klompi. Kuid neid on ka kõik kohad täis. Üldiselt just kasti ümbruses. Nii et ülepäeviti ikka tolmuimejaga imema sealt kõrvalt. Kuid üldiselt olen selle liivagagi rahul. See kvarts on huvitav küll ja peaks kunagi proovima... kui rikkaks saan.

-tibukiisu-

(Kassi päevikust) Päev nr.752 - Mu vangistajad jätkavad mu ärritamist veidrate rippuvate asjakestega. Nad toituvad külluslikult värskest lihast, samal ajal kui mina olen sunnitud sööma kuivatatud krõbinaid. Ainus asi, mis hoiab mind elus, on lootus põgeneda ja õrn rahuldus, mille saan nende parima mööbli rikkumisest... Üritan homme süüa järgmise toalille.

Thumbs up Thumbs down

To : chry 

Vot just neid pärleid ma ei soovitagi(need on need mis ma kirjutasin et tavapoodides müüakse). Aga loomapoes ei ole nod pärlid vaid kristalltükikesed või sellised killud. olen täiesti nõus et nood mis müügil tavapoodides on ebamugavad ja ka sellega olen nõus et need jäid kiisule varvastele vahele ja veeresid,aga nood killud ei jää varvaste vahele ja ka ei veere kuskile sest nad ple sellise kujuga.

Thumbs up Thumbs down

Aga palju need maksavad?

need maksavad tsipake alla saja krooni. Viimane kord oli hind odavamaks veidike läinud-maksis siis umbes 85 kr.

Thumbs up Thumbs down

Vaatasin nüüd nädalavahetusel järgi,et selle firma nimi oli vist TRIXI (või midagi sellist) ja toote nimi      Fresh ´n` Easy    Granulat      Ja 5 l maksis 105 kr ja teine väiksen pakk (umbes 3 l) maksis 86 kr. Ja seekord oli paki sisse kiisule kingituseks 2 mänguasja pandud smile

Thumbs up Thumbs down

Aga kaua ühe kotiga siis vastu peab?

Selle 5l kotiga saab ühe kuu. seal on kirjutatud midagi sellist et panna kohe terve kott ära ja siis täielikult poti sisu ühe kuu jooksul ära vahetada,aga mina nii ei  soovita.ma panen alguses pool ja kui enam sisse ei ima et jääb sisu märjaks siis võtan vana sisu välja  ja panen järgmise pool kotti ära.

Thumbs up Thumbs down